UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

V této recenzi se podíváme na brokera OXMarkets, který umožňuje obchodovat binární opce. Broker působí od roku 2015, sídlí na Kypru a je regulovaný tamější komisí CySEC. OX Markets je zároveň držitelem licence ČNB. Vklady klientů jsou pojištěné až do 20 tisíc EURO a jsou uloženy na oddělených účtech od peněz brokera. 

Broker OXmarkets využívá známou platformu SpotOption. Obchodovat můžete klasické opce, one touch opce, párové opce a žebříčkové opce. Nechybí ani krátkodobé opce s exspirací v řádu minut a dlouhodobé opce, které mohou mít exspiraci až několik dní. U majoritních párů najdete velký počet exspirací po deseti minutách, naopak u méně obvyklých aktiv je expiračních časů podstatně méně.  

 

Broker umožňuje odprodávat aktivní opce bez ohledu na to, zda jste v zisku nebo ve ztrátě. Odprodejové ceny bývají navíc mnohem zajímavější, než nabízí konkurence. Na platformě najdete přes 200 podkladových aktiv, které zahrnují forex (měnové páry), akcie, indexy a komodity.

 

Typy účtů u OXmarkets a jejich financování

 Broker OXmarkets nabízí 4 typy účtů: Micro (minimální vklad 250$), Bronze (minimální vklad 2500$), Silver (minimální vklad 5000$) nebo Gold (od vkladu 10 tisíc USD). Minimální transakce je 25$ (klasické, párové a dlouhodobé opce) nebo 5$ (krátkodobé, one touch a žebříčkové opce). Zhodnocení je 85% a více, podle zvoleného typu účtu může být až 91%.

 

Vklady a výběry se realizují přes bankovní převod nebo platební karty. Při výběru je vždy nutné vyplnit speciální výběrový formulář (Withdrawal form). OXmarkets je regulovaný broker, takže musí ověřit identitu všech klientů, ještě než jim umožní výběr peněz. Ověření probíhá tak, že brokerovi zašlete kopie požadovaných dokumentů. 

Jak se obchodují binární opce?

Demo účet, vzdělávací materiály a bonus u OX Markets

Broker OX Markets klientům poskytuje cvičný demo účet s virtuálním vkladem 50 tisíc USD. U Micro účtu je demo účet aktivovaný na 7 dní, u vyšších účtů je demo účet časově neomezený. Na webu brokera najdete výukové centrum i slovník důležitých pojmů. Zájemci se mohou zúčastnit webinářů a online tréninků. Veškeré výukové materiály a webináře ale vyžadují pokročilou znalost angličtiny. 

 

Noví klienti OX Markets mohou získat uvítací bonus v hodnotě až 100% vkladu. Pro výběr bonusové částky musíte zobchodovat transakce o objemu 40tinásobku bonusu. Váš vklad a dosažené zisky ale můžete vybírat bez omezení. Další nabídkou jsou transakce bez rizika. Pokud se zaregistrujete přes příslušný formulář a vložíte 250$, získáte 2 transakce o velikosti 25$ bez rizika (případné ztráty uhradí broker). Kompletní znění promo akcí najdete na webu brokera.

 

Brokera OX Markets je možné kontaktovat telefonicky, emailem, nebo přes live chat, který naleznete na webu oxmarkets.com. Mějte ale na paměti, že broker nepodporuje češtinu.

 

Charakteristika brokera oxmarkets.com

SídloKypr
Regulace v EUCySEC, ČNB
Zhodnoceníaž 91%
Minimální vklad250 USD
Minimální objem transakce25$
Platforma v češtiněNe
Demo účetAno
Bonus za vkladza vklad až 100% nebo transakce bez rizika
Druhy opcíklasické (High/low), krátkodobé, dlouhodobé, párové, OneTouch, Žebříčkové opce
PodporaChat (EN), email (EN), telefonicky(EN)
Mobilní aplikaceNe

 

Kam dál? Admiral Markets, Markets recenze, IQ Option, TopOption, Stockpair

Recenze OXmarkets - webová stránka brokeraObchodní platforma OX MarketsTypologie obchodních účtůOXmarkets - znalostní bázeRecenze OXmarkets – zkušenosti, demo, bonusy u OX Markets
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k OXmarkets, názory a hodnocení uživatelů

Vložit komentář