Investice dokryptoměnpro začátečníky
Přehledný průvodce investováním do kryptoměn. Proč jde o jednu z nejlepších příležitostí současnosti a jaký bude další vývoj kryptoměn?

Kryptoměna Hshare

HSR - oficiální web

HSR - oficiální web

Hcash je decentralizovaná open-source platforma, která byla navržena jako postranní řetězec pro kryptoměny a další blockchainové projekty. Hcash je duální síť tvořená sítí s blockchainem a sítí založené na technologii DAG. Platformu lze propojit s ostatními kryptoměnami, což přináší řadu výhod. Podle slov vývojářů nemá Hcash nahradit stávající kryptoměny a blockchainové projekty, ale má sloužit pouze jako most pro jejich vzájemné propojení.

Platforma využívá vlastní kryptoměnu označovanou jako HCash. HCash mincí bude v síti celkem 84 milionů. Z toho 25 % vznikne těžbou (PoW) a 25 % pomocí PoS, dalších 25 % bylo prodáno v rámci ICO, 15 % je určeno pro původní investory, 5 % je vyčleněno pro Hcash-DAO a zbylých 5 % zůstane vývojářům. Při ICO se rozprodávaly tzv. Hshares, které po spuštění sítě mohou investoři směnit za HCash. Po určité době Hshares úplně zaniknou. Digitální mince bude možné používat například pro anonymní platby. Platforma ovšem najde využití všude, kde se pracuje s přenosem, uchováním a zaznamenáváním dat.

Vývoj hodnoty Hshare (graf ceny)

Cenový graf zobrazuje vývoj hodnoty kryptoměny Hshare. Vodorovná osa grafu zobrazuje čas a svislá osa znázorňuje cenu. U grafu si můžete přes horní panel nastavit styl zobrazení (LINE: liniový graf, CANDLE: svíčkový graf, OHLC: schodový graf) a měnu, vůči které se kurz HSR přepočítá (USD, EUR, CZK, BTC). Změnit můžete také časový interval grafu. Zobrazit lze vývoj za poslední den (1D), poslední týden (1W), jeden měsíc (1M), jeden rok (1Y) nebo všechna dostupná data (ALL).

Důležitým parametrem každé kryptoměny je trží kapitalizace. Tržní kapitalizace udává celkovou tržní hodnotu všech mincí dané kryptoměny, které jsou v oběhu. Vypočítá se velmi jednoduše, a sice jako celkový počet existujících mincí x cena jedné mince. Tržní hodnota kryptoměny Hshare je v současné době přibližně 98,624,249 $.

NÁKUP: Jak a kde koupit Hshare

Digitální měny a tokeny lze koupit či prodat přes internetové burzy a směnárny. Hshare ovšem patří mezi méně známé kryptoměny, které se shánějí o poznání složitěji než třeba Bitcoin. Většina kryptoměnových směnáren totiž HSR v současné době nepodporuje. Seznam burz, na kterých lze Hshare obchodovat, najdete na webu coinmarketcap.com. Složitější ovšem není pouze nákup, ale také uložení nakoupených mincí. Každá virtuální peněženka totiž podporuje jen některé kryptoměny, takže u méně známých kryptoměn je výběr velmi omezený.

Méně známé kryptoměny se nakupují obvykle za Bitcoiny nebo Ethereum. Bitcoiny můžete nakoupit třeba přes burzu Coinmate, kde lze obchodovat přímo v CZK. Bitcoin seženete také přes tuzemské směnárny a kryptoměnové automaty, kde se ale často setkáte s nevýhodným kurzem. Alternativou tak může být například zahraniční směnárna Coinbase, na které lze nákup kryptoměn uhradit online platební kartou. Hshare nelze zatím obchodovat ani prostřednictvím CFD kontraktů.

Obchodování kryptoměn prostřednictvím CFD brokerů

Nejvýznamnější kryptoměny lze obchodovat prostřednictvím kontraktů u CFD brokerů. Výhodou tohoto způsobu obchodování kryptoměn je například to, že nemusíte řešit ukládání digitálních mincí na virtuálních peněženkách, nemusíte se obávat krádeží kryptoměn a hlavně můžete vydělávat, i když hodnota kryptoměny klesá.

Broker Měna 1 Min. transakce Páka Čeština Demo účet  
1 FIAT měna, ve které je veden obchodní účet
Poslední aktualizace: Srpen 2018
Upozornění: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty finančních prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailových investorů přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.
Doporučujeme
Plus500
5/5
CZK - ANO ANO ANO Otevřít účet
Služba CFD. 80,6% ztrácí peníze
Recenze
BTC, XBC, ETH, LTC, XRP, IOT
IQ Option
5/5
USD 1 USD ANO NE ANO Otevřít účet
Služba CFD. Až 89% ztrácí peníze
Recenze
BTC, XBC, BTG, ETH, ETC, DASH, XMR, LTC, ZEC, XRP, OMG, TRX, QTUM, XLM
Markets
5/5
USD, EUR 1 USD ANO ANO ANO Otevřít účet
Služba CFD. Až 89% ztrácí peníze
Recenze
BTC, ETH, LTC, XRP
Etoro
4,5/5
USD 50 USD NE NE ANO Otevřít účet
Služba CFD. Až 89% ztrácí peníze
Recenze
BTC, ETH, ETC, DASH, LTC, XRP
Investice dokryptoměnpro začátečníky
Přehledný průvodce investováním do kryptoměn. Proč jde o jednu z nejlepších příležitostí současnosti a jaký bude další vývoj kryptoměn?

Hshare kurz

Kryptoměna Kód Kurz v USD Cena v CZK Tržní kap.
Hshare HSR 2.27 $ 50.167 Kč 98,624,249 $

Aktualizace: 25.03. 2019 13:50
Hshare kurz

Hshare kurz

V každé kryptoměnové síti si uživatelé mezi sebou posílají digitální mince (tzv. tokeny). U kryptoměny Hshare se digitální mince označují zkratkou HSR. Kurz udává hodnotu jedné mince (1 HSR) vyjádřenou nejčastěji v amerických dolarech (USD) nebo v bitcoinech (BTC). Kurz Hshare je aktuálně 2.27 $ a za posledních 24 hodin se kurz změnil o -28.79%.

Cena se stanovuje na základě burz, na kterých se Hshare obchoduje. Na každé burze je ovšem odlišná nabídka a poptávka, takže i kurzy se na jednotlivých burzách mohou nepatrně lišit. Jednoduchým přepočtem lze získat také kurz HSR vůči euru (EUR) nebo České koruně (CZK). Cena jednoho tokenu HSR v Českých korunách je přibližně 50.167 Kč.

Vývoj zájmu o kryptoměnu (online graf)

Prostřednictvím specializované služby Google Trends lze sledovat vývoj zájmu o kryptoměnu Hshare v průběhu času. Na online grafu níže je zobrazen trend celosvětového zájmu o kryptoměnu HSR za uplynulých 12 měsíců.

Kalkulačka HSR/CZK/USD/EUR/BTC (převodník)

Kalkulačka, kterou naleznete níže, funguje jako jednoduchý převodník kurzu mezi kryptoměnou Hshare a dalšími měnami. Převodník umožňuje konverzi mezi měnovými páry HSR/USD, HSR/EUR, HSR/CZK, ale také HSR/BTC. Kalkulačka je stále aktuální, jelikož převodní ceny se pravidelně obnovují.

Převodník

Kalkulačka / převodník

HSR – související kryptoměny

HSHARE kurz, graf HSR, nákup, kalkulačka, vývoj, cena, jak koupit kryptoměnu
5/5 (24)

Diskuze

Vložit komentář