UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Je to jen několik týdnů, co jsme varovali před podvodem Algo Cash Systém. Nyní se na internetu objevil téměř stejný podvod, který se jmenuje Czech Method (neboli Česká Metoda) a láká na snadné vydělávání peněz.  V této recenzi se podíváme na projekt Czech Method podrobněji a ukážeme si, proč slibům o rychlém zbohatnutí nevěřit.

Co je to Czech Method

Na webu Czech Method je umístěno video, podle kterého můžete získat program na binární opce, který vydělává až statisíce eur měsíčně. Tento program obchoduje samostatně, takže prý nepotřebujete žádné znalosti ani zkušenosti. Pokud nebudete s programem spokojeni, garantuje vám autor projektu 10 tisíc dolarů jako kompenzaci za váš čas. Získání programu a jeho používání je samozřejmě zcela zdarma. Bezplatnou licenci údajně získá ale jen prvních 20 registrovaných uživatelů.

 

S omezeným počtem 20 míst a garantováním peněz pro nespokojené zákazníky se nesetkáváme poprvé. Stejné lži jste mohli slyšet u podvodu Algo Cash Master, který vytvořili pravděpodobně ti stejní lidé. Také tento projekt sliboval vysoce profitabilní obchodní program na binární opce.

 

Czech Method je podvod

Czech Method má být soukromá stránka, na kterou získají přístup pouze pozvaní uživatelé. Pokud by to byla pravda, určitě by se stránka nešířila jako placená reklama. Czech Method je navíc jen český překlad mezinárodního projektu. Na internetu můžete dohledat řadu stejných projektů v různých jazycích. Jmenujme například Die Deutsche Methode (německo), The Aussie Method (austrálie) nebo The Brit Method (Velká Británie). 

 

Propagační videa, která najdete na všech jazykových verzích, mají úplně stejný obsah. Odlišná jsou pouze uvedená jména a klienti, kteří ve videu program vychvalují. Autorem českého videa má být Jakub Petrů, ale u fotografie pod videem najdete jméno Jakub Petrák. Úplně stejná fotografie je také v pravém horním rohu na webové stránce, ovšem se jménem Tomáš Horák. Je evidentní, že fotografii podvodníci převzali z jiného webu a jména jsou vymyšlená.  

Jak se obchodují binární opce?

Zkušenosti s Czech Method

Na webové stránce projektu najdete několik recenzí, ve kterých údajní klienti zveřejňují dosažené zisky. Ačkoliv jsou na fotografie těchto uživatelů české verzi stejné jako na těch cizojazyčných, jejich jména jsou pro každou jazykovou verzi jiná. Tito lidé jsou stejně jako autor projektu fiktivní. Nevěřte ani uměle vytvořeným příspěvkům z Facebooku a Twitteru.

 

Ve videu můžete několikrát slyšet, že program je zcela zdarma a nemusíte nic platit. Opak je ale pravdou. Pro aktivaci obchodního programu musíte mít obchodní účet u doporučovaného brokera a na účet musíte vložit alespoň minimální vklad. Ten se obvykle pohybuje v řádu stovek dolarů.

 

Pokud se zaregistrujete a vložíte požadovanou částku, získáte skutečně přístup k obchodnímu programu na binární opce. Program sice obchoduje samostatně, ale kvůli nízké úspěšnosti je jeho využívání prodělečné. Pokud chcete obchodovat binární opce, ignorujte všechny podobné nabídky na výnosné programy a strategie. Vydělávání na binárních opcích vyžaduje znalosti a zkušenosti, které nezískáte jinak, než vzděláváním nebo cvičným obchodováním na demo účtu. 

Projekt Czech Method a Jakub PetrákSpojitost s brokerem TitanTradeThe Brit Method je jednou zezahraničních variant Czech MethodRecenze Czech Method (Česká Metoda) – jde o podvod?
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

 • Beáta
  1.6.2016 15:53
  Beáta
  Autor

  Dobrý den, děkuji Vám za upozornění. Chtěla bych se ještě zeptat, zda mi hrozí nějaké problémy, když jsem si založila účet v tomto podvodu Czech Method, ale neprovedla jsem požadovaný vklad. Mohou mé informace nějak zneužít? Nebo mi žádný problém nehrozí? Děkuji za odpověď
  Bea

  • Invest+
   1.6.2016 22:12
   Autor

   Dobrý den,

   pokud funguje Czech Method stejně jako ostatní podobné podvodné projekty, tak Váš email zajisté zahrnou do své databáze. Vy tak budete v následujících měsících dostávat zaručené tipy na závratné výdělky apod. Mějte se tedy na pozoru před podobnými zprávami. Jiné problémy Vám ale nehrozí.

 • Stepan
  14.6.2016 7:00
  Stepan
  Autor

  Dobry den, vypada to na novy zpusob “smejdu” jak se dostat k penezum. 2 dny po sobe 2 nabidky. Investicni-guru.com ktera se tvari jako ceska stranka vcetne hrubek a chyb. Dalsi stranka nabizejici Brit Method je nekolikrat presmerovana z puvodniho odkazu v mailu, ktery dokonce prisel pod hlavickou nasich znamych zijicich v zahranici! Pozor tedy i na zdanlive znamy kontakt!

 • Marika
  29.8.2016 9:55
  Marika
  Autor

  Chtěla bych vás varovat před programem Czech Method. Já jim na to skočila a ten jejich “zaručený systém” mne připravil o všechny peníze, které jsem do toho vložila. Teď, když se na tu jejich webovou stránku dívám znovu, vidím tam spoustu nesrovnalostí ve jménech a podobně. Mělo mne to napadnout hned, ušetřila bych peníze, čas i nervy … Tímto bych chtěla před tímto podvodem varovat i ostatní, tak snad již nikdo nenaletí. Marika

  • Anonym
   5.12.2018 21:37
   Anonym
   Autor

   Jn. za blbost se plati, zde nastesti jen penezma..

 • Jiří Bartuška
  1.1.2017 19:39
  Jiří Bartuška
  Autor

  Dík za Vaše comenty a zkušenosti,málem jsem taky naletěl.

 • agáta
  29.5.2018 4:59
  agáta
  Autor

  díky za info :-)

 • RozumDoHrsti
  3.12.2018 19:41
  RozumDoHrsti
  Autor

  OMG. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy.

 • NoFa
  14.3.2019 15:11
  NoFa
  Autor

  Můžu se zeptat, když je Czech Method podvodný, což je evidentní už z té placené reklamy, proč není zakázáno šíření reklamy a vůbec celý tento systém / společnost? Copak se na to nevztahují české zákony? Děkuji

  • InvestPlus
   14.3.2019 15:16
   Autor

   Tady to bohužel funguje tak, že nejdříve se podvedení musí ozvat ČNB, která projekt několik týdnů posuzuje a pak vydá doporučení se mu vyhnout. Za tu dobu si už jeho provozovatelé převedou peníze neznámo kam a spustí podobnou věc pod jiným názvem a na jiné adrese. A proces se opakuje. Proto se snažíme tyto podvody odhalovat co nejdříve a informovat o nich veřejnost na našem webu.

 • Václav P.
  20.5.2019 14:00
  Václav P.
  Autor

  Teď jsem se díval na stránku která říkala že Elon Musk investoval několik stovek milionů do Czech Method.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář