Aktualizováno

Recenze HighLow Zkušenosti s brokerem na binární opce, demo, poplatky, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

Brokerská společnost HIGHLOW poskytuje investiční služby od roku 2010. Broker sídlí v Austrálii a podléhá tamější regulaci ASIC (Australian Securities and Investments Commission).  Svým klientům broker umožňuje obchodovat se zhodnocením až 100% a navíc poskytuje časově neomezený demo účet bez nutnosti registrace. 

Obchodní platforma HIGHLOW

HighLow webová stránka brokera

HighLow webová stránka brokera

Na obchodní platformě Highlow jsou čtyři druhy binárních opcí, ale vždy se jedná o modifikace klasických High/Low opcí. Opce High/Low nabízí průměrné zhodnocení kolem 80% a tři exspirační časy (15 minut, 1 hodina a 1 den). Krátkodobé opce ON DEMAND (exspirace 1,3 a 5 minut) lze aplikovat pouze na 8 měnových párů s maximálním zhodnocením 80%. Exspirační časy jsou předem stanoveny na určitý okamžik, který se zobrazuje v grafu. Můžete tedy zvolit hodinovou exspiraci, ale do transakce vstoupit například až 30 minut před zobrazenou exspirací.

Zbylé dva druhy opcí, SPREAD High/Low a SPREAD ON DEMAND, nabízí zhodnocení 100%. Jak je ale z názvu patrné, při obchodování těchto opcí hrají důležitou roli spready. U těchto opcí totiž broker operuje s nákupní a prodejní cenou.

Uveďme si příklad: Pokud je cena na začátku obchodu na hodnotě 1.18849, je nutné, aby cena aktiva překonala nákupní cenu (1.18859) pokud očekáváte růst a prodejní cenu (1.18839) pokud investujete na pokles ceny.  Zatímco u klasických opcí jednoduše stačí, aby cena vzrostla/klesla o jediný bod, u binárních opcí se spready je nutné překonat mnohem vyšší hranici, ovšem za cenu výhodnějšího zhodnocení.

Dohromady je u Highlow k dispozici přes 20 podkladových aktiv, z nichž drtivou většinu představují měnové páry. Minimální transakce je 10$ pro všechny nabízené druhy opci. Minimální vklad na účet je 10 AUD bankovním převodem, 50 AUD při využití platebních karet nebo služby NETTELER. Pokud si chcete otevřít účet v USD, je minimální vklad 50$ pro všechny metody vkladu, což je poloviční částka minimálního vkladu u oblíbeného brokera TopOption. Při využití mezinárodního bankovního převodu si ale dejte pozor na poplatek 20$, který si broker účtuje.

Velkou výhodou u brokera HIGHLOW je odprodej aktivních opcí před jejich exspirací. Na rozdíl od konkurenčních společností ale HIGHLOW umožňuje odprodávat i krátkodobé opce a snižovat tím ztráty z neúspěšných transakcí.

Demo účet pro každého

Demo účet u brokera HighLow

Demo účet u brokera HighLow

Klienti HIGHLOW mohou virtuálně obchodovat pomocí účtu Quick Demo, který nevyžaduje žádnou registraci. Na cvičném účtu je počáteční zůstatek 10 tisíc USD. Pro otestování obchodní platformy a jednotlivých druhů opcí je demo účet u australského brokera ideální.

Jelikož se broker primárně zaměřuje na australské obchodníky, nepodléhá žádné evropské regulaci. Stejně tak se tuzemští investoři musí obejít i bez české zákaznické podpory. Ačkoliv broker nedisponuje velkým počtem podkladových aktiv a ani nabídka exspiračních časů příliš nenadchne, určitě není na škodu si platformu brokera pomocí nabízeného demo účtu alespoň vyzkoušet.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Broker binárních opcí High Low

Minimální vklad: 10 AUD/50 USD
Minimální obchod: 10 $
Druhy opcí: klasické (High/low), spread High/low,krátkodobé opce On Demand, Spread on Demand
Bonus na vklad: až 50$ pro nové klienty
Demo účet: Ano (bez nutnosti registrace)

Výhody: Zhodnocení až 100%, demo účet bez registrace, mobilní aplikace, možnost odprodat opce před exspirací, nízký minimální vklad, vstupní bonus

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář