Quantum Code – recenze/zkušenosti

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 120 dny
Dobrý den,
máte zkušenosti s aplikací jménem Quantum Code (xuxel.pro)? Tento systém by měl být 100% automatizovaný (není tedy třeba vědět nic o obchodování) a navíc by měl obchodovat bez ztrátových transakcí. Je něco takového vůbec možné? Nebo jde podle vás o podvod? Marek K.
Odpověď Investplus

Dobrý den,

z uvedeného videa je již na první pohled patrné, že Quantum Code fungovat nebude. Důvodů je vícero, nicméně jedním z hlavních je to, co sám zmiňujete – tedy proklamace slibů, které nemají s realitou nic společného. Vidina stoprocentně automatizovaného investičního systému s nulovou chybovostí je zkrátka utopie a nic na to nemění ani líbivé sliby QuantumCode.

Ze zmiňovaného webu je na první pohled snaha “dotlačit” návštěvníka k akci – k tomu je využito hned několik prvků, které mají vzbuzovat naléhavost situace a přimět vás tak k rychlé a nerozvážné registraci u vybraného brokera. Co se bude dít dál nemohu posoudit, protože nikomu, kdo se prezentuje způsobem, jakým to činí Quantum Code, bych své osobní údaje nikdy nesvěřil…

Spočítejte si Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Přemýšlíte-li o zřízení obchodního účtu u brokera, pak vždy volte důvěryhodnou společnost s licencí. Máte tak jistotu, že na činnost brokera dohlíží regulační orgán, na který se také lze v případě potřeby obrátit. Přehled licencovaných brokerů naleznete například zde.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář