Mnoho lidí hledá způsob, jak vydělat peníze na internetu. Hned na úvod musíme upozornit na to, že existuje nespočet podvodných projektů, které slibují rychlé zisky prakticky bez námahy a bez rizika. Jestli i vy chcete vydělávat z pohodlí domova, nečekejte jednoduchou cestu a rychlé stotisícové zisky. Při vydělávání přes internet je nutné postupovat systematicky, vše si pečlivě naplánovat nebo nastudovat a obrnit se trpělivostí. A hlavně, pokud objevíte lákavě vyhlížející nabídku, zjistěte si co nejvíce informací o provozovateli a ujistěte se, že se nejedná o pouhý podvod.

Klikačky a emailovky – bez práce nejsou koláče?

Mezi nejznámější způsoby vydělávání na internetu patří tzv. klikačky. Tyto reklamní systémy fungují tak, že klikáte na odkazy (reklamy) a za každou zobrazenou reklamu získáte obvykle několik centů. Tato metoda nevyžaduje žádné investice a je zcela bez rizika. Příjmy, které vám klikačky mohou zajistit, jsou ovšem velmi nízké. Některé společnosti navíc nevyplácejí dosažené zisky, takže je důležité zvolit ověřenou společnost (např. Neobux.com).

Výdělek peněz prostřednictvím Neobux

Výdělek peněz prostřednictvím Neobux

Podobnou metodou jsou emailovky. Zájemce se nejprve zaregistruje do reklamního systému, od kterého bude dostávat reklamní emaily. Za otevření každého emailu pak získá několik haléřů. Stejně jako u klikaček si ani touto metodou příliš nevyděláte a měsíční zisk se bude pohybovat v řádu korun.

Výdělek online investováním z domova

Oblíbenou metodou vydělávání přes internet je online obchodování, které se pro mnoho lidí stalo hlavním zdrojem příjmů. Pokud ovšem chcete na online obchodování dlouhodobě vydělávat a zároveň minimalizovat riziko ztrát, musíte se nejprve vzdělávat a cvičně obchodovat, což většinu lidí odradí. Nejznámějším investičním nástrojem je forex trading, neboli obchodování s měnami, kde se obchodníci snaží nakupit měnu při nízkém kurzu a při vyšším kurzu měnu se ziskem prodat.

Zajímá vás, kolik si lze vydělat obchodováním binárních opcí? Konkrétní čísla, která zveřejnil broker IQ Option, naleznete zde.

Mnohem lákavější jsou ale pro většinu laiků binární opce. U binárních opcí totiž nemůže ztratit více, než jste investovali a za pouhých 60 sekund můžete investici zhodnotit až o 90%. Smyslem binárních opcí je spekulovat, zda cena zvolené měny, akcie nebo komodity bude vyšší nebo nižší. Není podstatné, o kolik bodů se hodnota změní, ale pouze určit správný směr. Online obchodování je ale riziková záležitost a nikdy by člověk neměl investovat peníze, které si nemůže dovolit ztratit.

Jak se obchodují binární opce?

Vydělávání peněz sázením přes internet

K internetovým výdělkům patří také kurzovní sázení, u kterého může sázející využít své vědomosti a přehled ke zvýšení šance na úspěch. Jenže proti sázejícím stojí obvykle sázkové kanceláře, které si upravují kurzy ve svůj prospěch. Při nízkém kurzu jsou zisky minimální, zvláště v porovnání se vsazenou sumou, kterou riskujete. Vysoký kurz naopak znamená velmi nízkou pravděpodobnost na úspěch. Obecně se předpokládá, že dlouhodbě dokáže ziskově sázet pouze 5% klientů sázkových kanceláří.

Fortuna je jednou z nejoblíbenějších sázkových kanceláří

Fortuna je jednou z nejoblíbenějších sázkových kanceláří

Aukční portály

Většina zboží se dá na zahraničních portálech (eBay,  Amazon) pořídit za podstatně nižší cenu, než u tuzemských internetových prodejců. Někteří lidé toho využívají a skupují žádané zboží ze zahraničí, které posléze za vyšší cenu prodávají na českých portálech. Tato metoda ovšem vyžaduje znalost cizího jazyka pro komunikaci se zahraničním prodejcem. Samozřejmě je možné nakupovat zboží levně i na českých portálech (například na Aukru) a prodávat jej dráž.

Vydělat peníze lze i prodejem na webu Aukro

Vydělat peníze lze i prodejem na webu Aukro

Vyplňováním dotazníků rychle peníze nevyděláte

Vydělávat přes internet se dá také vyplňováním anket a dotazníků. Ankety registrovaným uživatelům zasílají firmy, aby získaly přehled o trhu. Ověřenou společností je například Marketagent, která za vyplněný dotazník nabízí až 2,5€. Dotazníky ale zájemci nedostávají příliš často, takže i v tomto případě jsou výdělky opravdu nízké.

Vyplňováním dotazníků rychle peníze nevyděláte

Vyplňováním dotazníků rychle peníze nevyděláte

Placené reklamy a Affiliate marketing na internetu

Pokud máte vlastní webovou stránku, můžete na ni přes službu AdSense umístit reklamní banner. Pokud na zobrazenou reklamu návštěvník webu klikne, získá provozovatel webu předem stanovenou částku, obvykle několik haléřů. Placené reklamy lze umístit také k vašemu videu na serveru YouTube.

Přivýdělek prostřednictvím Youtube je běh na dlouhou trať ...

Přivýdělek prostřednictvím Youtube je běh na dlouhou trať …

Mnoho internetových projektů (eshopy, cestovní kanceláře, aukční portály…) také podporuje partnerský affiliate program. Smyslem této metody je odkazovat z vaší webové stránky na stránku partnera a zprostředkovat tak určitou zakázku. Pokud si návštěvník, který se například do partnerského e-shopu dostane přes váš odkaz, něco koupí, získáte z prodeje provizi a můžete si zajistit zajímavý pasivní příjem.

Investice dokryptoměnpro začátečníky
Přehledný průvodce investováním do kryptoměn. Proč jde o jednu z nejlepších příležitostí současnosti a jaký bude další vývoj kryptoměn?
Jak vydělat peníze přes internet? Z domova, rychle a bez práce?
4.8/5 (70)

Diskuze - jak vydělat peníze online

Vložit komentář