Aktualizováno

Recenze OXmarkets Zkušenosti s brokerem OX Markets, demo účet, poplatky, diskuze

Hodnocení:
50%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

V této recenzi se podíváme na brokera OXMarkets, který umožňuje obchodovat binární opce. Broker působí od roku 2015, sídlí na Kypru a je regulovaný tamější komisí CySEC. OX Markets je zároveň držitelem licence ČNB. Vklady klientů jsou pojištěné až do 20 tisíc EURO a jsou uloženy na oddělených účtech od peněz brokera. 

Broker OXmarkets využívá známou platformu SpotOption. Obchodovat můžete klasické opce, one touch opce, párové opce a žebříčkové opce. Nechybí ani krátkodobé opce s exspirací v řádu minut a dlouhodobé opce, které mohou mít exspiraci až několik dní. U majoritních párů najdete velký počet exspirací po deseti minutách, naopak u méně obvyklých aktiv je expiračních časů podstatně méně.  

Broker umožňuje odprodávat aktivní opce bez ohledu na to, zda jste v zisku nebo ve ztrátě. Odprodejové ceny bývají navíc mnohem zajímavější, než nabízí konkurence. Na platformě najdete přes 200 podkladových aktiv, které zahrnují forex (měnové páry), akcie, indexy a komodity.

Typy účtů u OXmarkets a jejich financování

Recenze OXmarkets - webová stránka brokera

Recenze OXmarkets - webová stránka brokera

Brokerská společnost OXmarkets nabízí 4 typy obchodních účtů – Micro (minimální vklad 250$), Bronze (minimální vklad 2500$), Silver (minimální vklad 5000$) nebo Gold (od vkladu 10 tisíc USD). Minimální transakce je 25$ (klasické, párové a dlouhodobé opce) nebo 5$ (krátkodobé, one touch a žebříčkové opce). Zhodnocení je 85% a více, podle zvoleného typu účtu může být celkové zhodnocení až 91%.

Typologie obchodních účtů

Typologie obchodních účtů

Vklady a výběry se realizují přes bankovní převod nebo platební karty. Při výběru je vždy nutné vyplnit speciální výběrový formulář (Withdrawal form). OXmarkets je regulovaný broker, takže musí ověřit identitu všech klientů, ještě než jim umožní výběr peněz. Ověření probíhá tak, že brokerovi zašlete kopie požadovaných dokumentů. 

Demo účet, vzdělávací materiály a bonus u OX Markets

Obchodní platforma OX Markets

Obchodní platforma OX Markets

Broker OX Markets klientům poskytuje cvičný demo účet s virtuálním vkladem 50 tisíc USD. U Micro účtu je demo účet aktivovaný na 7 dní, u vyšších účtů je demo účet časově neomezený. Na webu brokera najdete výukové centrum i slovník důležitých pojmů. Zájemci se mohou zúčastnit webinářů a online tréninků. Veškeré výukové materiály a webináře ale vyžadují pokročilou znalost angličtiny. 

Noví klienti OX Markets mohou získat uvítací bonus v hodnotě až 100% vkladu. Pro výběr bonusové částky musíte zobchodovat transakce o objemu 40tinásobku bonusu. Váš vklad a dosažené zisky ale můžete vybírat bez omezení. Další nabídkou jsou transakce bez rizika. Pokud se zaregistrujete přes příslušný formulář a vložíte 250$, získáte 2 transakce o velikosti 25$ bez rizika (případné ztráty uhradí broker). Kompletní znění promo akcí najdete na webu brokera.

OXmarkets - znalostní báze

OXmarkets - znalostní báze

Brokera OX Markets je možné kontaktovat telefonicky, emailem, nebo přes live chat, který naleznete na webu oxmarkets.com. Mějte ale na paměti, že broker nepodporuje češtinu.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Charakteristika brokera oxmarkets.com

Sídlo Kypr
Regulace v EU CySEC, ČNB
Zhodnocení až 91%
Minimální vklad 250 USD
Minimální objem transakce 25$
Platforma v češtině Ne
Demo účet Ano
Bonus za vklad za vklad až 100% nebo transakce bez rizika
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé, dlouhodobé, párové, OneTouch, Žebříčkové opce
Podpora Chat (EN), email (EN), telefonicky(EN)
Mobilní aplikace Ne
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze, zkušenosti a názory

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář