UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Brokerská společnost HIGHLOW poskytuje investiční služby od roku 2010. Broker sídlí v Austrálii a podléhá tamější regulaci ASIC (Australian Securities and Investments Commission).  Svým klientům broker umožňuje obchodovat se zhodnocením až 100% a navíc poskytuje časově neomezený demo účet bez nutnosti registrace. 

Obchodní platforma HIGHLOW

Na obchodní platformě Highlow jsou čtyři druhy binárních opcí, ale vždy se jedná o modifikace klasických High/Low opcí. Opce High/Low nabízí průměrné zhodnocení kolem 80% a tři exspirační časy (15 minut, 1 hodina a 1 den). Krátkodobé opce ON DEMAND (exspirace 1,3 a 5 minut) lze aplikovat pouze na 8 měnových párů s maximálním zhodnocením 80%. Exspirační časy jsou předem stanoveny na určitý okamžik, který se zobrazuje v grafu. Můžete tedy zvolit hodinovou exspiraci, ale do transakce vstoupit například až 30 minut před zobrazenou exspirací.

 

Zbylé dva druhy opcí, SPREAD High/Low a SPREAD ON DEMAND, nabízí zhodnocení 100%. Jak je ale z názvu patrné, při obchodování těchto opcí hrají důležitou roli spready. U těchto opcí totiž broker operuje s nákupní a prodejní cenou.

 

Uveďme si příklad: Pokud je cena na začátku obchodu na hodnotě 1.18849, je nutné, aby cena aktiva překonala nákupní cenu (1.18859) pokud očekáváte růst a prodejní cenu (1.18839) pokud investujete na pokles ceny.  Zatímco u klasických opcí jednoduše stačí, aby cena vzrostla/klesla o jediný bod, u binárních opcí se spready je nutné překonat mnohem vyšší hranici, ovšem za cenu výhodnějšího zhodnocení.

 

Dohromady je u Highlow k dispozici přes 20 podkladových aktiv, z nichž drtivou většinu představují měnové páry. Minimální transakce je 10$ pro všechny nabízené druhy opci. Minimální vklad na účet je 10 AUD bankovním převodem, 50 AUD při využití platebních karet nebo služby NETTELER. Pokud si chcete otevřít účet v USD, je minimální vklad 50$ pro všechny metody vkladu, což je poloviční částka minimálního vkladu u oblíbeného brokera TopOption. Při využití mezinárodního bankovního převodu si ale dejte pozor na poplatek 20$, který si broker účtuje.

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím HighLow? Vytvořte si účet

 

Velkou výhodou u brokera HIGHLOW je odprodej aktivních opcí před jejich exspirací. Na rozdíl od konkurenčních společností ale HIGHLOW umožňuje odprodávat i krátkodobé opce a snižovat tím ztráty z neúspěšných transakcí.

Jak se obchodují binární opce?

Demo účet pro každého

Klienti HIGHLOW mohou virtuálně obchodovat pomocí účtu Quick Demo, který nevyžaduje žádnou registraci. Na cvičném účtu je počáteční zůstatek 10 tisíc USD. Pro otestování obchodní platformy a jednotlivých druhů opcí je demo účet u australského brokera ideální.

 

Jelikož se broker primárně zaměřuje na australské obchodníky, nepodléhá žádné evropské regulaci. Stejně tak se tuzemští investoři musí obejít i bez české zákaznické podpory. Ačkoliv broker nedisponuje velkým počtem podkladových aktiv a ani nabídka exspiračních časů příliš nenadchne, určitě není na škodu si platformu brokera pomocí nabízeného demo účtu alespoň vyzkoušet.

 

Broker binárních opcí HighLow

 

Minimální vklad: 10 AUD/50 USD
Minimální obchod: 10 $
Druhy opcí: klasické (High/low), spread High/low,krátkodobé opce On Demand, Spread on Demand
Bonus na vklad: až 50$ pro nové klienty
Demo účet: Ano (bez nutnosti registrace)

Výhody: Zhodnocení až 100%, demo účet bez registrace, mobilní aplikace, možnost odprodat opce před exspirací, nízký minimální vklad, vstupní bonus

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím HighLow? Vytvořte si účet

 

Kam dál? Binární opce demo, binární obchodování, Stockpair

HighLow webová stránka brokeraDemo účet u brokera HighLowRecenze HighLow – broker na binární opce
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

Vložit komentář