Aktualizováno

Demo účet u TopOption umožňuje vyzkoušet si binární opce

Kyperský broker TopOption změnil před pár měsíci podmínky pro získání a používání demo účtů. Tyto účty mohou podstatně snížit riziko nejen u začátečníků. Demo účet totiž umožňuje obchodovat na reálném trhu s fiktivními penězi. Jejich aktivaci by měl tedy zvážit úplně každý, zvláště když jsou u TopOption poskytovány zcela zdarma.

Demo účet a změny u TopOption

Aktuální podmínky nabyly platnosti na začátku září letošního roku a podepsaly se na používání těchto virtuálních účtů v mnoha směrech. Demo účet na binární opce je nyní dostupný pro všechny klienty TopOption (podrobnosti o brokerovi naleznete v příspěvku TopOption recenze), kteří vloží alespoň 200$. Minimální vklad pro binární obchodování je sice poloviční (100$), ale neumožní aktivaci demo účtu. 

Ukázka platformy u brokera TopOption:

Recenze - nová platforma Top Option

Vyšší vklady broker oceňuje delší životností demo účtu. Pokud si investor vloží požadované minimum v podobě 200$, může si zažádat o aktivaci demo účtu. Ten bude dostupný, ale pouze po dobu jednoho týdne. Tato doba je určitě dostačující na seznámení s obchodním prostředím a otestování všech nástrojů a funkcí, kterými platforma Top Option disponuje.

Na komplexnější průzkum trhu a testování strategií je ale týdenní limit pro většinu obchodníků nedostačující. Proto je při vkladech nad 500$ demo účet zpřístupněn na jeden kalendářní měsíc. Investor může v tomto případě zároveň získat nemalý vstupní bonus, který ale znatelně omezuje budoucí výběr peněz.

Demo účet na binární opce zdarma?

Web brokera TopOption - demo účty

Web brokera TopOption - demo účty

Broker TopOption si za demo účet neúčtuje žádné poplatky, ale vyžaduje počáteční vklad.  U regulovaných brokerů, mezi které patří i TopOption, nesmí být vklad blokován ani při přijetí vstupního bonusu. Díky tomu lze vložené peníze kdykoliv vybrat zpět a používání demo účtu na binární opce tak nemusí investora vůbec nic stát.

Tip: Princip demo účtů pro obchodování binárních opcí jsme shrnuli v příspěvku Binární opce – demo účet?

K založení demo účtu je nutné založit nejprve reálný obchodní účet. Demo účet je aktivován brokerem až na vyžádání klienta. Pro vložení peněz lze využít bankovní převod, platební karty nebo například internetovou peněženku Skrill.  

Demo účet u TopOption umožňuje vyzkoušet si binární obchodování ještě před investováním reálných peněz. Pokud budete profitovat na demo účtu, pak nemusíte mít z reálného obchodování žádný strach. 

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
 • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
 • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
 • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
 • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Diskuze

 • Jana
  Publikováno 16.1.2016 12:48
  Jana
  Reagovat
  Autor

  Děkuji za článek. Demo účet u TopOption jsem si založila na základě výše uvedených informací a již obchoduji na reálném účtu.

 • Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář