UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: Kyperský broker TopOption změnil před pár měsíci podmínky pro získání a používání demo účtů. Tyto účty mohou podstatně snížit riziko nejen u začátečníků. Demo účet totiž umožňuje obchodovat na reálném trhu s fiktivními penězi. Jejich aktivaci by měl tedy zvážit úplně každý, zvláště když jsou u TopOption poskytovány zcela zdarma.

Demo účet a změny u TopOption

Aktuální podmínky nabyly platnosti na začátku září letošního roku a podepsaly se na používání těchto virtuálních účtů v mnoha směrech. Demo účet na binární opce je nyní dostupný pro všechny klienty TopOption (podrobnosti o brokerovi naleznete v příspěvku TopOption recenze), kteří vloží alespoň 200$. Minimální vklad pro binární obchodování je sice poloviční (100$), ale neumožní aktivaci demo účtu. 

 

Ukázka platformy u brokera TopOption:

Recenze - nová platforma Top Option

 

Vyšší vklady broker oceňuje delší životností demo účtu. Pokud si investor vloží požadované minimum v podobě 200$, může si zažádat o aktivaci demo účtu. Ten bude dostupný, ale pouze po dobu jednoho týdne. Tato doba je určitě dostačující na seznámení s obchodním prostředím a otestování všech nástrojů a funkcí, kterými platforma Top Option disponuje.

 

Máte zájem o demo účet zdarma u TopOption? Vytvořte si demo účet

 

Na komplexnější průzkum trhu a testování strategií je ale týdenní limit pro většinu obchodníků nedostačující. Proto je při vkladech nad 500$ demo účet zpřístupněn na jeden kalendářní měsíc. Investor může v tomto případě zároveň získat nemalý vstupní bonus, který ale znatelně omezuje budoucí výběr peněz.

Jak se obchodují binární opce?

Demo účet na binární opce zdarma?

Broker TopOption si za demo účet neúčtuje žádné poplatky, ale vyžaduje počáteční vklad.  U regulovaných brokerů, mezi které patří i TopOption, nesmí být vklad blokován ani při přijetí vstupního bonusu. Díky tomu lze vložené peníze kdykoliv vybrat zpět a používání demo účtu na binární opce tak nemusí investora vůbec nic stát.

 

 Tip: Princip demo účtů pro obchodování binárních opcí jsme shrnuli v příspěvku Binární opce - demo účet?

 

K založení demo účtu je nutné založit nejprve reálný obchodní účet. Demo účet je aktivován brokerem až na vyžádání klienta. Pro vložení peněz lze využít bankovní převod, platební karty nebo například internetovou peněženku Skrill.  

 

Demo účet u TopOption umožňuje vyzkoušet si binární obchodování ještě před investováním reálných peněz. Pokud budete profitovat na demo účtu, pak nemusíte mít z reálného obchodování žádný strach. 

 

Máte zájem o demo účet zdarma u TopOption? Vytvořte si účet

Web brokera TopOption - demo účtyDemo účet u TopOption umožňuje vyzkoušet si binární opce
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

 • Jana
  Publikováno 16.1.2016 12:48
  Jana
  Reagovat
  Autor

  Děkuji za článek. Demo účet u TopOption jsem si založila na základě výše uvedených informací a již obchoduji na reálném účtu.

 • Vložit komentář