UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Pojem ETX Capital se v oblasti binárních opcí objevil teprve nedávno. Jedná se o regulovaného brokera s českou webovou platformou. Ta byla doposud dostupná pouze u TopOption. Není to ale jediná věc, kterou ETX atakuje oblíbeného brokera.

Společnost ETX Capital, poskytující služby v oblasti financí a investic, byla založena v roce 2002. Sídlo společnosti se nachází v Londýně na rozdíl od většiny ostatních brokerů, kteří zejména kvůli daním sídlí na Kypru. Platforma ETX Binary, která umožňuje lidem obchodovat s binárními opcemi, je v pořadí čtvrtou a zároveň nejnovější poskytovanou platformou. 

 

Na činnost ETX Capital dohlíží britská instituce Financial Conduct Authority.  Kromě již zmiňované regulace FCA podléhá i regulacím ČNB a CySEC, což zaručuje všem klientům neblokované vklady a celkově bezpečnější obchodování. Broker je označován jako spolehlivý a není spojován s žádnými podvody

 

K otevření reálného účtu je třeba minimální vklad 200$. Ten je možné provést mnoha způsoby: bankovním převodem, platební kartou nebo pomocí internetové peněženky. Demo účet ETX Capital bohužel nenabízí, ale za vklad můžete obdržet různé bonusy.

Jak se obchodují binární opce?

Jak na obchodování u ETX Capital

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím ETX Binary? Vytvořte si účet

 

Obchodování pomocí jednoduché a přehledné platformy probíhá obvyklým způsobem. Investor si nejprve vybere, zda bude obchodovat měnové páry, komodity, indexy nebo akcie. Expirační doba, kterou si taktéž každý volí dle libosti, začíná na 60 sekundách, ale může trvat i měsíc. U krátkodobých (minutových) opcí je minimální obchod 10$, u dlouhodobých vám bude stačit 15$. Poslední krok je vaše rozhodnutí, kterým směrem se bude pohybovat cena podkladového aktiva.

 

Zisky za jednotlivé transakce se liší, ale bývají ve srovnání s ostatními brokery poměrně vysoké. U klasických High/Low opcí lze dosáhnout zhodnocení až 85%, konkrétně u měnového páru USD/CHF. Průměrně se pohybují kolem 80%.

 

ETX Capital každého svého klienta informuje o tom, jak obchodují ostatní investoři pomocí funkce Traders choice. Umožňuje lidem obchodovat jak klasické High/Low opce, tak Pairs opce (páry). Velkou výhodou je, že u ETX Capital lze odprodat některé opce během jejich životnosti za poměrně vysoké částky. Pomocí této možnosti lze zdokonalit dosavadní obchodní strategii.

 

 Broker nabízí spolu s klasickou webovou platformou pro stolní počítače i mobilní aplikaci pro Android i iPhone. Pomocí bezplatné linky můžete také kontaktovat zákaznickou podporu v češtině.

 

Jak již bylo zmíněno, ETX Capital je na poli binárních opcí novinkou a lze předpokládat, že jejich platformu čeká mnoho změn, které povedou k odstranění technických nedostatků a hlavně k větší spokojenosti klientů. Avšak už nyní se setkáváme s kladnými ohlasy na tohoto brokera, což je pro všechny dobrá zpráva. 

  

Shrnutí

 

Minimální vklad: 200 $ 
Minimální obchod: 10 $ u krátkodobých (minutových) opcí a 15$ u dlouhodobých opcí 
Druhy opcí: High/Low opce, dlouhodobé i krátkodobé (minutové) opce, pairs opce
Bonus na vklad: 30 až 75% dle výše vkladu, akce platí do 15. září 2014
Zhodnocení: až 85%
Demo účet: Ne
Výhody: Regulace ČNB, česká platforma, vstupní bonus, mobilní aplikace, možnost odprodat aktivní opce 

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím ETX Capital? Vytvořte si účet

ETX Capital úvodní stránkaRecenze ETX Binary - registrační formulářETX mobilní platforma pro iOS i AndroidETX Capital Binary – recenze brokera s licencí ČNB – hodnocení, zkušenosti, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k ETX Capital (Binary)

Vložit komentář