Aktualizováno

Recenze a zkušenosti s Banc De Binary, kyperským binárním brokerem

Sociální obchodování je služba, která umožňuje automaticky kopírovat transakce ostatních obchodníků. Obchodování probíhá obvykle u brokerských společností a využívají se k tomu speciální webové platformy. Princip je prostý: Na základě dostupných statistik si vyberete, koho chcete kopírovat a jak velké částky jste ochotni investovat. Každý obchodní příkaz provedený vybraným traderem se pak automaticky zrealizuje i na vašem účtu.  

Broker nabízí 5 typů obchodních účtů (Bronze, Silver, Gold, Premium, Platinum). Čím lepší účet si zvolíte, tím více výhod budete mít, ale budete muset vložit také vyšší vklad. Minimální vklad na základní účet Bronze je 250$. Vklad a výběr peněz můžete provést pomocí bankovního převodu nebo platebních karet. Nabízí se také alternativní platební metody jako PaySafeCard, Banklink (pouze vklad) nebo Skrill (pouze výběr). Za převod peněz si broker neúčtuje žádné poplatky.  

Platforma brokerské společnosti

Webová stránka brokera Banc De Binary

Webová stránka brokera Banc De Binary

Broker uvádí, že na platformě je 190 podkladových aktiv, mezi kterými nechybí měnové páry, indexy, komodity a akcie. Broker používá jednoduchou a rychlou platformu SpotOption. Tu využívají například i brokeři OptionTrade, 10TRADE nebo BD Swiss. Minimální velikost investice je pouze 1$. Nevýhodou je, že platforma udává veškeré časové údaje pro časovou zónu GMT (-2 hodiny).

Na platformě můžete měnit pouze časový rámec grafu a jeho styl. Součástí platformy je panel Trader’s choice, který zobrazuje aktuální volbu ostatních obchodníků, a nástroj Strategy Avdisor. Tento nástroj na základě zvoleného indikátoru zanalyzuje graf a doporučí, zda investovat na růst nebo pokles. Obchodování na základě tohoto nástroje vám ale zisky nezajistí, protože úspěšnost signálů je příliš nízká.

Obchodování u Banc de Binary

Typy obchodních účtů - Bronze, Silver, Gold, Platinum

Typy obchodních účtů - Bronze, Silver, Gold, Platinum

Na platformě najdete krátkodobé opce (exspirace 1-5 minut), klasické opce (5minut až několik hodin) a dlouhodobé opce s exspiracemi v řádu několika dní až měsíců. Kromě toho můžete obchodovat i párové opce, ovšem u nich je výběr aktiv a exspiračních časů velmi omezený.

Zhodnocení u klasických opcí se pohybuje nejčastěji kolem 70-75%. Profit 80% a více najdete pouze u hrstky aktiv, přičemž maximální zhodnocení 84% je u měnového páru USD/CHF. Zhodnocení krátkodobých opcí je pouze 70% a u dlouhodobých opcí profit nepřesahuje 75%.

Demo účet, výukové materiály a bonusy

Obchodní platforma brokera Banc De Binary

Obchodní platforma brokera Banc De Binary

Cvičný demo účet v oficiální nabídce Banc de Binary není.  Pokud si ovšem otevřete reálný účet a vložíte alespoň minimální vklad, můžete demo účet získat. Na webu brokera je sekce věnovaná vzdělávání, která obsahuje elektronické knihy o binárních opcích, výuková videa, slovník důležitých pojmů atd. V záložce Market Analysis najdete navíc ekonomický kalendář, pravidelné tržní analýzy a důležité zprávy.

Broker nabízí bonus za vklad ve výši 50-100% vkladu. Pro výběr bonusové částky a všech zisků je nezbytné uzavřít transakce o velikosti 20 násobku celého kapitálu (vkladu+bonusu). Aktuální nabídku bonusů a jejich podmínky najdete na webu brokera eu.bancdebinary.com.

Zkušenosti s Banc de Binary

Metody vkladu a výběru

Metody vkladu a výběru

Ačkoliv je Banc de Binary regulovaný broker (respektive jeho evropská pobočka), jeho pověst nepatří k těm nejlepším. Na internetu najdete velké množství stížností, které se týkají zejména komplikací při výběru peněz. Broker dříve například po přijetí bonusu neumožňoval výběry vkladů, dokud obchodník nezobchodoval požadovaný objem transakcí. A to navzdory tomu, že regulovaní brokeři nesmí vklady klientů blokovat. Někteří obchodníci zase uvádějí, že po žádosti o výběr s nimi přestal broker komunikovat. Na začátku roku 2016 dostal broker Banc de Binary dokonce pokutu (€350,000) od úřadu CySEC. Pokud můžete, zvolte pro obchodování binárních opcí vhodnějšího brokera.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Charakteristika brokera bancdebinary.com

Sídlo Curacao
Rok založení 2008
Regulovaný broker Ano (CySEC), licence ČNB, FCA…
Platforma SpotOption
Metody financování bankovní převod, kreditní karta, alternativní metody…
Minimální vklad 250$
Minimální transakce od 1$ (24 Kč)
Demo účet Ne (pouze po vložení peněz)
Bonus za vklad Ano (až 100%)
Druhy opcí HighLow, krátkodobé a dlouhodobé opce, párové opce
Podpora Email, Telefon, chat
Mobilní aplikace Ano
Počet aktiv přes 190
Zhodnocení cca 65-80%, maximálně 84% (USD/CHF)
Čeština Ne
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář