UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Banc de Binary je broker na binární opce, založený v roce 2008. V Evropě broker působí prostřednictvím společnosti Banc De Binary Ltd. se sídlem na Kypru. Tato společnost je regulovaná komisí CySEC a má licenci ČNB, ačkoliv češtinu nepodporuje. Vklady klientů Banc De Binary jsou pojištěné  do 20 tisíc EUR. Brokera můžete kontaktovat telefonicky, emailem nebo přes live chat na oficiálním webu brokera.

Broker nabízí 5 typů obchodních účtů (Bronze, Silver, Gold, Premium, Platinum). Čím lepší účet si zvolíte, tím více výhod budete mít, ale budete muset vložit také vyšší vklad. Minimální vklad na základní účet Bronze je 250$. Vklad a výběr peněz můžete provést pomocí bankovního převodu nebo platebních karet. Nabízí se také alternativní platební metody jako PaySafeCard, Banklink (pouze vklad) nebo Skrill (pouze výběr). Za převod peněz si broker neúčtuje žádné poplatky.  

 

Platforma brokerské společnosti

Broker uvádí, že na platformě je 190 podkladových aktiv, mezi kterými nechybí měnové páry, indexy, komodity a akcie. Broker používá jednoduchou a rychlou platformu SpotOption. Tu využívají například i brokeři OptionTrade, 10TRADE nebo BD Swiss. Minimální velikost investice je pouze 1$. Nevýhodou je, že platforma udává veškeré časové údaje pro časovou zónu GMT (-2 hodiny).

 

Na platformě můžete měnit pouze časový rámec grafu a jeho styl. Součástí platformy je panel Trader’s choice, který zobrazuje aktuální volbu ostatních obchodníků, a nástroj Strategy Avdisor. Tento nástroj na základě zvoleného indikátoru zanalyzuje graf a doporučí, zda investovat na růst nebo pokles. Obchodování na základě tohoto nástroje vám ale zisky nezajistí, protože úspěšnost signálů je příliš nízká.

 

Obchodování u Banc de Binary

Na platformě najdete krátkodobé opce (exspirace 1-5 minut), klasické opce (5minut až několik hodin) a dlouhodobé opce s exspiracemi v řádu několika dní až měsíců. Kromě toho můžete obchodovat i párové opce, ovšem u nich je výběr aktiv a exspiračních časů velmi omezený.

 

Zhodnocení u klasických opcí se pohybuje nejčastěji kolem 70-75%. Profit 80% a více najdete pouze u hrstky aktiv, přičemž maximální zhodnocení 84% je u měnového páru USD/CHF. Zhodnocení krátkodobých opcí je pouze 70% a u dlouhodobých opcí profit nepřesahuje 75%.

Jak se obchodují binární opce?

Demo účet, výukové materiály a bonusy

Cvičný demo účet v oficiální nabídce Banc de Binary není.  Pokud si ovšem otevřete reálný účet a vložíte alespoň minimální vklad, můžete demo účet získat. Na webu brokera je sekce věnovaná vzdělávání, která obsahuje elektronické knihy o binárních opcích, výuková videa, slovník důležitých pojmů atd. V záložce Market Analysis najdete navíc ekonomický kalendář, pravidelné tržní analýzy a důležité zprávy.

 

Broker nabízí bonus za vklad ve výši 50-100% vkladu. Pro výběr bonusové částky a všech zisků je nezbytné uzavřít transakce o velikosti 20 násobku celého kapitálu (vkladu+bonusu). Aktuální nabídku bonusů a jejich podmínky najdete na webu brokera eu.bancdebinary.com.

 

Zkušenosti s Banc de Binary

Ačkoliv je Banc de Binary regulovaný broker (respektive jeho evropská pobočka), jeho pověst nepatří k těm nejlepším. Na internetu najdete velké množství stížností, které se týkají zejména komplikací při výběru peněz. Broker dříve například po přijetí bonusu neumožňoval výběry vkladů, dokud obchodník nezobchodoval požadovaný objem transakcí. A to navzdory tomu, že regulovaní brokeři nesmí vklady klientů blokovat. Někteří obchodníci zase uvádějí, že po žádosti o výběr s nimi přestal broker komunikovat. Na začátku roku 2016 dostal broker Banc de Binary dokonce pokutu (€350,000) od úřadu CySEC. Pokud můžete, zvolte pro obchodování binárních opcí vhodnějšího brokera.

 

Charakteristika brokera bancdebinary.com

SídloCuracao
Rok založení2008
Regulovaný brokerAno (CySEC), licence ČNB, FCA…
PlatformaSpotOption
Metody financováníbankovní převod, kreditní karta, alternativní metody…
Minimální vklad250$
Minimální transakceod 1$ (24 Kč)
Demo účetNe (pouze po vložení peněz)
Bonus za vkladAno (až 100%)
Druhy opcíHighLow, krátkodobé a dlouhodobé opce, párové opce
PodporaEmail, Telefon, chat
Mobilní aplikaceAno
Počet aktivpřes 190
Zhodnocenícca 65-80%, maximálně 84% (USD/CHF)
ČeštinaNe

 

Související: Binární opce demo, Binární opce strategie, Binární opce podvod

Webová stránka brokera Banc De BinaryTypy obchodních účtů - Bronze, Silver, Gold, PlatinumObchodní platforma brokera Banc De BinaryMetody vkladu a výběruRecenze a zkušenosti s Banc De Binary, kyperským binárním brokerem
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k Banc De Binary

Vložit komentář