Aktualizováno

RECENZE: Bitcoin Revolution je podvod! Zkušenosti s obchodní platformou, diskuze

Bitcoin Revolution (nebo také Bitcoin Evolution) je údajně revoluční obchodní program, který má vydělávat miliony korun. A to každému, bez ohledu na zkušenosti a finanční možnosti. Namísto slibovaného zisku ale drtivá většina uživatelů obchodního programu peníze ztratí. Jak je to možné? Protože Bitcoin Revolution není žádná revoluce, ale jen další podvod.

Co je Bitcoin Revolution?

Facebook v posledních týdnech zahltily reklamy s titulkem „Znovu milionářem po zbankrotování“. Reklamy odkazují na fiktivní zpravodajský portál Aktuální na adrese world***.com. Ten popisuje příběh o tom, jak český herec v pořadu Interview ČT24 odhalil unikátní investiční metodu, pomocí které údajně vydělal miliony. Investiční metodu měl v přímém přenosu úspěšně vyzkoušet i moderátor Daniel Takáč.

Reklamy lákající na Bitcoin Revolution

Reklamy lákající na Bitcoin Revolution

Český herec měl touto metodou vydělat 58 milionů korun poté, co zbankrotoval. V nadpise je dále uvedeno, že to může zvládnout každý, protože tato „zázračná“ metoda pro zbohatnutí byla zveřejněna v rozhovoru pro Interview ČT24. My vám ale v následující recenzi Bitcoin Revolution a Bitcoin Evolution ukážeme, že se jedná o pouhý podvod, který vám žádné peníze nevydělá.

Sportovec Nedvěd nebo finančník Křetínský?

Kromě zmiňovaného portálu lze narazit na velmi podobný příběh publikovaný webem “Momentálně”, který se tváří jako zpravodajský portál. Namísto herce se však objevuje bývalý český fotbalista Pavel Nedvěd nebo tuzemský finančník Daniel Křetínský. V obou případech měli zmíněné osobnosti poskytnout zázračnému výdělečnému systému investice v řádu milionů EUR a jeho existenci následně “propálit” v rozhovoru s Danielem Takáčem pro ČT24.

Daniel Křetínský a Pavel Nedvěd na podvodném webu

Daniel Křetínský a Pavel Nedvěd na podvodném webu

Bitcoin Trader a portál podobný Primě

Bitcoin Trader a portál podobný TV Prima

Bitcoin Trader a portál podobný TV Prima

Některé reklamy směřují na web, který se velmi podobá webovému portálu televize Prima. V záhlaví tohoto podvodného webu je navíc logo s názvem “PRIM”, které je vytvořeno ořezem loga populárního televizního kanálu. Aby byla iluze “známého” webu dokonalá, obsahuje podvodný web navigačním menu s odkazy na televizní archiv nebo oblíbený pořad Prostřeno. Pokud se však pokusíte na některý z odkazů kliknout, budete přesměrování na podvodnou platformu Bitcoin Trader. O té ostatně podvodný web také referuje – v článku, který popisuje příběh nejbohatšího Čecha Petra Kellnera a jeho investice do zázračného programu na vydělávání peněz s názvem Bitcoin Trader.

Důkazy mluví jasně: jednoznačný podvod!

Lží a polopravd bychom na zmíněných podvodných webech a portálech napočítali desítky. Přesto nám vystačí pár dobrých argumentů, které musí přesvědčit každého. A začneme hned tím nejsilnějším. Stejně jako existuje již zmíněný web “Momentálně” ve variantě s Pavlem Nedvědem či Danielem Křetínským, tak i webová stránka Aktuální existuje v různých provedeních – zatímco jednou měl pomocí metody vydělat Bolek Polívka, podruhé je to Gustav Bubník nebo Roman Skamene. Příběh je přitom vždy úplně stejný a mění se pouze jména a úvodní fotografie.

Podvodný web zneužívá jména herců Skamene či Polívky

Podvodný web zneužívá jména herců Skamene či Polívky

Téměř stejný podvod internetem koloval i v říjnu, avšak místo českých herců měl investiční metodu představit Petr Kellner, později Zdeněk Bakala. Nezvratný důkazem je také archiv pořadu Interview ČT24. Zmiňovaný rozhovor je vymyšlený a nikdy neproběhl, takže jej nelze dohledat.

Dalším důkazem podvodu je uměle vytvořená diskuse pod článkem. Do diskuse nelze přispívat a profily diskutujících neexistují. Stáří příspěvků se nemění, takže diskuse působí velmi aktuálně. To stejné ale platí o samotném článku, jehož datum publikování se každý den aktualizuje.

Pokud kliknete na libovolné tlačítko na podvodném webu (like v kamenářích, volba v menu…), tak skončíte na webu Bitcoin Revolution / Evolution. Všimněte si také toho, jak autoři podvodu neustále upozorňují na omezený počet míst k registraci. Potřebují totiž, aby se čtenáři zaregistrovali ihned a neměli tak čas vyhledat pravdivé recenze.

Bitcoin Revolution miliony nevydělá

V článku se dočtete, že Bitcoin Revolution vydělává peníze samostatně pomocí algoritmů, takže člověk nepotřebuje žádné zkušenosti. Stačí se zaregistrovat, vložit peníze, zapnout program a pak už jen sledujete, jak program úspěšně obchoduje na burze.

Pravdou je, že samostatně obchodující programy opravdu existují. Pokud jsou ale veřejně dostupné, tak dosahují mizerné úspěšnosti. Bitcoin Revolution (Bitcoin Evolution) prý dosahuje úspěšnosti 70 %, což je nedosažitelné i pro většinu profesionálních obchodníků. Na registračním webu Bitcoin Revolution je uvedena úspěšnost dokonce 99,4 %, což je absurdní. Podvodníci navíc uvádějí příklad, že program zdvojnásobil vklad za necelých 10 minut. To by ovšem znamenalo extrémně rizikovou obchodní strategii bez jakéhokoliv money managementu.

Bitcoin Revolution je podvod

Bitcoin Revolution je podvod

Jak tedy funguje program Bitcoin Revolution v praxi? Asi tak, jako jeho předchůdci (např. Czech Method, Bitcoin Pro, Komarek Systém a desítky dalších). Všechny tyto projekty slibovali vysoce ziskový program, vydělávání peněz bez práce a milionové zisky. A výsledek? Vždy jen bezcenné programy se žalostnou úspěšností, které dříve nebo později vložené peníze investorů ztratily.

Vlastní zkušenosti s Bitcoin Revolution nemáme, protože testováním všech „zázračných“ programů bychom brzy prodělali kalhoty. I přesto není obtížné odhalit, že platformy Bitcoin Revolution a Bitcoin Evolution jsou podvod. Nemůžete věřit někomu, kdo nabízí obchodní program s vysokou úspěšností, zneužívá jména slavných a argumentuje falešnou diskusí a smyšlenými příběhy.

Kryptoměny a obchodování na burze

Obchodování na burze není žádný podvod. Pro mnohé lidi je to naopak způsob příležitostného přivýdělku nebo dokonce zaměstnání. Nutno ale dodat, že peníze na burze nevznikají. Pokud jeden obchodník vydělá, jiný musí prodělat. A bez toho to opravdu nejde. Pokud tedy chcete vydělat na burze, tak musíte být lepší než ostatní. Kryptoměny jsou jen jedním z mnoha instrumentů, které lze na burze obchodovat. Narozdíl od akcií či komodit se ale obchodují na neregulovaných burzách.

Kryptoměny si podvodníci nevybrali náhodou. V posledních letech se o virtuálních měnách hodně mluvilo, zejména když v roce 2017 hodnota kryptoměn prudce vzrostla. Lidé tedy vědí, že kryptoměny existují a že pomocí nich někteří lidé extrémně zbohatli. Jenže kryptoměny jsou vysoce rizikové, což ostatně ukázal i rok 2018, kdy se hodnota Bitcoinu propadla o více než 70 %. Byť tedy hodnota kryptoměn střídavě klesá a roste, tak ziskové obchodování kryptoměn není snadné. Správné načasování nákupu a prodeje je zde klíčové a pro nezkušeného obchodníka prakticky nemožné.

Pokud vás obchodování přes internet láká, tak se vyvarujte všem obchodním programům a strategiím, které slibují vysoké zisky. Tudy cesta k úspěchu opravdu nevede. Mnohem lepší je obětovat nějaký ten čas a začít se v této oblasti vzdělávat a cvičně obchodovat na demo účtu. Demo účet vám bezplatně poskytne téměř každý broker. Smiřte se ale s tím, že nezbohatnete přes noc. Takto obchodování přes internet opravdu nefunguje.

Kde obchodovat kryptoměny?
Přehled ověřených CFD brokerů, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami:
iSeřazeno podle redakčního hodnocení
Populární
 • Nejlepší brokerská společnost v Evropě podle GL&FR
 • 9 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
 • Kompletně v češtině, česká podpora, obchodování v CZK
 • Testovací demo účet s kapitálem 200 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 77% ztrácí peníze
 • 12 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
 • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
 • Testovací účet s kapitálem 500 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
U 76.4% účtů investorů došlo k finanční ztrátě
 • 17 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí, platforma v češtině
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 62% ztrácí peníze
Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Diskuze - zkušenosti a reference

 • ben
  Publikováno 26.11.2019 9:44
  ben
  Reagovat
  Autor

  Bohužel jsem se registroval, zaplatil ale posléze jsem zjistil, že to je podvod, tak jsem nic neposílal a i raději jsem zablokoval platební kartu.Kromě toho, že mi asi pořád budou volat a psát, mám se ještě něčeho bát?

 • SCAM
  Publikováno 27.11.2019 22:28
  SCAM
  Reagovat
  Autor

  To jsi ten šťastnější, ze mě vytáhli $ 250, už jsem se s nima rozloučil na věky věků. Každopadně komu se něco takového přihodí, doporučuji zavolat do vaší banky, zablokovat si platební kartu a nechat si vystavit novou.

 • Eleven
  Publikováno 29.11.2019 12:00
  Eleven
  Reagovat
  Autor

  Nechápu proc bych mel blokovat kartu,kdyz to jde pres potvrzovaci sms..
  Trosku trotlik..

  • InvestPlus
   Publikováno 29.11.2019 12:10
   Reagovat
   Autor

   Naivko. Pokud by to bylo tak jednoduché, tak by přece nikdy nedocházelo k “luxování” bankovních účtů prostřednictvím platebních karet. Obejít autorizaci ale zase tak obtížné není …

 • Janusz Konieczny
  Publikováno 1.12.2019 10:51
  Janusz Konieczny
  Reagovat
  Autor

  Pokud jste oběti tohoto podvodu, tak dávám na vědomí, že případem se zabývá Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 5 a pochopitelně může této kauze pomoct, pokud se zde připojite k trestnímu oznámení, které podal poslanec Pirátů Petr Třešňák. Stačí popsat aspoň svoji zkušenost z pozice poškozené osoby.

  Mimochodem smekám nad autorem těchto podrobných analytických článků na Investplus, na které se odkazují i přímo novináři (například Seznamu). Tyhle podvody mě vždycky vytočí a musíme holt pracovat na osvětě. Takováto “zázračná zbohatnutí” jsou zpravidla nesmysl. Základ jsou ověřování informací.

  • Anonym
   Publikováno 6.1.2020 10:16
   Anonym
   Reagovat
   Autor

   Plne súhlasím.

  • Anonym
   Publikováno 23.3.2020 17:38
   Anonym
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den, jsem taky naletěla, bohužel. Připojuji se k žalobě. Jana Vychodilová

 • Z
  Publikováno 13.12.2019 10:30
  Z
  Reagovat
  Autor

  Je mozne nejak registraci zrusit?

 • agent
  Publikováno 25.2.2020 21:09
  agent
  Reagovat
  Autor

  Teraz bačujú na SLOVENSKOU na Facebooku a Facebook na to serie
  Toto je opakujúci sa PODVOD pri ktorom neznámi páchatelia zneužívajú známe osobnosti a médiá. V aktuálnej vlne si vybrali herca Milana Lasicu, šéfa finančnej skupiny Penta Jaroslava Haščáka a podnikateľa a politika Borisa Kollára ,Petra Sagana aj daľších. Žiadna
  SUPERMODELKA _PODVOD. Žiaden SPIRIT- PODVOD
  V týchto dňoch sa na sociálnych sieťach Twitter a Facebook objavili falošné reklamy, lákajúce na investície do kryptomien – Bitcoin a sľubujúce zhodnotenie investície o stovky percent. Ide o podvod, pri ktorom je cieľom vylákať od ľudí osobné a platobné údaje a následne im ukradnúť úspory.
  Toto je tá podvodná firma volajú Vám z anglicka Londýn
  Grande FEX
  už sú aj na slovensku – bratislava
  Falošné reklamy sú úspešné najmä vďaka šikovnosti útočníkov. Aj keď sa Facebook snaží rýchlo zakročiť a obmedzovať reklamy, týkajúce sa blockchainu a kryptomien, podvodníci našli nový spôsob, ako tieto reklamy propagovať na facebookovej platforme.
  Ako autor podvodného textu je uvedený Jozef Kuciak, čo takisto naznačuje, že autor podvodu dobre pozná slovenské reálie.
  “Polícia môže robiť dožiadania, využiť medzinárodnú spoluprácu, pátrať cez Interpol či Europol, má teda dostatok možností, aby páchateľa odhalila,” myslí si advokát Kuciaň. Správca stránky sa ukrýva za internetovú spoločnosť Cloudflare.

  • Sokol
   Publikováno 18.10.2020 20:23
   Sokol
   Reagovat
   Autor

   Před třiceti lety něco podobného prováděli i českoslovenští veksláci ( dnešní velkopodnikatelé)… říkalo se tomu LEDADLO….dej nám tři stovky a sežeň si další tři lidi, ti dají také každý tři stovky…. čekej a jednou právě ty budeš to letadlo pilotovat, což se pochopitelně nekonalo. Tehdy to měli podvodníci ještě těžké museli chodit po ulicích a hospodách přesvědčovat hloupé ovce, dnes je jiná doba nesmyslné informace nám proudí na internetu.

 • Anonym
  Publikováno 26.2.2020 15:30
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Ahojte registroval som sa len mailom zatial a tel.cislo nic viac haham nic nehrozi?

 • boris
  Publikováno 9.3.2020 12:30
  boris
  Reagovat
  Autor

  zaregistroval som sa a dal som telefone cislo.. volali mi, ale zrusil som ich. hrozi mi nieco? ziadnu kreditku ani nic som nikde nedaval

 • Petr
  Publikováno 18.3.2020 16:00
  Petr
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den,prave jsem se zaregistroval na zminene Bitcoin Revolution,pro registraci chteli naskenovat obcanku (to jsem hlupak bohuzel udelal) a platebni kartu,to uz jsem odmitl a byl mi odepren pristup k uctu. Ma prosim nekdo zkusenost co muze nasledovat? Diky

 • Michal
  Publikováno 19.3.2020 11:30
  Michal
  Reagovat
  Autor

  Bohužel jsem se taky nachytal. Mají všude reklamu na YouTubu, Facebooku,…dokonce mají falešnou stránku Blesku a zaštiťují se Leošem Marešem……. tuny reklam. Po tom co jsem chtěl peníze zpět mi dokonce i vyhrožovali po telefonu že mám držet hubu a nechovat se jako dítě a že nevím s kým si zahrávám. Bohužel pro nezkušeného člověka je to špatně rozpoznatelné (prostě hledají pitomce 🙂 ). Kontaktovat svoji banku je asi poslední možnost jak možná dostat peníze zpět.

  • InvestPlus
   Publikováno 19.3.2020 12:44
   Reagovat
   Autor

   Nemáte odkaz?

   • Anonym
    Publikováno 8.6.2020 10:57
    Anonym
    Reagovat
    Autor

    Já teď narazila na odkaz s Leošem Marešem, který propaguje program s názvem Bitcoin Code … naštěstí jsem si hned začala vyhledávat, co na to odborníci 🙂

   • Ebola
    Publikováno 9.9.2020 22:08
    Ebola
    Reagovat
    Autor

    Nechápu, jak na tento PODVOD mohl někdo skočit – náznaků, že jde o podvodnou nabídku je (v tomto případě) více než dost…
    Odkaz, který mě před chvílí praštil do nosu, se na první pohled sice tváří, jako by to byl ofic. web České televize, ale už název webu napovídá, že jde o ilegální reklamní průjem.
    Po kliku (přes jakýkoli hypertext. odkaz) na webu se zobrazí výzva k registraci s přidrzlou hláškou “psychicky nutící” nové zájemce k rychlé registraci (viz nahoře červený text “WARNING: Due to extremely high media demand, we will close registration as of 09/09/2020 – HURRY!” a odpočítávajím se časem 6:37.9 min – když jsem však spustil tuto stránku podruhé/nebo dal jen pouhý refresh prohlížeče, tak se mi čas začal odpočítávat znovu – asi aprílový žert tvůrců). Kromě těchto indicií vzbudilo mou nedůvěru i např. to, že všechny odkazy z “webu ČT” odkazovaly na jakýsi ‘goforthebest’. Také bylo zvláštní, že si hlupci vybrali zrovna Babiše, který prý byl minulý týden v “Interview ČT24” s redaktorem Takáčem. Když jsem se z dlouhé chvíle podíval na tv-program a dle fotky zjistil, v kolikáté minutě vysílání měl být premiér na obrazovce, tak mi z toho vyšlo, že v tomto pořadu, v této době vůbec nevystupoval, stejně jako daný pracovník ČT (pořad byl navíc vysílán v úplně jinou dobu)…
    Je tragikomické, že Policie ČR, Interpol atd., těmto filištínům a podvodníkům nedokáží zatnout tipec ani za x měsíců/let…

  • Anonym
   Publikováno 28.8.2020 12:55
   Anonym
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den,
   s největší pravděpodobností Váš OP nabídnou na dark webu, pro další nekalé praktiky.

 • D
  Publikováno 19.3.2020 12:42
  D
  Reagovat
  Autor

  Ano pravda

  • FJ
   Publikováno 27.8.2020 13:00
   FJ
   Reagovat
   Autor

   Taky jsem se na základě zvědavosti a reklamy s Leošem zaregistrovala. Nezadávala jsem, ale svoji kreditní kartu, chtěla jsem si je nejdříve prověřit a dobře jsem udělala! Na internetu jsem našla o společnosti nelichotivé recenze a že nejsou licencovaná společnost, což znamená, že Vám “vydělané” peníze nemusí vyplatit. Teď mi několik týdnů neustále a pravidelně volají, dokonce i z Londýna. Několikrát jsem je vyfa***ala a to i dost tvrdě, nedají se odbít, pořád mi od nich volá někdo jiný a snaží se mě přesvědčit, abych s nimi investovala. Jsou absolutně neprofesionální, ani se nepředstaví, když Vám zavolají, jsou familiérní a oslovují Vás rovnou jménem. Poslední volající jsem si schválně vychutnala…pořád se mi snažila prodat tu jejich sračku a jí pořád říkala jenom “ne” a poslouchala, co bude zkoušet dál. Ona se ze mně snažila pomocí obchodnický triků dostat více informací, jakože proč to nechci, a jak investuji své peníze apod. Já jsem ji jenom pořád opakovala, že prostě “ne”, několikrát po sobě. Pak už to ona nevydržela a bez pozdravu mi to sama položila. 😀 Jejich lidé mluví jak anglicky, tak i česky, ale mají silný cizí přízvuk.

 • D
  Publikováno 19.3.2020 12:45
  D
  Reagovat
  Autor

  Je to jasný podvod obratlů mě o 10 000 tisíc

 • Jenda
  Publikováno 26.3.2020 20:11
  Jenda
  Reagovat
  Autor

  Ahoj,má někdo zkušenosti s WDCmarkets?Zřejmě jsem naletěl,protože je to dost podobné,co tu popisujete.Investice 250€ atd.Co dělat,když jsem zaplatil?

  • InvestPlus
   Publikováno 26.3.2020 20:20
   Reagovat
   Autor

   Koukal jsem na web ale těžko říct, zda jde o to samé. Zkuste zažádat o výběr a uvidíte.

   Jinak pokud chcete obchodovat tak doporučuji využívat POUZE služeb známých a prověřených společností s licencí. Myslím, že na trhu je jich dost.

 • Jenda
  Publikováno 26.3.2020 20:47
  Jenda
  Reagovat
  Autor

  Děkuji za info,zkusím to.Má případně cenu kontaktovat banku a žádat peníze zpět?Platil jsem kartou.Nejsem si však jistý,že se jedná o podvod.

  • InvestPlus
   Publikováno 26.3.2020 21:09
   Reagovat
   Autor

   U některých bank toto funguje celkem dobře – prostřednictvím reklamace či podobných nástrojů dokáží platbu stáhnout zpět na účet odesílatele. Ale musí to být řešeno rychle.

 • Vladis
  Publikováno 6.4.2020 21:24
  Vladis
  Reagovat
  Autor

  Tiez som sa zaregistroval na bitcoin era je to v podstate to iste podvod dal som cislo a mail, niektori tu pisete tak isto nic nehrozi okrem toho ze obcas zavolaju tak ich blokujem.

 • M
  Publikováno 7.4.2020 20:32
  M
  Reagovat
  Autor

  Zdravím, bohužel jsem také naletěl a poslal 250€. Služba se jmenuje Speedy Bits. V propagaci na výhodnou investici figuroval také Leoš Mareš a vše působilo velice věrohodně. Jo sem naivka. Chybama se člověk učí.

 • Pietro
  Publikováno 9.4.2020 9:25
  Pietro
  Reagovat
  Autor

  To se jim daří, v době rozjitřené koronavirem … Svině.

 • Anonym
  Publikováno 11.4.2020 14:29
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Zdravím, jsem taky naletěla. Kartu mám už zablokovanu ale co teď mám udělat když jsem jim zaslala kopii občanky a chtěly také výpis z uctu6a prej bude mě broker kontaktovat.Jak teď mám postupovat, můžou nějak zneužít moje údaje, mám to někam nahlásit na policii.A byla to služba eXcentral Support .

 • Deni
  Publikováno 20.4.2020 10:54
  Deni
  Reagovat
  Autor

  Ahoj.Také jsem naletěla.Vložila jsem do toho 250eur.Nejdřív že mě chtěli vytáhnout jednou tolik to jsem zarazila.Teď mi kdesi na jakémsi účtu visí peníze a já je nedokážu dostat zpět.Do banky jsem volala hned jak mi to došlo,ale tohle je prý spíš pro policii.Odkazy na podvodné reklamy jim nestačí.Nevím co s tím.S penězi už jsem se rozloučila.Holt za blbost se platí.Jen mě mrzí,že to těm sviním prochází.

  • Anonym
   Publikováno 27.7.2020 7:21
   Anonym
   Reagovat
   Autor

   Ahoj, taky jsem naletěl. Na doporučení jsem se registroval a poslal 250 eur. Až potom jsem začal hledat informace. Prostě blbost a to jsem si myslel, že se mě nic takovýho nemůže stát.
   E-mailem na Excentral support jsem požádal o zrušení registrace účtu a poslání peněz zpět. Emailem poslali postup jak to udělat a 240 eur mě vrátili. 10 eur si nechali jako jakýsi poplatek. Doklady,kterýma jsem se registroval jsem si raději nechal vystavit nové. Tak asi tak.

   • Anonym
    Publikováno 12.8.2020 19:01
    Anonym
    Reagovat
    Autor

    Dobrý den, patřím také k mnoha podvedeným. Už jsem požádala o zrušení účtu, ale chtějí po mně podepsat deklaraci platby, jinak účet nezruší. Lze jim v tomto věřit, že opravdu účet zruší, nebo je to stále jen hra a nic nepodepisovat? Děkuji za odpověď, J.

 • Sv
  Publikováno 22.5.2020 17:13
  Sv
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, dnes jsem četl včerejší článek (*odkaz odstraněn) je to v podstatě to samé – Leoš Mareš (chudák…), všechny televize a zaručené recenze. Je pravda, že jsem si vzpomněl na Karla Janečka, který zbohatl na algoritmickém tradingu… pak jsem začal hledat na netu a našel váš článek, který hovoří v podstatě o tom podobném jen oni pod hlavičkou Bitcoin Code. Asi nový název, na netu o tom není zatím zmínka. A toho využívají. Zázračné zbohatnutí pro všechny neexistuje. Alespoň zatím…

  • InvestPlus
   Publikováno 22.5.2020 18:51
   Reagovat
   Autor

   Díky za komentář! Těch variant běží celá řada a jak správně píšete, jakmile se jedna “provalí”, podvodníci přejdou ihned na jinou. A tak pořád dokola. Teď je to tedy zřejmě Bitcoin Code.

 • Anonym
  Publikováno 22.5.2020 21:30
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Me volají 6 krát denně jsou jal prasteni z různých čísel dokonce volali i ze Švédska , jelikož mám hodně lidi co mi vola z různých zemi tak nepoznám , ze volají oni a zvedni telefon. Někde jsem se predtim zaregistrovala, ale nikde jsem kartu nedala
  Dokonce volají i z českého čísla. Nechápu tohle . Taky jsem premyslela ze bych se připojila , ale zdálo se mi dost divny to, ze najednou zbohatnu;-))

 • Vyluxovano dokonale
  Publikováno 2.6.2020 13:41
  Vyluxovano dokonale
  Reagovat
  Autor

  Muj syn investoval do Bitcoinu, něco na tom i vydelal, mozna tak 80 tis., když se po čase zvednul kurz. Ale zustalo mu na uctu něco kolem v přepočtu 100 tis., po hackerskem utoku na ceskou směnárnu před několika lety o vše přišel. Udajně by mel dostat nejakou malou kompenzaci po několika letech. Minuly tyden jsem se ho ptal, a je to zatím v nedohlednu.

  • InvestPlus
   Publikováno 2.6.2020 16:21
   Reagovat
   Autor

   Ano, toto se u několika tuzemských služeb skutečně stalo. Jednou z nich byla například směnárna ccShop. I z tohoto důvodu důrazně doporučujeme držet větší obnosy kryptoměny na elektronické peněžence – z ní Vám digitální měnu nikdo nikdy neodcizí.

 • Neothor
  Publikováno 8.6.2020 15:39
  Neothor
  Reagovat
  Autor

  Tento odkaz koluje na fcb, respektive odkaz ve článku s Leošem Marešem o rychlém zbohatnutí a nakupování přes autoinvest.
  Také popisuje situaci jakýsi novinář, který investoval 300 € , první den sice prodělává asi 25 €, ale vše se obrátilo a za 14 dni vydělal 1.300 €. Nyní vydělává stabilně, bla, bla, bla …

  /* odkaz na podvodnou službu Bitcoin Code smazán

 • Anonym
  Publikováno 17.6.2020 10:15
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Ahoj, ja diky vasemu clanku, jsem nestacil naletet…
  250 € mne pripadlo ryskantni investovat do neceho, cemu moc nerozumim, ale obednal jsem si startovaci balicek s kryptomnenou ryple ci tak, nastesti posto na dobirku,v hodnote nejakych 1500 kc, to jsem byl ochotny rysknout.
  Nastesti to bylo v patek odpoledne, tak jsem se pres vikend zacal trochu vzdelavat… Nejak mne vrtalo hlavou, co je to vlastne za firmu…
  No zadna firma… neexzistuje jak uvadi v mejlech… tak to lezi na poste a je mi to fuk 🙂
  No dal jsem na radu a skousim demoucet od spolecnosti + 500 ( Plus500 )
  Nemam zadne ekonomicke vzdelani ani skusrnosti na burze, takze jako samouk
  Jsem mnel docela tezky zacatek, ale rozuumim grafum a tady je to i pro laika docela srozumitelne…
  Zacinate s molionem korun vyrtialnich, v realnym case a skutecnymi ceny komodit, no prvni 2 tydny jsem prisel o 400 000 🙂 o ne sranda, ale prestal jsem se snazit zbohatnout rychle, a venuju se jen trem komoditam, a po dalsich 3 tydnech mam na vyrtualnim uctu 1300000 , takze souhlasim plne s autorem teto recenze, ze zbohatnou pres noc je proste nemozne…
  A tim mu i velice dekuji, ma u mne lahev whisky, usetril mne nejen penize, ale i nervy s podvodnikama 🙂 doporucuju vsem aby si to demo vyzkouseli…

 • Petr
  Publikováno 13.8.2020 14:45
  Petr
  Reagovat
  Autor

  Ano, velmi výstižně popsáno a díky za to! Spousta lidí (vesměs zrovna těch, co nemají peněz nazbyt a převážně z menších měst a vesnic) na takto velmi dobře zvládnutou reklamu opravdu skočí, a člověk jim to nemůže mít za zlé..

  Pozor ale i na FxNet a další podobné rádo by “brokery” sedící v pronajaté kanceláři v Praze, se sídlem nejčastěji na Kypru, kteří Vám dle předem připraveného harmonogramu opakovaně volají a nabízí zaručenou investici do akcií s výplatou divident apod.

  Pokud máte trochu přehled, zjistíte, že to vůbec výhodné není. Jakmile Vás uloví, převezme Vás další kolega. Povídá o tom, jak se mu daří, že když ťukne auto, tak si okamžitě raději jde koupit nové apod povídačky. Pokud tohle všechno znáte, můžete je pěkně prudit a klást dotazy, které je z jejich naučené role naprosto rozhodí, nebo např. že jste se rozhodl investovat do zlata, to hned ožijí a povídají a povídají, no a pak jim po 5 minutách řeknete, že jste myslel zubní implantát 🙂

  Vesměs tito lidé o obchodování a tipech ví jen to, co si ráno přečtou v novinách. Ve firmě jsou pár měsíců a burze neví nic. Je jim jedno, že proděláte – žijí totiž z poplatků za každou provedenou transakci, ať úspěšnou nebo ne.

  Používají roky ověřené triky, že např. v dohodnutou hodinu volají všichni naráz a předstírají, že mají úžasný tip – vy pak slyšíte ten hukot kolem a psychologicky se Vás snaží přesvědčit do investice. Hodně lidí takhle přišlo o rodinné úspory, když chtělo na radu „brokera“ překvapit svou manželku. Zkusil jsem to, protože jsem chtěl a nedopadlo to nejlíp, ale nelituji toho. Můžete mít za pár minut + 20.000 Kč a večer -60.000 Kč.

  To, že OPEC plánuje oznámit snížení produkce o x mil barelů denně je jednou důvodem k růstu ceny ropy, jindy pro změnu k poklesu, protože vysvětlí že i tak je situace s ohledem na Iran nejistá..
  Pozor i na „zaručený tip“ hned u prvního obchodu (investujte jen ½ nebo méně toho, co Vám radí), který obvykle jako nevyjde – hned volají, ať tam pošlete další peníze. Většinou Vám už zavolá raději někdo jiný podle sehraného scénáře a hrozně se diví, proč jste investoval na pokles, že to je nesmysl… No samo u nich v kanceláři z toho mají velkou prdel, co jste to za jitrnici.

  Důležité je proto rozhodnout se (i přes lákavou vidinu rychlého zisku), že tohle s ohledem na stres, nervy a neustále sledování kurzů a skoro jistou ztrátu, není pro Vás a včas odejít i za cenu menší ztráty než do toho cpát víc a víc peněz.

  Tím ale problém u FxNet ještě neskončil – když jsem požadoval poslání zbývajících mých deponovaných prostředků (údajně na účtu v Č.Spořitelně), opakovaně požadovali z Kypru poslat tenhle doklad, kopii osobního dokladu, a pak zase ještě tamten a pak zase ten první… Po měsíci jsem napsal, že předávám veškeré podklady Policii ČR a ČNB k prověření vedoucí k odebrání licence * peníze jsem dostal obratem.

  Vyzkoušejte si proto někde raději v klidu DEMO verzi s fiktivními penězi, ať víte, do čeho jdete a finální rozhodnutí je pak už jen na Vás.

 • Anonym
  Publikováno 7.9.2020 12:12
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Jaro 44
  Všechny příspěvky a komentáře plně korespondují i s mojí zkušeností se společností CTX Prime. Jejich cílem je vylákat z investorů co nejvíce peněz s příslibem vysokého výnosu. Po měsíci mě oznámil můj kontaktní agent , mimochodem velmi zručný manipulátor a lhář, že trh s internetovými měnami se blíží ke zhroucení a abych svůj účet zachránil musím poslat nejméně 8000 eur. To už jsem definitivně pochopil o co se jedná. Bohužel jsem naletěl jako řada dalších. V mém případě na základě zveřejněném rozhovoru s Jaromírem Jágrem. Uvidím co dokáže Česká policie. Těm gaunerům je potřba dát na vědomí že lhát a krást se nemá !

  • Anonym
   Publikováno 5.10.2020 15:47
   Anonym
   Reagovat
   Autor

   ctx prime mi visi 800 € ….no drahá zkušenost.Platební kartu jsem zlikvidoval a teď ještě občanku.Počitáč vyčistěný a hesla změněna…snad to bude stačit.

 • Patul
  Publikováno 23.9.2020 16:56
  Patul
  Reagovat
  Autor

  Zdravím, taky jsem se dočasně pomátla. Díky bohu jsem nic neposlala, ale registrovala. Stále mi někdo volá. Jde ta registrace nějak zrušit? Nechci měnit číslo, má jej mnoho mých klientů. Moc děkuji.

 • Anonym
  Publikováno 7.10.2020 9:55
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den taky jsem naletěla,zaregistrovala a když jsem tam napsala vklad 30€ tak mi poslali meil ,ze minimum je 250€ ,neustále mi někdo volá a píše meily,když napíšu ze chci zrušit registraci tak nevyhoví co s tím? Děkuji za odpověď nebo je možno nějaký kontakt na správu v CR kdo toto řeší

  • InvestPlus
   Publikováno 7.10.2020 10:05
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den, záleží hlavně na tom, ke které firmě vás poslali. Pokud se jedná o regulovaného brokera, je řešení jednoduché – obrátit se na regulační autoritu a u ní podat stížnost. Pokud jde o neregulovanou společnost, tak tam defacto žádné řešení neexistuje.

   DOPLNĚNO: Bitcoin ERA není broker. Účelem toho webu je získat vaše základní údaje. Po registraci na něm jste byla přidělena k reálnému brokerovi, který s vámi nyní komunikuje (nebo se o to snaží). Jeho název je v tomto momentě zásadní.

 • Kamil
  Publikováno 21.10.2020 14:46
  Kamil
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, na fb mě vyskočila reklama na moneyhunter. Máte někdo zkušenosti s tímhle? Jako vypadá to zajímavě, ale nevím jestli tomu věřit

 • Petr
  Publikováno 22.10.2020 16:58
  Petr
  Reagovat
  Autor

  dobry den. tak bohuzel jsem jeden z tech co naleteli s ctxprime com a za hodne moc. zatim tedy komunikuju s maklerem, ale uz mam velke ztratove obchody na ucte a ocividne to smeruje ke konci a porad chce dalsi penize na udajnou likvidaci uctu a ze mi to zlikviduje a posle mi penize zpet, ale k zadne likvidaci neodchazi

  • InvestPlus
   Publikováno 22.10.2020 17:12
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den. Oni jen hledají důvody k dalším vkladům. Nedávno nám jeden poškozený zasílal komunikaci s brokerem, který si takto vyžádal jednorázový poplatek ve výši 15000 USD, bez kterého nešlo vybrat “zisky” z platformy. Asi nemusím dodávat, jak by situace v případě, že by klient tento poplatek uhradil, dopadla. Žádné další peníze jim rozhodně neposílejte …

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář