Aktualizováno 3. 4. 2022

Recenze Bit.plus Zkušenosti, poplatky, bezpečnost (Bitstock / WBTCB), diskuze

Hodnocení:
85%
Hledáte nejlepší kryptosměnárnu?
SROVNÁNÍ BURZ A SMĚNÁREN

V této podrobné recenzi se podíváme na českou směnárnu Bit.plus, která umožňuje nákup a prodej Bitcoinu nejen přes internetovou platformu, ale také přes bitcoinmaty. Chcete vědět, jak obchodování u Bitplus funguje, jak vysoké jsou poplatky a zda se nákup u této směnárny vyplatí? Pak jste tady správně!

Recenze Bit.plus ve zkratce

Bit.plus je česká internetová směnárna, která umožňuje nákup a prodej Bitcoinu za koruny nebo eura. Směnárna funguje bezmála 10 let, ale v minulosti působila pod názvy EasyCoin (2014 až 2019) a BitStock (2019 až 2021).

Směnárna nabízí 3 metody pro nákup a prodej Bitcoinu: nákup přes Bit.plus banking (vyžaduje registraci), nákup bez registrace pomocí bankovního převodu nebo nákup za hotovost (bitcoinmaty nebo prodejny GECO).

Směnárna Bit.plus

Směnárna Bit.plus

Ačkoliv si Bit.plus neúčtuje žádné poplatky, kvůli směnným kurzům ztratíte až 6 % z každé objednávky. Nejlevnější je nákup přes Bit.plus banking (poplatek cca 2.6 %), zatímco nejdražší je nákup v hotovosti (poplatek 6 %). Poplatek za online nákupy bez registrace vychází na necelé 4 %.

Objednávky bez registrace jsou možné do limitu 25 000 korun denně. Vyšší limity mají k dispozici pouze zaregistrovaní a ověření klienti.

Samozřejmostí je kompletní podpora češtiny. Více v následující části recenze

Výhody

 • Spolehlivá směnárna
 • Nákup a prodej bitcoinu za CZK nebo EUR
 • Široká nabídka platebních metod
 • Jednoduché a přehledné
 • Kompletní podpora češtiny

Nevýhody

 • Podporuje pouze Bitcoin
 • Registrace pouze přes mobil
 • Vyšší poplatky při platbě v hotovosti

Hodnocení Bit.plus: 85%

Základní informace o Bit.plus

Název Bit.plus / BitStock
Provozovatel IP wBTCb solutions, s.r.o. (Praha, Česko)
Rok založení 2014
Čeština Ano
Fiat měny 2 (CZK, EUR)
Kryptoměny 1 (BTC)
Platební metody Bankovní převod, platební karty, hotovost
Ukládání kryptoměn Ano
Nákup bez registrace Ano
Podporované funkce Nákup, prodej a uložení kryptoměn
Minimální objednávka 1,000 CZK
Obchodní limity Ano
Poplatek za nákup/prodej Ano → srovnat s konkurencí
Další poplatky Ano
Zvýhodnění poplatků Ne

Směnárna Bit.plus nabízí nákup nebo prodej Bitcoinu za české koruny nebo eura. Zakoupené BTC si můžete uložit přímo u Bit.plus nebo poslat na vlastní kryptoměnovou peněženku.

 bit plusBinanceSimplecoinCoinmate
Směna dvou kryptoměn-
Nákup krypto za fiat
Prodej krypto za fiat
Ukládání kryptoměn
Nákup bez registrace--
Obchodování s pákou---
 Recenze BinanceRecenze SimplecoinRecenze Coinmate

Bit.plus podporuje 3 nákupní metody, které si detailně představíme:

Nákup BTC za hotovost

METODA #1

Bit.plus je jediná česká směnárna, která vám umožní nakupovat nebo prodávat BTC za hotovost. A to hned dvěma způsoby: přes bitcoinové automaty (bitcoinmaty) nebo v síti prodejen GECO.

Nákup přes bitcoinmat je poměrně intuitivní, ale má řadu nevýhod. Problémem jsou zejména horší směnné kurzy, kvůli kterým vám směnárna strhne i 6 % z celé objednávky. Slabou stránkou je také dostupnost, protože v Česku je zatím pouze 22 bitcoinmatů a většina z nich stojí v Praze.

Postup nákupu prostřednictvím bitcoinmatu:

Mapa bitcoinmatů v síti WBTCB:

Bitcoiny zakoupené přes bitcoinmat se uloží na vaši virtuální peněženku (stačí naskenovat QR kód s adresou peněženky). Pokud vlastní krypto-peněženku nemáte, tak vám bitcoinmat vytisknete privátní klíč na papírovou peněženku.

Alternativní možností je nákup nebo prodej BTC na prodejnách GECO. Těch je v Česku o poznání více (přes 300), takže jsou dostupné i v menších městech.

Nákup BTC online bez registrace

METODA #2

Další možností je nákup Bitcoinu pomocí bankovního převodu. Nákup funguje velmi jednoduše, nevyžaduje registraci, ale je omezen maximální částkou 25,000 korun.

Nákup Bitcoinu bez registrace

 1. Otevřete si webovou stránku Bit.plus nebo mobilní aplikaci směnárny.
 2. V okně objednávky zvolte platbu bankovním převodem.
 3. Výběr nákupní metody

  Výběr nákupní metody

 4. Vyplňte velikost objednávky (1,000 až 25,000 Kč) a klikněte na tlačítko Směnit Bitcoin.
 5. Zadání velikosti objednávky

  Zadání velikosti objednávky

 6. Vyplňte adresu vaší kryptoměnové peněženky, na kterou chcete BTC zaslat. Dále musíte vyplnit číslo vašeho bankovního účtu, vaše jméno a základní kontaktní údaje (telefon a email).
 7. Doplňující informace

  Doplňující informace

 8. Zobrazí se vám shrnutí objednávky, kde uvidíte konečný kurz. Ve shrnutí objednávky nezapomeňte zkontrolovat všechny údaje a odsouhlasit obchodní podmínky a zpracování osobních údajů. Musíte také potvrdit, že nejste politicky exponovaná osoba.
 9. Objednávku potvrďte tlačítkem KOUPIT BTC. Na svůj email obdržíte potvrzení objednávky a platební údaje pro uhrazení zakoupené kryptoměny.
 10. Směnárna vám kryptoměny odešle až ve chvíli, kdy obdrží vaši platbu. To může trvat až 2 pracovní dny.

Prodej BTC probíhá podobně, avšak místo kryptoměnové adresy se vyplňuje číslo bankovního účtu, na který chcete peníze připsat. Potom stačí BTC odeslat na kryptoměnovou adresu směnárny podle instrukcí, které obdržíte emailem.

Bit.plus Banking (nákup s registrací)

METODA #3

Nejlevnější metodou je nákup Bitcoinu přes obchodní účet (tzv. banking), který si vytvoříte na webu Bit.plus. K účtu se můžete přihlásit přes webovou platformu nebo mobilní aplikaci.

Nákup BTC prostřednictvím platformy Bit.plus

Nákup BTC prostřednictvím platformy Bit.plus

Obchodování přes banking je opravdu jednoduchý a intuitivní, takže ho zvládne i úplný začátečník. Než se ovšem k samotnému nákupu bitcoinu dostanete, musíte projít ověřovacím procesem a vložit na účet peníze.

Pro vklady peněz se nabízí tři platební metody:

Zakoupené BTC můžete uložit přímo na Bit.plus účtu nebo je můžete vybrat na externí peněženku. Pro výběry peněz se nabízí bankovní převod, ale využít můžete i bitcoinmaty (limit až 100 000 Kč denně).

Ukládání kryptoměn u směnárny obnáší rizika. Pokud by došlo k útoku hackerů nebo k podvodu, tak o kryptoměny můžete přijít. Mnohem bezpečnější jsou privátní peněženky, ideálně bez připojení k internetu (např. Trezor nebo Ledger Nano).

Obchodní limity

Minimální objednávka u Bitplus je 1,000 korun.

Maximální limity se liší podle toho, kterou platební metodu zvolíte:

Vyšší limity mají k dispozici pouze zaregistrovaní uživatelé, kteří nakupují přes Bit.plus banking. Samotná registrace ovšem nestačí. Klient musí svůj účet především ověřit pomocí osobních dokumentů.

Maximální denní částka ověřeného klienta je až 10 milionů Kč, avšak jednotlivé směny jsou z důvodu likvidity omezené částkou 600,000 Kč. Směnu vyšších částek (max 2,5 milionu Kč na směnu) je možné řešit individuálně.

Poplatky u Bit.plus

Poplatky u Bit.plus jsou skutečně přehledné. Směnárna si totiž neúčtuje žádné dodatečné poplatky, takže do nákladů se promítne pouze rozdíl nákupního a prodejního kurzu. Směnné kurzy ovšem nepatří k nejvýhodnějším, takže za každou objednávku zaplatíte přibližně 2 až 6 %.

 • Spread neboli rozdíl nákupního (vyššího) a prodejního (nižšího) kurzu. Pomocí tohoto rozdílu směnárna vydělává. Hodnota spreadu vám říká, kolik % ztratíte při nákupu a následném prodeji BTC. Spread 10 % například znamená, že 5 % ztratíte při nákupu a 5 % při prodeji.
 • Platební metoda Spread
  Platba v hotovosti 12 %
  Platba bankovním převodem 8 %
  Platba přes Bit.plus banking 5 %
 • Poplatek za vklad kartou – Za financování obchodního účtu platební kartou si směnárna účtuje poplatek 3 %.
 • Poplatek sítě – Tento poplatek si neúčtuje Bit.plus, ale je součástí bitcoinové sítě. Je to v podstatně odměna pro těžaře za zpracování transakce. Poplatek se platí při prodeji BTC a jeho velikost závisí na aktuální vytíženosti sítě (může být desítky až stovky korun). Při nákupu BTC je poplatek zahrnutý ve spreadu.

Srovnání poplatků

Vyplatí se obchodování kryptoměn přes Bit.plus nebo je výhodnější nakupovat u konkurence? Posuďte sami! V tabulce níže uvidíte, kolik stojí nákup Bitcoinu přes Bitplus a kolik si za stejnou službu účtují oblíbené směnárny a burzy:

 bit plusBinanceSimplecoinCoinmate
Rychlý nákup (karta) ?5.0 %
2.2 %
Nelze
3.4 %
Rychlý nákup (převod) ?2.0 %
0.2 %
2.5 %1.5 %
Nákup přes burzu ?
Nelze
0.1 %
Nelze
0.5 %
Poplatky ze dne 20.6.2023, výše
poplatku se může měnit.
 Recenze BinanceRecenze SimplecoinRecenze Coinmate
Poplatky ze dne 20.6.2023, výše poplatku se může měnit.

Chcete ušetřit? Nákup přes online směnárny je snadný, ale také poměrně drahý. Mnohem levnější je obchodování přes kryptoměnové burzy, např. zahraniční Binance nebo českou Coinmate.

Registrace a ověření klienta

Pokud chcete využívat služby Bit.plus banking, tak se nevyhnete registraci. Vytvoření účtu je naštěstí rychlé a zvládnete jej z pohodlí domova. Potřebujete jen chytrý mobil, připojení k internetu a pár minut volného času.

Návod Jak se zaregistrovat u Bitplus?

Registrace probíhá přes mobilní aplikaci, kterou si můžete bezplatně stáhnout na Google Play (Android) nebo App Store (iOS) nebo prostřednictvím webové stránky Bit.plus.

Registrace začíná krátkým formulářem, kde vyplníte osobní a kontaktní údaje. Bit.plus vyžaduje celé jméno, datum narození, adresu bydliště a telefonní číslo. Při registraci vyplníte také libovolný PIN, který budete používat pro přihlašování k účtu.

Pro přihlášení musíte zadat telefonní číslo, nastavený PIN a jednorázové heslo, které obdržíte SMS zprávou.

Aby vám směnárna zpřístupnila nadlimitní objednávky (tj. nad 25,000 Kč), musíte svůj účet ověřit. Ověření lze provést elektronicky nebo osobně na klientském centru v Praze.

Pokud se rozhodnete pro elektronické ověření, tak si připravte dva doklady totožnosti (např. občanský, řidičský nebo ZTP průkaz a cestovní pas) a výpis z bankovního účtu. Kopie těchto dokumentů nahrajete přes mobilní aplikaci na svůj účet a máte hotovo.

Proč musím posílat osobní dokumenty? Ověřování klientů vyžadují evropské směrnice a zákon proti praní špinavých peněz. Verifikace vás tedy nemine u žádné směnárny.

Důvěryhodnost a zabezpečení

Provozovatelem internetové směnárny Bit.plus je pražská firma IP wBTCb solutions s.r.o., člen holdingu world BTC business, SE. Směnárnu v roce 2014 založil Martin Stránský, který je v současné době také jednatelem společnosti.

V minulosti směnárna fungovala pod názvem EasyCoin a později jako BitStock by WBTCB.

Klientskou podporu Bit.plus můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Na oficiálním webu najdete také adresu pražského klientského centra.

Zkušenosti s Bit.plus (Bitstock)

V internetových diskusích a recenzích má Bit.plus (resp. Bitstock) pověst kvalitní a spolehlivé směnárny. A není se čemu divit. Směnárna totiž funguje bez větších problémů od roku 2014.

To ale neznamená, že se nesetkáte s kritikou.

Asi největší slabinou směnárny je vyšší rozpětí nákupní a prodejní ceny. Pokud se budeme bavit o Bit.plus banking, tak ztratíte asi 3 % na každé objednávce, což je srovnatelné s konkurenčními směnárnami. Kurzy u bitcoinmatů jsou ale znatelně horší, takže výsledná marže může být i dvojnásobná. A to už je poměrně hodně.

Co klienti oceňují:

 • Jednoduchost
 • Umožňuje platby v CZK
 • Nákup a prodej BTC za hotovost

Co klienti kritizují:

 • Horší kurzy (vyšší spread)
 • Poplatek 3 % za vklad kartou

Na co si dát pozor?

 • Nákup přes bitcoinmaty a prodejny GECO není příliš výhodný.
 • Bez registrace jsou obchodní limity hodně nízké (25,000 Kč). Nadlimitní objednávky vyžadují registraci a ověření účtu.
 • Mobilní aplikace, která je nezbytná pro ověření účtu, nefunguje na starších modelech některých smartphonů.
 • Pro online nákup bez registrace budete potřebovat vlastní bitcoinovou peněženku.

Uživatelská hodnocení Bit.plus

Bit.plus - recenze a zkušenosti

Bit.plus – recenze a zkušenosti

Shrnutí recenze Bit.plus

Bit.plus je ověřená směnárna, která nabízí nákup a prodej bitcoinu za české koruny nebo eura. Směnárna funguje od roku 2014, takže se nejedná o žádného neznámého nováčka. Bit.plus ostatně působí nejen na českém trhu, ale také na Slovensku, v Polsku nebo v Holandsku.

Bit.plus dává smysl, pokud hledáte snadný a pohodlný nákup nebo prodej BTC. Směnárna navíc umožňuje nákupy Bitcoinu v hotovosti, což žádná jiná směnárna v česku nepodporuje. Výhodou je také česká zákaznická linka a podpora korunových i eurových plateb.

Kdy se Bit.plus nevyplatí?

V první řadě musíme zdůraznit, že Bit.plus podporuje pouze Bitcoin. Ostatní kryptoměny u směnárny nepořídíte.

Další nevýhodou jsou průměrné poplatky. V Česku existuje řada levnějších alternativ, které vám umožní nakupovat Bitcoin za koruny. Jmenovat můžeme například burzu Coinmate. Ještě levnější než česká burza Coinmate je například populární platforma Binance, u té však nepořídíte kryptoměny za CZK.

Máte vlastní zkušenosti s Bit.plus (BitStock)? Chybí vám v recenzi nějaké informace? Napište nám dolů do komentářů!

1

Binance

Nejoblíbenější krypto burza
95
Typ
Burza a směnárna
Dostupné kryptoměny
350+
Podporované měny
EUR, USD…
Minimální obchod
€10 / 0.0001 BTC
Čeština
Částečně

Výhody / nevýhody

 • Celosvětově největší burza
 • Pokročilé nástroje a funkce
 • Nízké poplatky
 • Vklady i výběry v EUR nebo CZK
 • Více než 300 kryptoměn
 • Čeština není kompletní
 • Omezené možnosti pro platby v CZK
 • Vyžaduje ověření totožnosti
Recenze
Vyzkoušet
4000+ našich čtenářů si vybralo Binance
Typ
Burza a směnárna
Dostupné kryptoměny
7
Podporované měny
CZK, EUR
Minimální obchod
50 Kč / 0.0001 BTC
Čeština
ANO

Výhody / nevýhody

 • Spolehlivá česká burza
 • Jednoduché a přehledné
 • Nízké poplatky
 • Nákup a prodej kryptoměn za CZK
 • Platby kartou nebo převodem
 • Vyžaduje ověření totožnosti
 • Poplatek 1.9 % za platbu kartou
Recenze
Vyzkoušet
2000+ našich čtenářů si vybralo Coinmate
Typ
Směnárna
Dostupné kryptoměny
9
Podporované měny
CZK, EUR
Minimální obchod
€50 (1200 Kč)
Čeština
ANO

Výhody / nevýhody

 • Spolehlivá česká směnárna
 • Jednoduché a přehledné
 • Nákup bez registrace
 • Nákup a prodej kryptoměn za CZK
 • Podporuje češtinu
 • Potřebujete vlastní krypto-peněženku
 • Nízké limity pro obchody bez registrace
 • Platby pouze bankovním převodem
Recenze
Vyzkoušet
1000+ našich čtenářů si vybralo Simplecoin
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Nejedná se o finanční poradenství ani investiční doporučení. Investujte na základě vlastního průzkumu do produktů, kterým rozumíte. Kryptoměny jsou vysoce volatilní a rizikové. Investujte jen ty peníze, které si můžete dovolit ztratit. Informace na screenshotech z platforem jsou pouze ilustrativní.

Diskuze, reference

 • Ivan.M
  11.9.2022 12:03
  Ivan.M
  Autor

  V dobach kdy zacinali naprosto bez problemu. Ale posledni mesice naprosta katasrofa a nespolehlivost. Zcalo to zmenou webu kdy nejde BTC penezenkou v PC nacist QR kod transakce. Takze se musi rucne skopirovat BTC adresa kam poslat a rucne zadat castku prodavaneho BTC. Takze misto jednoho kliku mysi na QR kod musite absolvovat serii kopitovani a zadavani udaju. Kdyz si timto projdete a vse zadate spravne, prichazi dalsi moment simrani v zaludku jestli transakce probehne v poradku. minule to probehlo az za dve hodiny a dnes pro transakci i prez zaslani BTC vubec neskoncil odpocet pro zaslani BTC, kdyz jsem zadal ontrolu transakce po trech overeni na blockchainu je na strankach kontroly obednavky stav Čeká na zaslání bitcoinu a pod tim velke tlacitko pro zaplaceni obednavky. Je nedele takze na emaily ani zpravy na socialnich sitich nikdo nereaguje. To je panecku firma. Kdy BTC funguje 24 hodin 7 dni v tydnu se proste co se deje nedozvite. Tohle je prime popreni smyslu btc kdy potrebujete zrealizovat obednavku a misto toho mate nejistotu kdy a jstli vubec obednavka probehne. Myslim ze je to prostor pro jinou firmu ktera by tento napad uchopila zodpovedne do rukou, aby nemeli zakaznici nervy pri kazde obednavce co se zase posere a ze jejich dotazy zustanou mimo jejich pracovni dobu bez odezvy presto ze kazdy ocekava od BTC okamzitou transakci, ale diky BIT.plus se ji nedocka.

 • Jura
  14.7.2022 22:03
  Jura
  Autor

  Pravdou je, že poplatky v bitcoinových ATM při platbě v hotovosti jsou i o pár procent vyšší než saty zaplacené online kartou/převodem.
  Naštěstí, možnost hotovostních plateb non-kyc coinů stále existuje, v bitcoinmatech. Za anonymní nákup bitcoinu v hotovosti si rád ty 2-3% připlatím oproti platbě kartou. HODL

 • David1199
  21.12.2021 14:42
  David1199
  Autor

  Musí se danit každý rok?

 • Anonym
  15.4.2021 10:31
  Anonym
  Autor

  První nákup bitcoinu v životě jsem provedl právě přes BitStock+GECO. Po zkušenostech na kryptoburzách jsem se rozhodl plně odzkoušet BitStock+.
  Ano, je to pohodlné, aplikace na mobilu je výborná. Doporučuji bankovní převod Fiatu. Nicméně i tak je spred celkem velký. Myslel bych, že poplatek za převod na jinou peněženku by mohl být částečně ve spredu. 0.0005 je zkutečně dost. Asi to není určeno pro malé investory.
  Poplatky jsou tedy vyšší, dobře, pak bych očekával službu např. nákup i prodej za zadanou cenu. (Buy-limit,Sell-limit). Nebo jiné služby např. vedení evidence pro daňové účely atd.
  Zkušenost s BitStockem budu dál sbírat – je to česká firma.
  Držím palce, Honza Krestýn

 • Takos23
  28.2.2021 12:19
  Takos23
  Autor

  Zdravím,musím říct že jsem si včera kupoval bitcoiny přes prodejnu geco a opravdu poplatek mě nemile překvapil 8% je dost ,ale vykompenzuje se tím pohodlnost a v závěru asi 50,- poplatek za vklad 1000,- není úplně nejhorší .. aplikace mi funguje skvěle ,líbí se mi rozhraní vnitřních “účtů” ale co bych vyktnul je to že jsem si chtěl poslat těch “pár” Kč v bitcoinech do jiné peněženky … Konkrétně crypto.com.. abych si vyzkoušel systém posílání a poplatek byl 0,0005 btc což je teď v přepočtu kolem 500,- což si myslím že je hodně za poslání částky 5,-….50,- ….poplatek ano ale takle velké …?
  Bitstock je opravdu dobrá a přehledné apka ale pro lidi co nemají peníze na rozhazování bych nedoporučoval ,na podporu jsem zatím ještě neměl potřebu psát …
  Líbí se mi nápad z bitcoinmaty a spolupráce sítě geco
  Ale přijde mi že společnost své zákazníky drží na sílu,protože při poplatku 500,- při převedení do jiné peněženky je opravdu hodně … A co potom když bych chtěl někde zaplatit bitcoinem … Taky docela nereálné …
  bitstock je spíše pro uchování bitcoinu na delší dobu
  Navíc podporuje plné zatím jen bitcoin a tak také nemůžu dát plně ohodnocení .. byl bych rád kdyby se aplikace trochu polepšila ale technické závady zatím žádné a vše tak nějak funguje jak má uvidíme časem,zatím mám nakoupeno jen na zkoušku.

  • InvestPlus
   28.2.2021 12:46
   Autor

   Dobrý den,
   těch zmiňovaných 500 Kč není poplatek směnárny ale poplatek těžařům za potvrzení transakce, který se platí při každém převodu kryptoměn do jiné peněženky. S tímto nemá směnárna nic společného. Poplatek závisí na vytíženosti sítě, v posledních dnech se pohybuje v průměru kolem 300 Kč. Výše poplatku nezávisí na velikosti transakce, takže totožný poplatek byste zaplatil i v případě, že byste převáděl například Bitcoiny za miliony.
   Kvůli tomuto poplatku je pro menší nákupy vhodnější zvolit směnárnu či burzu s integrovanou krypto peněženkou (například Coinbase nebo Binance) – nakoupené kryptoměny se uloží přímo u burzy nebo směnárny a Vy se tak vyhnete poplatku za převod do vlastní peněženky. Toto ostatně podporuje i Bitstock a z Vašeho komentáře jsem pochopil, že po nákupu skončili Vaše Bitcoiny ve virtuální peněžence, kterou máte u Bitstock. Problém byl tedy až uvedený následný krok, kdy jste se rozhodl převést kryptoměny z Bitstock do Crypto.com, tedy do jiné peněženky.

   • Jk
    15.6.2021 16:36
    Jk
    Autor

    S tímto nesouhlasím. Při převodu btc z coinbase do vlastní peněženky byl poplatek řádově nižší než z bit.plus. Který je prostě nastaven fixně na 0,0005 btc bez ohledu na vytíženost. V konečném dusledku je využití bitcoinmatu s vlastní peněženkou výhodnější než uvedená supervýhodná appka.

    • InvestPlus
     15.6.2021 16:53
     Autor

     S čím nesouhlasíte?

     • JK
      22.6.2021 14:57
      JK
      Autor

      Nesouhlasím s tím, že se jedná o poplatek těžařům, ten je zlomek z uvedených 0,0005 btc, většina je poplatek směnárny.

     • InvestPlus
      23.6.2021 9:42
      Autor

      Že jde většina z uvedeného poplatku směnárně? S tím nemohu souhlasit. Pro srovnání, před malou chvílí jsem odesílal BTC z Binance, Network fee (SegWit) činil 0.00057 BTC. Takže reálné to bez pochyby je. Nicméně variabilní poplatek by určitě působil lépe a transparentněji než ten fixní. Proto jej ostatně používá většina kryptoměnových burz a směnáren…

 • JayBee
  5.11.2020 9:46
  JayBee
  Autor

  Dnes jsem si na účet u bitstocku převáděl peníze a nejsou tam vidět, někde zmizely. Navíc telefon na podporu nefunguje. To nevypadá moc seriózně…

  • Anonym
   6.11.2020 10:37
   Anonym
   Autor

   To opravdu nevypadá důvěryhodně. Já jsem registrovaný a nejde se mi přihlásit, pořád mě to odkazuje na novou registraci. Vzhledem k problémům asi přemýšlím, že tuto platformu nepoužiji. Vy jste se na podporu nedovolal?

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář