Hshare - kryptoměna

HSHARE kurz, graf HSR, nákup, kalkulačka, vývoj, cena, jak koupit kryptoměnu

Hshare - kryptoměna
Vývoj
TÝDENNÍ VÝVOJ
Načítání
USD
Hshare Kurz
Cena v CZK
CZK
24H Změna
Kapitalizace
Pořadí
MÍSTO
Hshare Kurz [?]
Načítání
USD
Cena v CZK
CZK
24H Změna

Kryptoměna Hshare

HSR - oficiální web

HSR - oficiální web

Hcash je decentralizovaná open-source platforma, která byla navržena jako postranní řetězec pro kryptoměny a další blockchainové projekty. Hcash je duální síť tvořená sítí s blockchainem a sítí založené na technologii DAG. Platformu lze propojit s ostatními kryptoměnami, což přináší řadu výhod. Podle slov vývojářů nemá Hcash nahradit stávající kryptoměny a blockchainové projekty, ale má sloužit pouze jako most pro jejich vzájemné propojení.

Platforma využívá vlastní kryptoměnu označovanou jako HCash. HCash mincí bude v síti celkem 84 milionů. Z toho 25 % vznikne těžbou (PoW) a 25 % pomocí PoS, dalších 25 % bylo prodáno v rámci ICO, 15 % je určeno pro původní investory, 5 % je vyčleněno pro Hcash-DAO a zbylých 5 % zůstane vývojářům. Při ICO se rozprodávaly tzv. Hshares, které po spuštění sítě mohou investoři směnit za HCash. Po určité době Hshares úplně zaniknou. Digitální mince bude možné používat například pro anonymní platby. Platforma ovšem najde využití všude, kde se pracuje s přenosem, uchováním a zaznamenáváním dat.

Vývoj hodnoty Hshare (graf ceny)

Cenový graf zobrazuje vývoj hodnoty kryptoměny Hshare. Vodorovná osa grafu zobrazuje čas a svislá osa znázorňuje cenu. U grafu si můžete přes horní panel nastavit styl zobrazení (LINE: liniový graf, CANDLE: svíčkový graf, OHLC: schodový graf) a měnu, vůči které se kurz HSR přepočítá (USD, EUR, CZK, BTC). Změnit můžete také časový interval grafu. Zobrazit lze vývoj za poslední den (1D), poslední týden (1W), jeden měsíc (1M), jeden rok (1Y) nebo všechna dostupná data (ALL).

Důležitým parametrem každé kryptoměny je trží kapitalizace. Tržní kapitalizace udává celkovou tržní hodnotu všech mincí dané kryptoměny, které jsou v oběhu. Vypočítá se velmi jednoduše, a sice jako celkový počet existujících mincí x cena jedné mince. Tržní hodnota kryptoměny Hshare je v současné době přibližně 0 $.

NÁKUP: Jak a kde koupit Hshare

Digitální měny a tokeny lze koupit či prodat přes internetové burzy a směnárny. Hshare ovšem patří mezi méně známé kryptoměny, které se shánějí o poznání složitěji než třeba Bitcoin. Většina kryptoměnových směnáren totiž HSR v současné době nepodporuje. Seznam burz, na kterých lze Hshare obchodovat, najdete na webu coinmarketcap.com. Složitější ovšem není pouze nákup, ale také uložení nakoupených mincí. Každá virtuální peněženka totiž podporuje jen některé kryptoměny, takže u méně známých kryptoměn je výběr velmi omezený.

Méně známé kryptoměny se nakupují obvykle za Bitcoiny nebo Ethereum. Bitcoiny můžete nakoupit třeba přes burzu Coinmate, kde lze obchodovat přímo v CZK. Bitcoin seženete také přes tuzemské směnárny a kryptoměnové automaty, kde se ale často setkáte s nevýhodným kurzem. Alternativou tak může být například zahraniční směnárna Coinbase, na které lze nákup kryptoměn uhradit online platební kartou. Hshare nelze zatím obchodovat ani prostřednictvím CFD kontraktů.

Obchodování kryptoměn prostřednictvím CFD brokerů

Nejvýznamnější kryptoměny lze obchodovat prostřednictvím kontraktů u CFD brokerů. Výhodou tohoto způsobu obchodování kryptoměn je například to, že nemusíte řešit ukládání digitálních mincí na virtuálních peněženkách, nemusíte se obávat krádeží kryptoměn a hlavně můžete vydělávat, i když hodnota kryptoměny klesá.

Kde obchodovat kryptoměny?
Přehled nejlépe hodnocených CFD brokerů, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami:
Neoblíbenější
  • 12 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
  • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
  • Neomezený testovací účet s kapitálem 500 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
U 76.4% účtů investorů došlo k finanční ztrátě
  • 14 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí, platforma v češtině
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 76% ztrácí peníze
  • 9 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
  • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 80% ztrácí peníze

Hshare kurz

Kryptoměna Kód Kurz v USD Cena v CZK Tržní kap.
Hshare HSR 0 $ 0 Kč 0 $

Aktualizace: 23.10. 2019 14:25
Hshare kurz

Hshare kurz

V každé kryptoměnové síti si uživatelé mezi sebou posílají digitální mince (tzv. tokeny). U kryptoměny Hshare se digitální mince označují zkratkou HSR. Kurz udává hodnotu jedné mince (1 HSR) vyjádřenou nejčastěji v amerických dolarech (USD) nebo v bitcoinech (BTC). Kurz Hshare je aktuálně 0 $ a za posledních 24 hodin se kurz změnil o 0%.

Cena se stanovuje na základě burz, na kterých se Hshare obchoduje. Na každé burze je ovšem odlišná nabídka a poptávka, takže i kurzy se na jednotlivých burzách mohou nepatrně lišit. Jednoduchým přepočtem lze získat také kurz HSR vůči euru (EUR) nebo České koruně (CZK). Cena jednoho tokenu HSR v Českých korunách je přibližně 0 Kč.

Vývoj zájmu o kryptoměnu (online graf)

Prostřednictvím specializované služby Google Trends lze sledovat vývoj zájmu o kryptoměnu Hshare v průběhu času. Na online grafu níže je zobrazen trend celosvětového zájmu o kryptoměnu HSR za uplynulých 12 měsíců.

Kalkulačka HSR/CZK/USD/EUR/BTC (převodník)

Kalkulačka, kterou naleznete níže, funguje jako jednoduchý převodník kurzu mezi kryptoměnou Hshare a dalšími měnami. Převodník umožňuje konverzi mezi měnovými páry HSR/USD, HSR/EUR, HSR/CZK, ale také HSR/BTC. Kalkulačka je stále aktuální, jelikož převodní ceny se pravidelně obnovují.

Převodník

Kalkulačka / převodník

Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

HSR – související kryptoměny

Diskuze , zkušenosti

Vložit komentář