Aktualizováno

PODVOD! Vydělávej s Filipem – recenze a zkušenosti s výdělkem, diskuze

Stotisícové výdělky měsíčně a to téměř bez práce? Tak přesně to slibuje úspěšný obchodník Filip Horák na své webové stránce Vydělávej s Filipem. Dejte si ale pozor, protože se jedná o podvod! Důkazy jsme pro vás shrnuli do této recenze, ve které se na projekt Vydělávej s Filipem podrobně zaměříme.

Co je to Vydělávej s Filipem?

Recenze Vydělávej s Filipem

Recenze Vydělávej s Filipem

Vydělávej s Filipem je internetová stránka, na které jistý Filip Horák hledá 60 dobrovolníků, kteří otestují jeho program pro obchodování na burze. Podle slov Filipa Horáka je obchodní program, na kterém pracoval tříčlenný tým vývojářů přes tři roky, vysoce úspěšný a jednoduchý. Program analyzuje trh a předpovídá budoucí vývoj. V jednom z propagačních videí dokonce zazní, že předpovědi programu jsou z 99,9996 % správné. Podle dalšího videa, které se vám zobrazí po vyplnění emailu, už ale program dosahuje úspěšnosti „jen“ 90 %.

Filip Horák tvrdí, že obchodní program se bude v budoucnu prodávat za 199,999 Kč. Nyní ovšem potřebuje 60 dobrovolníků, kteří program bezplatně otestují. Jediné, co musí tito lidé udělat, je napsat na robota recenzi, která se použije k propagaci při prodeji.

Téměř 100% správnost předpovědí?

Téměř 100% správnost předpovědí?

A jak má robot fungovat? Jakmile vyplníte email, tak se dostanete k dalšímu formuláři, kde už musíte uvést celé jméno, telefon a heslo budoucího účtu. Po dokončení registrace získáte přístup k obchodnímu programu, který vám bude zasílat tipy na obchodování s binárními opce. A když tyto tipy budete následovat, což v praxi znamená kliknutí na pouhé jedno tlačítko, tak prý budete vydělávat 30 tisíc korun denně. Hezká pohádka, nemyslíte?

Vydělávej s Filipem je podvod

Zahraniční verze dokazují, že je Vydělávej s Filipem podvod

Zahraniční verze dokazují, že je Vydělávej s Filipem podvod

Podvodný web Vydělávej s Filipem do Česka přišel ze zahraničí. Na internetu najdete třeba anglickou verzi (50kaweeksw.com), která obsahuje stejné video se stejným příběhem, ale místo Filipa Horáka ve videu promlouvá jistý Josh Harris. Varováním by měly být desítky internetových recenzí, které anglickou verzi jasně označují za podvod. Anglická verze také dokazuje, že zmiňovaný Filip Horák je neexistující postava, kterou si podvodníci vymysleli.

Podobných podvodů, které nabízely obchodního robota na binární opce, už tu byly desítky. Stačí si vzpomenout na projekt CzechMethod nebo Algo Cash Master. Podvody mají mimochodem mnoho společného. Tak například vždy upozorňují, že se zaregistrovat může jen omezený počet lidí, což ve skutečnosti není pravda. Tato malá lež ale mnoho důvěřivých lidí přesvědčí, aby se rychle zaregistrovali a neztráceli čas (třeba hledáním pravdivých recenzí).

Program je ztrátový

Program je ve skutečnosti zcela nefunkční

Program je ve skutečnosti zcela nefunkční

Aby vše bylo co nejjednodušší, tak se vám při registraci vytvoří automaticky účet také u brokerské společnosti na binární opce (TopBinary). U této společnosti se mají transakce, které vám program doporučí, realizovat. I když v propagačním videu několikrát zazní, že nemusíte nic platit, tak opak je pravdou. Jakmile se vám vytvoří účet u brokera TopBinary, tak na účet musíte poslat alespoň 250 dolarů. Těchto 250 dolarů pak máte používat k investování na to, co vám obchodní robot doporučí.

Jenže samotný obchodní program, který má vydělávat 30 tisíc korun denně, je také jeden velký podvod. Program vám sice skutečně bude posílat tipy k transakcím, ale pokud se jich budete držet, tak dříve nebo později o vložené peníze přijdete. Obchodní program totiž vůbec nedosahuje vysoké úspěšnosti, jak autoři slibují. Naopak to spíše vypadá, že zasílané tipy nejsou založené na žádné skutečné strategii, ale jsou to jen náhodně vygenerované signály.

Drahá auta a bezstarostný život - tohle podvodníci slibují rádi ...

Drahá auta a bezstarostný život – tohle podvodníci slibují rádi …

Podvodníkům jde zkrátka o to, abyste se zaregistrovali u brokera, kterého vám doporučí, abyste k němu vložili peníze, a ty abyste potom prodělali. Není to ostatně poprvé a určitě ani naposled, co takový podvodný program českým internetem koluje.

Shrnutí na závěr

Obchodováním na internetu lze skutečně vydělávat, ale rozhodně to není tak jednoduché, jak se nám snaží neexistující Filip Horák nalhat. Pokud totiž někdo slibuje snadné zbohatnutí přes internet, tak se jedná pravděpodobně o podvod. Podvodníci si rádi vybírají právě obchodování na burze, protože mnoho lidí tomu nerozumí a nechá se snadno přesvědčit.

Jak fungují binární opce, si můžete bez rizika a nezávazně vyzkoušet na demo účtu. Ten si bezplatně vytvoříte třeba na webu licencované společnosti IQ Option. Na demo účtu si můžete také přesvědčit, že obchodování bez zkušeností je z dlouhodobého hlediska vždy ztrátové. Pokud se ovšem budete vzdělávat a budete obchodování i prakticky cvičit na demo účtu, tak se můžete stát úspěšným obchodníkem a vydělávat přes internet. Rozhodně to ale nejde přes podvodné obchodní strategie nebo programy, které slibují vysoké zisky.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze, zkušenosti

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář