Recenze projektu ČEZ České Energetické Závody

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 84 dny
Zdravím,
jaký je Váš názor na Investiční projekty společnosti ČEZ České Energetické Závody - tedy větrné elektrárny na moři, tradiční výroba elektřiny a fotovoltaika? Minimální investice v případě prvního z projektů je 5800 Kč, garantovaný zisk pak 20800 Kč. Přijde mi zarážející, že jediné informace o tomto projektu jsou dostupné pouze na jediné stránce (testingmuch.xyz), nikde jinde se o tomto nepíše. Má smysl do toho investovat své peníze? Děkuji za odpověď R.
Odpověď Investplus

Dobrý den,

podle webu, který ve svém dotazu uvádíte, jde jednoznačně o podvod. Stejný vizuál totiž používají i další podvodné platformy, jako například služba s názvem Orlen Unipetrol Invest (že jde o podvod potvrdila i společnost Orlen, jejíž jméno služba zneužívá) nebo platforma s názvem MND Group Invest (též jde o podvod, tentokrát zneužívající jméno na společnosti MND).

Investiční kalkulačka Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Jinak těch indícií, které jednoznačně ukazují na to, že prostřednictvím služby “Investiční projekty společnosti ČEZ České Energetické Závody” žádné peníze nevyděláte, je více. Například je to špatný překlad, kdy některé věty na uvedené stránce nedávají vůbec žádný smysl. Nepřehlédnutelný je též tlak na rychlou registraci (u formuláře je napsáno, že se registrace koncem týdne uzavře), nebo sliby zaručených nereálně vysokých zisků.

Máte-li zájem o investování, pak vždy vybírejte jen a pouze renomované společnosti s historií. Těm pochybným, jako je například platforma Investiční projekty společnosti ČEZ České Energetické Závody, se raději vyhněte.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář