Aktualizováno

Recenze OptionTrade Zkušenosti s brokerem na binární opce, demo, poplatky, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

Od roku 2013 umožňuje binární obchodování kyperský broker OptionTrade. Je jediný regulovaný a ověřený makléř, který nabízí demo účet bez nutnosti vkladu. Navíc provozuje pokročilou obchodní platformu v češtině. Broker je regulovaný mnoha kontrolními úřady, včetně CySEC a FCA. Povolení poskytovat své služby na území České republiky brokerovi uděluje ČNB, u které je registrován. 

Obchodní platforma OptionTrade

Webová stránka OptionTrade

Webová stránka OptionTrade

Obchodní platforma OptionTrade je vybudována na systému SpotOption, který dříve používal oblíbený broker TopOption. Platforma umožňuje obchodovat klasické High/Low opce, dotykové One Touch opce a opce párové. Z časového hlediska lze obchodovat krátkodobé i dlouhodobé opce.

Platforma obsahuje speciální dotykové opce v žebříčku. V něm si investor vybere jednu z několika cenových hladin, kterých se cena musí nebo nesmí dotknout. Podle vzdálenosti zvolené hranice od ceny při uzavření transakce je určeno zhodnocení jednotlivých opcí v žebříčku. Při obchodování je možné využít několik nadstandardních funkcí. OptionTrade umožňuje odložit dobu exspirace u aktivní opce, zdvojnásobit investici při příznivém vývoji trhu a nechybí ani odprodej opcí před exspiraci pro minimalizování ztrát.

Obchodování u OptionTrade

Metody vkladu, které broker svým traderům nabízí

Metody vkladu, které broker svým traderům nabízí

Minimální vklad pro založení obchodního účtu je 250$. Obchodovat krátkodobé (minutové) opce je možné od 5$. V případě klasických High/Low opcí je minimální limit transakce 10$. Podle zvoleného druhu obchodního účtu se liší počet aktiv i maximální zhodnocení klasických opcí. Vklad na obchodní účet lze provést pomocí bankovního převodu, platebních karet nebo internetových peněženek Skrill, NETELLER, Sofort a mnoha dalších. Klienti OptionTrade mohou využívat aplikaci pro chytré mobilní telefony.

 Základní účet STANDARD umožňuje obchodovat přibližně 80 aktiv s průměrným zhodnocením 77%. Maximální zhodnocení 85% naleznete u měnového páru USD/CHF. U VIP účtu se setkáte se zhodnocením až 88%. Dotykové opce mohou zhodnotit investici maximálně o 410% a zhodnocení opcí v žebříčku není limitováno.

Demo účet bez nutnosti vkladu

Registrační formulář OptionTrade

Registrační formulář OptionTrade

V sekci „Přehled účtů“ si může každý klient OptionTrade sám aktivovat binární opce demo účet. Pro založení časově neomezeného cvičného účtu není nutné vkládat vlastní peníze na reálný účet. Mezi kvalitními a ověřenými brokery je tato možnost jedinečná. S virtuálním zůstatkem 5000$ lze tedy testovat obchodní strategie binárních opcí bez jakýchkoli limitujících podmínek. Teoretické znalosti mohou klienti čerpat z bohatých výukových materiálů. Broker pořádá a archivuje i české webové semináře zaměřené na opční strategie. (Zdroj: Recenze OptionTrade na webu binarnik.cz)

Noví klienti mohou přijmout uvítací CashMatch bonus až 100%. Maximální bonusová částka je 500$. Bonus se vztahuje na všechny tři typy obchodních účtů (Standard, Premium, VIP), ale výrazně ovlivňuje výběr peněz. Pro výběr bonusu musí investor uzavřít transakce o celkovém objemu 40x hodnoty bonusu. Do tohoto objemu se ale nepočítají transakce dotykových opcí.

OptionTrade lze kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou. Pro rychlou komunikaci s brokerem je k dispozici také live chat. Zákaznická podpora bohužel češtinu nepodporuje, takže je znalost angličtiny při komunikaci nepostradatelná.  

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Shrnutí

Minimální vklad: 250 $
Minimální obchod: 10$ (5$ krátkodobé opce) 
Druhy opcí: klasické (High/low), dotykové ( One Touch), dlouhodobé a krátkodobé (60 sekund), párové opce, žebříček
Bonus na vklad: až 100% za první vklad 
Zhodnocení: až 83%
Demo účet: Ano (bez nutnosti vkladu) 
Výhody: Regulace ČNB, česká platforma, vstupní bonus, mobilní aplikace, možnost odprodat aktivní opce

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze k OptionTrader

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář