Aktualizováno: Pokud obchodování myslíte vážně a chcete na binárních opcích vydělávat, je vzdělávání nezbytné. Součástí přípravy by ovšem měla být i praktická část v podobě cvičného obchodování a testování strategií na demo účtu. Velkou výhodou je, že vzdělávací materiály i demo účet dnes běžně seženete zdarma.

Mnoho brokerů vám umožní na vlastní kůži okusit atmosféru trhu a obchodování pomocí demo verzí účtů. Můžete tak bez rizika získat mnoho zkušeností tou nejlepší možnou cestou – samotným obchodováním. Drtivá většina předních brokerů dnes nabízí demo účty, kde vám umožní pomocí reálné obchodní platformy investovat virtuální peníze na skutečném trhu. Pro české obchodníky jsou nejlepší volbou demo účty u brokerů TopOption či IQ Option. 

 

 

Demo účet u nejoblíbenějšího brokera TopOption

Broker TopOption je naprostá špička mezi brokery. I proto je TopOption již několik let tím vůbec nejpoužívanějším binárním brokerem mezi českými obchodníky. Jeho velkou předností je kompletně česká obchodní platforma a uživatelská podpora taktéž v češtině. Samozřejmostí je plné oprávnění pro provozování služeb na území České republiky (disponuje licencí ČNB). Broker zaujme také vysokým zhodnocením (tzv. Payout), které dosahuje až 85%.

 

 

 Recenze - nová platforma Top Option

 

Otevřít demo účet u TopOption

 

TopOption zřizuje demo účet na požádání (nikoli automaticky po registraci). Demo účet TopOption umožňuje obchodovat všechny druhy opcí, které broker nabízí. Vyzkoušet si tak můžete klasické high/low (označované též jako put/call opce), boundary či minutové opce. Minimální vklad na obchodní účet TopOption činí 100$. Pro zřízení demo účtu je však nutné vložit minimálně 200$. Tyto peníze lze však kdykoliv vybrat zpět (není tedy nutné provést jediný obchod na účtu reálném). Demo účet je tak prakticky zcela zdarma. 

Jak se obchodují binární opce?

Binární opce - demo účet zdarma u IQ Option

U brokera IQ Option si můžete demo účet zdarma aktivovat sami a bez nutnosti vkladu. Broker IQ Option je držitelem licence ČNB, takže má oprávnění poskytovat investiční služby na území České republiky a vklady klientů jsou ze zákona pojištěny. Na demo účtu IQ Option, který není časově omezený, mají obchodníci k dispozici kapitál 1000$. Jedná se o virtuální kapitál, takže veškeré zisky i ztráty jsou pouze fiktivní. Na demo účtu zkrátka nezbohatnete, ale získáte představu o svých schopnostech.

 

 Recenze - nová platforma Top Option

 

Otevřít demo účet ZDARMA u IQ Option

 

Registrace demo účtu u IQOption je velmi rychlá a trvá jen pár minut. Při registraci si stačí zvolit typ účtu a vyplnit krátký formulář. Jediné, co broker vyžaduje, je jméno obchodníka a email, na který mu bude zaslán ověřovací odkaz. Kliknutím na tento odkaz se nový účet aktivuje a investor může prakticky ihned začít cvičně obchodovat.

 

Díky demo účtu si můžete zdarma (bez vkladu), nezávazně a bez rizika otestovat novou platformu IQ Option. Ta je ve srovnání s původní platformou rychlejší a přehlednější. I přesto na platformě zůstalo velké množství nástrojů a funkcí. Kromě seznamu uzavřených transakcí naleznete v postranním panelu výuková videa a důležité ekonomické zprávy. I nadále je možné měnit styl grafu a jeho časový rámec, zakreslovat do grafu trendové čáry a používat indikátory.

 

Pokud se rozhodnete obchodovat na reálném účtu, stačí se přihlásit do cvičného účtu a vyplnit zbývající informace. K úplnému dokončení je pak nezbytné ověřit osobní údaje a vložit alespoň minimální požadovaný vkladu, které je u IQ Option 10$.

 

Co se na demu nenaučíte?

Obchodování s opcemi na demo účtu s virtuálními penězi na skutečném trhu vám umožní se blíže seznámit s obchodní platformou. Pochopíte principy trhu a vývojů cen, ale na jednu podstatnou věc vás ani demo účty nepřipraví. Obchodování s reálnými penězi je psychicky velmi náročné a jak někteří investoři tvrdí, lze to přirovnat k adrenalinovému sportu. A na to vás žádný demo účet nepřipraví.

Postup obchodování s opcemi (zdroj: Demo verze TopOption)Uzavřený obchod na demo účtu bez vkladu (IQ Option)Přehled aktiv na demo platformě IQ OptionBinární opce - demo zdarma - ukázka exspiračních časůBINÁRNÍ OPCE: Demo verze účtů, demo účet zdarma, bez vkladu
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

TopOption logo
1.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ V ČR
Povolení od ČNB
Demo účet (nutný vklad)
100 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Kompletně v češtině
IQ Option logo
2.
DEMO ÚČET ZDARMA
Povolení od ČNB
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
3.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD

 

Diskuze

Vložit komentář