Akcie zdarma u Trading 212 [promo kód]

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 23 dny
Dobrý den,
mám v plánu si založit účet u Trading 212 a v této souvislosti bych se chtěl zeptat, jaký promo kód bych měl použít (případně jakým způsobem), abych od brokera T212 obdržel akcii zdarma v té MAXIMÁLNÍ deklarované výši 100 EUR?
Odpověď Investplus

Dobrý den,

podmínkou pro získání akcie zdarma u Trading 212 je dle dostupných VOP použití platného kódu buďto aktivním klientem brokera Trading 212 (který doposud žádnou akcii zdarma od této brokerské společnosti neobdržel) a nebo potenciálním klientem.

Zde je potřeba zmínit, že existuje celá řada promo kódů, které se šíří po “sítích”, ale broker je deaktivoval a tudíž po jejich zadání žádnou odměnu neobdržíte.

Aktuálně platným kódem je například tento:

11Q8lS2IGz

*kód je plně funkční, po splnění podmínek získáte do 3 dnů frakční akcii zdarma

Co se hodnoty přidělené akcie týče, tak tuto nelze ovlivnit ani použitým promo kódem, ani například výší vkladu (viz níže). Sám broker T212 uvádí následující:

Odměna v podobě akcií může být menší než jedna celá akcie a její hodnota se může pohybovat od 8 do 100 EUR (hodnota bude zobrazena ve výchozí měně účtu účastníka). Každá odměna v podobě akcií má váženou pravděpodobnost. Akcie s vyšší hodnotou budou méně obvyklé.

Broker pak také uvádí pravděpodobnost hodnoty akcií zdarma, které klientům přiděluje. Ta je následující:

8,00 € – 25,00 € = 80 %
25,01 € – 50,00 € = 15 %
50,01 € – 75,00 € = 3 %
75,01 € – 100,00 € = 2 %

Z uvedených statistik je tedy zřejmé, že drtivá většina klientů obdrží frakční (zlomkovou) akcii v hodnotě do 25 EUR (cca 650 Kč).

Níže přikládáme shrnutí z webu brokera, které se vztahuje k nárokování bezplatné akcie promo kódem.

Jak mám postupovat pro získání bezplatné akcie u Trading 212?
Po zadání promo kódu je nutné obchodní účet nejprve ověřit a následně provést vklad finančních prostředků. Výše vkladu není stanovena, nutné je však dodržet minimum, které broker Trading212 definuje ve svých podmínkách – pro tuzemské obchodníky činí toto minimum 30 Kč / 1 €.

Při registraci jsem zapomněl uvést promo kód, mám i přesto nárok na akcii zdarma?
Pokud došlo k registraci bez použití promo kódu, lze o akcii zdarma zažádat dodatečně a to prostřednictvím tlačítka “Použití promo kódu”, které se nachází ve webové platformě/aplikaci.

Do kdy musím ověřit obchodní účet a provést vklad?
Pro získání bezplatné akcie je nutné ověřit obchodní účet a provést vklad finančních prostředků do 7 dnů (alternativně 10 dnů) od registrace.

Kdy dojde k připsání akcie na můj obchodní účet?
Odměnu v podobě akcií obdržíte do 3 pracovních dnů po úspěšném splnění všech podmínek. Lhůta může být na základě uvážení brokera prodloužena (kvůli technickým či jiným problémům).

Existují případy, kdy mi broker T212 nemusí akcii zdarma přidělit?
Ano. Právo neudělit bezplatnou akcii má broker T212 například v situaci, kdy indentifikuje nedodržení některé z podmínek.

Podrobné podmínky akce naleznete zde. Recenzi brokera Trading 212, kterou jsme připravili pro naše čtenáře, naleznete zde.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář