BlackBull Markets – recenze/zkušenosti

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 131 dny
Dobrý den,
zajímal by mě Váš názor na CFD brokera BlackBull Markets. Děkuji M.H.
Odpověď Investplus

Dobrý den,

ač se na první pohled může zdát, že je BlackBull Markets zaměřen mimojiné i na tuzemské obchodníky, opak je pravdou. Je nám opravdu záhadou, proč má broker částečně počeštěnou webovou prezentaci (blackbull.com/cs/), přitom však v zápatí webu jednoznačně deklaruje, že jeho služby nejsou určeny rezidentům z Evropské unie. Toto by však platilo i v případě, že by broker tuto skutečnost sám nezmínil. Pro poskytování služeb na území EU totiž musí být provozující společnost držitelem licence některé z národních bank členských zemí EU. Což BlackBull Markets dle veřejně dostupných informací nesplňuje.

BlackBull Markets dle výše uvedeného nabízí své služby tuzemským obchodníkům protiprávně, proto Vám obchodování u této společnosti nedoporučujeme.

Spočítejte si Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Máte-li zájem o obchodování CFD na akcie, komodity, kryptoměny či FX, pak vždy volte brokerskou společnost s licencí. Máte tak jistotu, že na činnost brokera dohlíží regulační orgán, na který se také lze v případě potřeby obrátit. Přehled licencovaných brokerů naleznete například zde.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář