Aktualizováno

Recenze XM.com – zkušenosti a hodnocení brokera XM Group, bonus

Hodnocení:
94%

XM Group je mezinárodní poskytovatel investičních služeb v oblasti obchodování, který si díky neustálým inovacím drží přední místo mezi brokerskými společnostmi.

Na činnost skupiny XM Group dohlíží následující regulační autority: Trading Point of Financial Instruments Ltd (rok založení 2009) je regulován kyperskou Komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC 120/10), Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd (rok založení 2015) je regulován australskou Komisí pro cenné papíry a investice (ASIC 443670) a Trading Point of Financial Instruments UK Ltd (rok založení 2016) je regulován britským finančním institutem Financial Conduct Authority (FCA 705428).

Obchodování u XM Group

Webová stránka brokera XM.com

Webová stránka brokera XM.com

Minimální vklad na obchodní účet je 5$. K dispozici je základní účet Mikro a účet Standard. U obou účtů se neplatí žádné provize ani poplatky a maximální finanční páka je 1:30. XM Group současně nabízí také XM Zero účet s minimálním vkladem $100 a nízkými spready od 0 pips. Účet XM Zero zahrnuje poplatky. Minimální objem transakce je u Mikro účtu nastaven na 0.1 lotu, u Standardního účtu a účtu XM Zero činí minimální objem transakce 0.01 lotu. Nabídka obchodních aktiv skupiny XM Group je opravdu pestrá – aktuálně čítá více než 250 finančních instrumentů, mezi nimiž nechybí měnové páry či kapitálové indexy.

Díky různorodosti nabízených platforem si na své přijde opravdu každý. Klienti XM Group mohou využít klasickou platformu MetaTrader4/MetaTrader5, ale také webovou platformu WebTrader nebo aplikace pro chytré mobilní telefony a tablety. Broker umožňuje automatizaci obchodních příkazů pomocí robotů v MetaTraderu.

Recenze webtrader XM.com

Recenze webtrader XM.com

Pokud chcete začít cvičným obchodováním s virtuální měnou, můžete zdarma využít časově neomezeného forexového demo účtu u XM Group. S virtuálním kapitálem se dokonale seznámíte s prostředím obchodních platforem, ale také můžete testovat vaše obchodní strategie. Demo účet si mohou zájemci aktivovat sami přes registrační formulář a díky platformě XM WebTrader 4 není nutné instalovat ani žádný software.

Bonus pro nové obchodníky 30$ (bez vkladu)

Vstupní bonus 30 USD je zcela zdarma

Vstupní bonus 30 USD je zcela zdarma

Broker XM.com již bonus bez vkladu obchodníkům nenabízí. Více informací zde.

Začínající obchodníci mohou získat jednorázový bonus 30$ bez nutnosti vkladu, ale také bonus za vklad až do výše 50% depozitu. Během roku broker vypisuje exkluzivní bonusy a speciální nabídky také pro stávající klienty. Za každou uzavřenou transakci navíc můžete získat XM body.

Typy obchodních platforem XeMarkets

Typy obchodních platforem XeMarkets

Web brokera je dostupný v 23 jazykových verzích, mezi kterými nechybí ani čeština. XM Group se může pochlubit česky mluvící zákaznickou podporou, kterou je možné kontaktovat emailem, telefonicky nebo přes živý chat v režimu 24/5. Nevýhodou je, že XM Group je Market maker broker (tvoří trh) a může tak obchodovat i proti svým klientům. Zejména zastánci ultra-krátkodobých skalpovacích a arbitrážních strategií by proto měli upřednostnit jiného brokera. 

Charakteristika brokera XM.com

Typ brokera: MM  
Provozovatel: (1) Trading Point of Financial Instruments Ltd, Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd, Trading Point of Financial Instruments UK Ltd.
Rok založení: 2009, 2015, 2016
Sídlo: Kypr, Austrálie, Velká Británie
Regulace: CySEC, ASIC, FCA
Minimální vklad: 5$
Minimální objem obchodu: mikro loty (od 0,01 lotu)
Demo: Ano (zdarma)
Platforma: MT4, MT5, XM iPhone/iPad Trader, XM Droid Trader, XM MAM
Platební brány: Kreditní karta, Skrill(Moneybookers), Neteller, bankovní převod a další
Mobilní aplikace: Ano
Hedging: Ano
Finanční páka: 1:30
Spready: od 0 pipu
Bonusy: Ano (až 50% za vklad) / bonus bez vkladu 30$
Klienti, kteří jsou registrovaní prostřednictvím Trading Point of Financial Instruments Ltd, nemají nárok na bonus
Čeština: Ano
Poplatky: Ne
Vedení účtu: USD, EUR, GBP, CHF,‎ AUD, HUF, PLN

Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Diskuze , zkušenosti

Vložit komentář