UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

IQ Option patří aktuálně k nejvyhledávanějším brokerům na binární opce nejen v Česku, ale i celosvětově. Důkazem jsou nejen internetové žebříčky brokerů, ve kterých IQ Option zaujímá přední pozice, ale také statistiky z roku 2016, které broker zveřejnil.

Kolik vyplatil IQ Option obchodníkům?

Kolik vyplatil IQ Option obchodníkům?

Z nich například vyplývá, že za rok 2016 vzrostl počet vytvořených obchodních účtů z necelých 3 a půl milionu na 14 milionů. Ve stejném roce se také ztrojnásobil počet uzavřených transakcí. Zatímco v roce 2015 obchodníci uzavřeli každý den průměrně 1 milion transakcí, v roce 2016 byl denní průměr 3 miliony transakcí.

Otevřít bezplatně DEMO účet u IQ Option
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

4,5 milionu Kč každý den

Meziroční nárůst ovšem nezaznamenal broker pouze v počtu obchodních účtů a v aktivitě obchodníků. Zvýšila se také částka, kterou broker obchodníkům vyplatil. Výběry klientů v minulém roce činily přibližně 5,7 milionů dolarů měsíčně (cca 4,5 milionů Kč denně). To je téměř čtyřikrát více, než o rok dříve (1,5 milionu dolarů měsíčně v roce 2015). V roce 2013, kdy byl broker IQ Option na trhu nováčkem, se přitom měsíční výběry pohybovaly kolem „pouhých“ 35 tisíc dolarů.

Statistiky českých obchodníků za období 20.3. - 26.3.2017 u IQ Option

Statistiky českých obchodníků za období 20.3. – 26.3.2017 u IQ Option
Čísla ukazují součet všech ziskových transakcí daného obchodníka, ztrátové obchody nejsou ve výsledku zahrnuty!

Jak jsou na tom Češi?
Přímo na obchodní platformě v sekci „Leader board“ najdete aktuální statistika nejúspěšnějších obchodníků. Statistika ukazuje, kolik peněz vydělali obchodníci z úspěšných transakcí za poslední týden. Například ve 12. týdnu v roce 2017 (období 20.3. – 26.3.2017) vydělal nejúspěšnější Čech přes 40 tisíc USD (cca 1 milion korun), zatímco celosvětově nejúspěšnější byl v daném týdnu ruský obchodník se ziskovými transakcemi v hodnotě 705 tisíc USD. Ztrátové obchody nejsou v žebříčku zahrnuty.

Otevřít bezplatně DEMO účet u IQ Option  Kompletní recenze IQ Option
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

Jak se obchodují binární opce?

Peníze do 24 hodin

Měsíčně se v roce 2016 u IQ Option proobchodovalo neuvěřitelných 110 milionů dolarů. IQ Option zapracoval také na kvalitě nabízených služeb a například výběry peněz z obchodního účtu trvají v průměru už jen 1 pracovní den. V roce 2015 přitom výběry peněz trvaly obvykle 3 dny. Když broker IQ Option začínal, byly jeho služby dostupné ve 4 státech. V roce 2016 bylo u IQ Option možné obchodovat ze 178 zemí.

Peníze lze vybírat platební kartou, el. peněženkou či bankovním převodem

Peníze lze vybírat platební kartou, elektronickou peněženkou či bankovním převodem

Zdokonalil se také zákaznický servis, který v roce 2016 čítal 39 specialistů, zatímco o dva roky dříve se o zákazníky staralo jen 15 zaměstnanců. Díky tomu se zrychlila také komunikace mezi brokerem a jeho klienty. Na live chatu museli obchodníci dříve čekat celé minuty, ale v roce 2016 klesla průměrná čekací doba na 46 sekund. Stejný trend lze pozorovat také u emailové komunikace, kde se průměrná čekací doba klientů snížila z několika hodin na 24 minut.

Otevřít bezplatně DEMO účet u IQ Option  Kompletní recenze IQ Option
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

Inovátorský a aktivní přístup IQ Option

Když se broker poprvé objevil na českém trhu, vzbudil mezi obchodníky velký rozruch. Už tehdy totiž nabízel unikátní platformu, vyžadoval vklad desetkrát nižší než konkurence a desetkrát nižší byla i minimální velikost transakce. Broker také jako jeden z mála umožňoval obchodovat krátkodobé opce s vysokým zhodnocením a nabízel bezplatný demo účet bez nutnosti vkladu. Ačkoliv by tyto výhody brokerovi zajistily mnoho nových klientů i dnes, IQ Option své služby neustále zdokonaluje.

Testovací demo účet poskytuje IQ Option zcela zdarma

Testovací demo účet poskytuje IQ Option zcela zdarma

Je to legální?

Online obchodování binárních opcí je zcela legální a je dostupné prakticky každému. I přesto, že binární opce nejsou podvod, existuje mnoho neférových brokerů, kterým by se obchodníci měli vyhnout. Broker IQ Option je ovšem důvěryhodný a licencovaný broker. Společnost totiž podléhá regulacím kyperského úřadu CySEC a peníze klientů jsou pojištěné až do 20 tisíc EUR v případě úpadku brokera dle platných podmínek a smluvních pravidel. V současné době obchodují u brokera IQ Option tisíce tuzemských traderů.

Otevřít bezplatně DEMO účet u IQ Option  Kompletní recenze IQ Option
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

Povolení pro provozování služeb IQ Option

Povolení pro provozování služeb IQ Option
(Aktuální sídlo společnosti je Yiannis Nicolaides Business Center, Agiou Athanasiou Avenue 33, 4102, Limassol, Cyprus)

Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen
 
Obecné upozornění na rizika: Finanční služby poskytované stránkou IQ option nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ke ztrátě veškerých vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze - binární opce - jak vydělat

 • Danny
  Publikováno 2.11.2017 12:12
  Danny
  Reagovat
  Autor

  Připojím osobní zkušenost se společností IQ Option – prošel jsem si několika binárními brokery a musím uznat, že IQ Option má bezkonkurenčně nejlepší obchodní platformu a podmínky pro obchodování. Zhodnocení, které IQ Option nabízí, mne jiný broker nedal. Perfektní demo účet. A rychlé výplaty výdělků – to se může zdát jako samozřejmost, ale u některých brokerů jsem čekal i měsíc na vyplacení.

  Jediný problém byl tak fakt, že broker není v češtině, ale zvykl jsem si na to – jednou jsem si prošel platformu a od té doby už vím, co k čemu slouží. Navíc je u IQ Option možnost vydělat na kryptoměnách, což je taky supr.

 • Vložit komentář