Investice dokryptoměnpro začátečníky
Přehledný průvodce investováním do kryptoměn. Proč jde o jednu z nejlepších příležitostí současnosti a jaký bude další vývoj kryptoměn?

Kryptoměna GameCredits

GAME - oficiální web

GAME - oficiální web

GameCredits (GAME) je kryptoměna a platební síť, která je úzce spjata s video-herním průmyslem. Vývojáři si od kryptoměny slibují, že se stane universální měnou aktivních hráčů, kterých je celosvětově přes 2,6 miliard. Kryptoměna má najít uplatnění nejen při platbách v počítačových hrách, ale i jako výplata pro vývojáře nebo jako odměna pro hráče. Už nyní vývojáři kryptoměny spolupracují například s gigantickou marketingovou a developerskou společností Datcroft Games LTD, která čítá přes 12 milionů zaregistrovaných hráčů.

Z technického hlediska je GameCredits (GAME) klonem známé kryptoměny Litecoin. Jelikož ale projekt GameCredits vznikl v roce 2015, tak neobsahuje úpravy implementované v rámci SegWit, které Litecoin přijal až v květnu 2017. Obě kryptoměny ale fungují na decentralizované P2P síti s veřejně dostupným zdrojovým kódem (open-source). Stejná je také technologie PoW (Proof-of-work) a hashovací algoritmus Scrypt. Nezměnil se ani maximální počet digitálních mincí GAME (84 milionů) a schéma jejich distribuce.

Vývoj hodnoty GameCredits (graf ceny)

Cenový graf zobrazuje vývoj hodnoty kryptoměny GameCredits. Vodorovná osa grafu zobrazuje čas a svislá osa znázorňuje cenu. U grafu si můžete přes horní panel nastavit styl zobrazení (LINE: liniový graf, CANDLE: svíčkový graf, OHLC: schodový graf) a měnu, vůči které se kurz GAME přepočítá (USD, EUR, CZK, BTC). Změnit můžete také časový interval grafu. Zobrazit lze vývoj za poslední den (1D), poslední týden (1W), jeden měsíc (1M), jeden rok (1Y) nebo všechna dostupná data (ALL).

Důležitým parametrem každé kryptoměny je trží kapitalizace. Tržní kapitalizace udává celkovou tržní hodnotu všech mincí dané kryptoměny, které jsou v oběhu. Vypočítá se velmi jednoduše, a sice jako celkový počet existujících mincí x cena jedné mince. Tržní hodnota kryptoměny GameCredits je v současné době přibližně 6,985,540 $.

NÁKUP: Jak a kde koupit GameCredits

Digitální měny a tokeny lze koupit či prodat přes internetové burzy a směnárny. GameCredits ovšem patří mezi méně známé kryptoměny, které se shánějí o poznání složitěji než třeba Bitcoin. Většina kryptoměnových směnáren totiž GAME v současné době nepodporuje. Seznam burz, na kterých lze GameCredits obchodovat, najdete na webu coinmarketcap.com. Složitější ovšem není pouze nákup, ale také uložení nakoupených mincí. Každá virtuální peněženka totiž podporuje jen některé kryptoměny, takže u méně známých kryptoměn je výběr velmi omezený.

Méně známé kryptoměny se nakupují obvykle za Bitcoiny nebo Ethereum. Bitcoiny můžete nakoupit třeba přes burzu Coinmate, kde lze obchodovat přímo v CZK. Bitcoin seženete také přes tuzemské směnárny a kryptoměnové automaty, kde se ale často setkáte s nevýhodným kurzem. Alternativou tak může být například zahraniční směnárna Coinbase, na které lze nákup kryptoměn uhradit online platební kartou. GameCredits nelze zatím obchodovat ani prostřednictvím CFD kontraktů.

Obchodování kryptoměn prostřednictvím CFD brokerů

Nejvýznamnější kryptoměny lze obchodovat prostřednictvím kontraktů u CFD brokerů. Výhodou tohoto způsobu obchodování kryptoměn je například to, že nemusíte řešit ukládání digitálních mincí na virtuálních peněženkách, nemusíte se obávat krádeží kryptoměn a hlavně můžete vydělávat, i když hodnota kryptoměny klesá.

Broker Měna 1 Min. transakce Páka Čeština Demo účet  
1 FIAT měna, ve které je veden obchodní účet
Poslední aktualizace: Srpen 2018
Upozornění: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty finančních prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailových investorů přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.
Doporučujeme
Plus500
5/5
CZK - ANO ANO ANO Otevřít účet
Služba CFD. 80,6% ztrácí peníze
Recenze
BTC, XBC, ETH, LTC, XRP, IOT
IQ Option
5/5
USD 1 USD ANO NE ANO Otevřít účet
Služba CFD. Až 89% ztrácí peníze
Recenze
BTC, XBC, BTG, ETH, ETC, DASH, XMR, LTC, ZEC, XRP, OMG, TRX, QTUM, XLM
Markets
5/5
USD, EUR 1 USD ANO ANO ANO Otevřít účet
Služba CFD. Až 89% ztrácí peníze
Recenze
BTC, ETH, LTC, XRP
Etoro
4,5/5
USD 50 USD NE NE ANO Otevřít účet
Služba CFD. Až 89% ztrácí peníze
Recenze
BTC, ETH, ETC, DASH, LTC, XRP
Investice dokryptoměnpro začátečníky
Přehledný průvodce investováním do kryptoměn. Proč jde o jednu z nejlepších příležitostí současnosti a jaký bude další vývoj kryptoměn?

GameCredits kurz

Kryptoměna Kód Kurz v USD Cena v CZK Tržní kap.
GameCredits GAME 0.100028 $ 2.210619 Kč 6,985,540 $

Aktualizace: 25.03. 2019 14:25
GameCredits kurz

GameCredits kurz

V každé kryptoměnové síti si uživatelé mezi sebou posílají digitální mince (tzv. tokeny). U kryptoměny GameCredits se digitální mince označují zkratkou GAME. Kurz udává hodnotu jedné mince (1 GAME) vyjádřenou nejčastěji v amerických dolarech (USD) nebo v bitcoinech (BTC). Kurz GameCredits je aktuálně 0.100028 $ a za posledních 24 hodin se kurz změnil o -0.27%.

Cena se stanovuje na základě burz, na kterých se GameCredits obchoduje. Na každé burze je ovšem odlišná nabídka a poptávka, takže i kurzy se na jednotlivých burzách mohou nepatrně lišit. Jednoduchým přepočtem lze získat také kurz GAME vůči euru (EUR) nebo České koruně (CZK). Cena jednoho tokenu GAME v Českých korunách je přibližně 2.210619 Kč.

Vývoj zájmu o kryptoměnu (online graf)

Prostřednictvím specializované služby Google Trends lze sledovat vývoj zájmu o kryptoměnu GameCredits v průběhu času. Na online grafu níže je zobrazen trend celosvětového zájmu o kryptoměnu GAME za uplynulých 12 měsíců.

Kalkulačka GAME/CZK/USD/EUR/BTC (převodník)

Kalkulačka, kterou naleznete níže, funguje jako jednoduchý převodník kurzu mezi kryptoměnou GameCredits a dalšími měnami. Převodník umožňuje konverzi mezi měnovými páry GAME/USD, GAME/EUR, GAME/CZK, ale také GAME/BTC. Kalkulačka je stále aktuální, jelikož převodní ceny se pravidelně obnovují.

Převodník

Kalkulačka / převodník

GAME – související kryptoměny

GAMECREDITS kurz, graf GAME, vývoj, kalkulačka, jak koupit kryptoměnu, cena, nákup
5/5 (26)

Diskuze

Vložit komentář