Aktualizováno

Recenze ETX Capital Binary Zkušenosti s binárním brokerem, poplatky, hodnocení, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

Pojem ETX Capital se v oblasti binárních opcí objevil teprve nedávno. Jedná se o regulovaného brokera s českou webovou platformou. Ta byla doposud dostupná pouze u TopOption. Není to ale jediná věc, kterou ETX atakuje oblíbeného brokera.

Společnost ETX Capital, poskytující služby v oblasti financí a investic, byla založena v roce 2002. Sídlo společnosti se nachází v Londýně na rozdíl od většiny ostatních brokerů, kteří zejména kvůli daním sídlí na Kypru. Platforma ETX Binary, která umožňuje lidem obchodovat s binárními opcemi, je v pořadí čtvrtou a zároveň nejnovější poskytovanou platformou. 

Na činnost ETX Capital dohlíží britská instituce Financial Conduct Authority.  Kromě již zmiňované regulace FCA podléhá i regulacím ČNB a CySEC, což zaručuje všem klientům neblokované vklady a celkově bezpečnější obchodování. Broker je označován jako spolehlivý a není spojován s žádnými podvody

K otevření reálného účtu je třeba minimální vklad 200$. Ten je možné provést mnoha způsoby: bankovním převodem, platební kartou nebo pomocí internetové peněženky. Demo účet ETX Capital bohužel nenabízí, ale za vklad můžete obdržet různé bonusy.

Jak na obchodování u ETX Capital

ETX Capital úvodní stránka

ETX Capital úvodní stránka

Obchodování pomocí jednoduché a přehledné platformy probíhá obvyklým způsobem. Investor si nejprve vybere, zda bude obchodovat měnové páry, komodity, indexy nebo akcie. Expirační doba, kterou si taktéž každý volí dle libosti, začíná na 60 sekundách, ale může trvat i měsíc. U krátkodobých (minutových) opcí je minimální obchod 10$, u dlouhodobých vám bude stačit 15$. Poslední krok je vaše rozhodnutí, kterým směrem se bude pohybovat cena podkladového aktiva.

Zisky za jednotlivé transakce se liší, ale bývají ve srovnání s ostatními brokery poměrně vysoké. U klasických High/Low opcí lze dosáhnout zhodnocení až 85%, konkrétně u měnového páru USD/CHF. Průměrně se pohybují kolem 80%.

ETX Capital každého svého klienta informuje o tom, jak obchodují ostatní investoři pomocí funkce Traders choice. Umožňuje lidem obchodovat jak klasické High/Low opce, tak Pairs opce (páry). Velkou výhodou je, že u ETX Capital lze odprodat některé opce během jejich životnosti za poměrně vysoké částky. Pomocí této možnosti lze zdokonalit dosavadní obchodní strategii.

Recenze ETX Binary - registrační formulář

Recenze ETX Binary - registrační formulář

 Broker nabízí spolu s klasickou webovou platformou pro stolní počítače i mobilní aplikaci pro Android i iPhone. Pomocí bezplatné linky můžete také kontaktovat zákaznickou podporu v češtině.

Jak již bylo zmíněno, ETX Capital je na poli binárních opcí novinkou a lze předpokládat, že jejich platformu čeká mnoho změn, které povedou k odstranění technických nedostatků a hlavně k větší spokojenosti klientů. Avšak už nyní se setkáváme s kladnými ohlasy na tohoto brokera, což je pro všechny dobrá zpráva. 

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Shrnutí

ETX mobilní platforma pro iOS i Android

ETX mobilní platforma pro iOS i Android

Minimální vklad: 200 $ 
Minimální obchod: 10 $ u krátkodobých (minutových) opcí a 15$ u dlouhodobých opcí 
Druhy opcí: High/Low opce, dlouhodobé i krátkodobé (minutové) opce, pairs opce
Bonus na vklad: 30 až 75% dle výše vkladu, akce platí do 15. září 2014
Zhodnocení: až 85%
Demo účet: Ne
Výhody: Regulace ČNB, česká platforma, vstupní bonus, mobilní aplikace, možnost odprodat aktivní opce 

Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář