Aktualizováno

Bitcoin Pro je podvod! Recenze platformy BitcoinPRO, do které měl údajně investovat Petr Kellner

Peníze, luxus a bezstarostný život. To vše slibují podvodníci z projektu Bitcoin Pro důvěřivým čtenářům přes reklamy na sociálních sítích, v nichž se objevuje například i tuzemský miliardář Petr Kellner. V této recenzi si ukážeme, jak má tento „unikátní“ sytém pro obchodování kryptoměn fungovat a proč se jedná o podvod.

AKTUALIZACE 19. 11. 2019: Reklamy se na sociálních sítích stále objevují, nově také odkazují na podvodnou stránku s názvem Bitcoin Revolution. Kromě jména nejbohatšího Čecha zneužívají nově také identitu finančníka Daniela Křetínského nebo bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda.

AKTUALIZACE 5. 11. 2019: Na podvodné reklamy upozornilo tiskové oddělení PPF. Podle mluvčí skupiny PPF, Jitky Tkadlecové, usiluje skupina miliardáře Kellnera o stažení podvodných reklam ze sociálních sítí a podniká právní kroky proti subjektům, které podvodné stránky provozují.

AKTUALIZACE 2. 11. 2019: Od začátku listopadu se v naprosto totožných reklamách objevuje miliardář Zdeněk Bakala. Ten měl, podobně jako Petr Kellner, do projektu nejprve investovat a poté prozradit jeho existenci v rozhovoru s Danielem Takáčem v pořadu ČT. Reklamy z článku, který se tváří jako rozhovor s Bakalou, směřují na stejný podvodný web.

Nenápadná reklama na Bitcoin Pro

V reklamách na Bitcoin Pro se objevuje i Petr Kellner

V reklamách na Bitcoin Pro se objevuje i Petr Kellner

Většina uživatelů se k podvodnému systému Bitcoin Pro dostane nechtěně. Například přes reklamu na Facebooku, která láká na vysoké zisky bez práce. Kliknutím na tuto reklamu se dostanete na podvodný web, kde je obvykle článek o člověku, který se navzdory svým finančním problémům stal díky projektu Bitcoin Pro milionářem. Všechno jsou to ale lži.

Na program Bitcoin Pro odkazují podvodné portály Momentálně (doména bestpromo****.com) a 24NEWS (doména aceud***.com). Obě internetové stránky vypadají jako zpravodajské portály, ale když kliknete na jakýkoliv odkaz nebo článek, vždy skončíte na registrační stránce BitcoinPro. Některé odkazy vás přesměrují na staří podvod Komárek System. O tom jsme ale již informovali, takže se budeme věnovat pouze systému Bitcoin Pro.

Podvodné weby vypadají jako běžné zpravodajské portály

Podvodné weby vypadají jako běžné zpravodajské portály

Web 24 NEWS popisuje příběh Terezy Svobodové, která pomocí platformy s názvem „undergroundové bankovnictví“ vydělala přes 100 milionů korun. A to vše bez zkušeností, bez vysokého kapitálu a bez ekonomického vzdělání. Titulek webu Momentálně zase hlásá: Petr Kellner investuje 1,5 milionu eur do startupu a říká, že „zde se nachází budoucnost“.

Bitcoin Pro: O co vlastně jde?

Homepage webu Bitcoin Pro

Homepage webu Bitcoin Pro

Bitcoin Pro je program pro automatické obchodování kryptoměn. Program Bitcoin Pro prý samostatně vydělává desítky tisíc eur každý den. A to každému. Stačí se zaregistrovat, vložit 5800 Kč (250 euro) na obchodní účet a spustit obchodního robota. A pak už jen stačí sledovat, jak vám na účet přibývají peníze.

Automatické obchodní programy skutečně existují, označují se jako AOS nebo EA, avšak žádný nevydělává tolik, kolik tvrdí podvodníci u Bitcoin Pro. Většina obchodních programů nabízených na internetu jsou bohužel ztrátové, takže vložené peníze dříve nebo později ztratíte. Čím více navíc autoři program vychvalují (garance výnosu, milionové zisky pro všechny, snadné výdělky), tím větší je šance, že se jedná o podvod.

5 důkazů, že je BitcoinPRO podvod:

Petr Kellner a smyšlený rozhovor

Jeden z podvodných portálu popisuje rozhovor s Petrem Kellnerem z pořadu Interview ČT24. Pořad údajně moderoval Daniel Takáč a byl odvysílaný někdy v říjnu 2019. Petr Kellner měl v pořadu oznámit novou mezeru v zákonech, díky které se může každý stát milionářem za pouhé 3 až 4 měsíce. Podvodníci tvrdí, že do ČT následně volali zástupci ČNB ve snaze zabránit odvysílání pořadu. Petr Kellner ale v pořadu Interview ČT24 nikdy nebyl. Tuto skutečnosti si můžete ověřit na webu České Televize.

Nesmyslné vize

Na vývoji BitcoinPro se údajně podíleli Richard Branson, Elon Musk a Bill Gates. Impulzem ke vzniku programu prý byla příjmová nevyrovnanost a touha zakladatelů, aby všichni lidé byly bohatí a měli šťastný život. Tak bohužel ekonomický systém nefunguje a jmenovaní géniové by jistě nikdy takový blábol z pusy nevypustili.

Pro člověka, který se o fungování trhu alespoň okrajově zajímá, jsou podobná tvrzení absurdní a směšná. Obchodování na burze je totiž hra s nulovým součtem. Co jeden vydělá, jiný musí ztratit. Není tedy možné, aby všichni jen vydělávali.

Falešné recenze

Falešné recenze uživatelů

Falešné recenze uživatelů

Podvodníci často vytváří falešné recenze, aby působili důvěryhodně. Bitcoin Pro není výjimkou a například příspěvek od jistého Matouše Čížka, který měl za vydělané peníze koupit Ferrari pro svého bratra, je jen další podvod. Originální obrázek pochází z videa amerických youtuberů, které s obchodním programem Bitcoin Pro nijak nesouvisí. Falešná je také diskuze pod článkem, kde všichni lidé program vychvalují.

Jazykové mutace

Jazykové mutace podvodu BitcoinPro

Jazykové mutace podvodu BitcoinPro

BitcoinPro je pravděpodobně zahraniční podvod. Není totiž obtížné dohledat zahraniční jazykové mutace, kde samozřejmě vystupují jiní lidé, objevují se jiná jména a čísla, ale příběh je prakticky stejný. Například na australské verzi webu vystupuje místo Petra Kellnera australský moderátor Karl Stefanovic nebo multimilionář James Packer. Stačí si dohledat podvody Bitcoin Aussie System nebo Bitcoin Future, což jsou alternativní názvy téhož podvodu.

Aktualizace a omezené registrace

Datum publikování článku se každý den obnovuje, aby obsah působil aktuálně. To je ostatně patrné i v diskusi, kde se stáří jednotlivých příspěvků nemění. Podvodem je také odpočet volných míst k registraci. Na webu je totiž napsáno, že zbývá posledních 37 míst k registraci a počet se prý rychle snižuje. Jenže nic z toho není pravda. Podvodníci se jen snaží přimět důvěřivé čtenáře k rychlé registraci, aby si nestihli vyhledat skutečné a pravdivé recenze.

Vydělávání pomocí Bitcoinu

Asi všichni se shodneme na tom, že technologie blockchainu, která je páteří bitcoinové sítě, má budoucnost. Jenže budoucnost samotného Bitcoinu je nejistá. Bitcoin byl totiž navržen pro komunitu nadšenců kolem kryptoměn, nikoliv pro celý svět. A velmi brzy tak začal narážet na své limity a nedostatky. Kryptoměny, pro které se stal Bitcoin předlohou, tyto problémy už mají mnohdy vyřešené a jsou technologicky dál než Bitcoin. Ačkoliv se tedy Bitcoin stal oblíbeným investičním nástrojem, pro každodenní platby jej nevyužívá téměř nikdo.

Obchodováním přes internet se vydělat dá, ale nepodaří se to každému. Byť totiž podvodníci tvrdí opak, tak zkušenosti a znalosti jsou při obchodování nezbytné. Brokeři naštěstí nabízejí testovací demo účty, kde si může každý nezávazně a bez rizika obchodování vyzkoušet a procvičovat.

Kde obchodovat kryptoměny?
Přehled populárních CFD brokerů, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami:
Populární
 • 12 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
 • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
 • Neomezený testovací účet s kapitálem 500 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
U 76.4% účtů investorů došlo k finanční ztrátě
 • 14 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí, platforma v češtině
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 76% ztrácí peníze
 • 9 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
 • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 80% ztrácí peníze

Kryptoměny v čele s Bitcoinem jsou mezi obchodníky oblíbené, protože dokáží zhodnotit o desítky procent za jediný den. Jenže odhadnout, jestli bude cena růst nebo klesat, není vůbec snadné. Podvodné obchodní programy nemají dostatečně vysokou úspěšnost a pokud jsou ziskové, tak jen díky hazardním praktikám typu martingale. Takové praktiky ovšem z dlouhodobého hlediska nefungují a dříve nebo později vám účet vynulují. Pokud tedy necháte obchodní programy Bitcoin Pro nebo Komarek System obchodovat s vašimi penězi, tak je pravděpodobně brzy ztratíte.

Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Diskuze - zkušenosti a reference

 • Pavel Mynar
  Publikováno 31.10.2019 5:09
  Pavel Mynar
  Reagovat
  Autor

  Díky za článek nepatřím k těm co honem posílají peníze na zázračné projekty ale v klidu si vyhledám informace na internetu . Zachránili jste mi 250€ .

 • Anonym
  Publikováno 7.11.2019 12:43
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  ano, souhlasím. Novodobý podvod se zástěrkou bitkoinů. Vždy jim jde o vaše vklady a přístup ke kartě!

 • anonym
  Publikováno 8.11.2019 19:21
  anonym
  Reagovat
  Autor

  Bylo mi to celé nějaké podezřelé, tak jsem radši použil Google a našel tenhle článek. Díky za recenzi!

 • Hana
  Publikováno 19.11.2019 23:41
  Hana
  Reagovat
  Autor

  Děkuji za článek.
  Bitcoin pro na mne vykoukl na FB 19/11/2019, chtěla jsem o tomto vědět více.

 • Anonym
  Publikováno 20.11.2019 14:51
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den,bohužel jsem se zaregistrovala a nevím jak z toho ven můžete mi někdo pomoci?Děkuji!

  • InvestPlus
   Publikováno 20.11.2019 15:02
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den. Jaké údaje jste jim poskytla? Pokud jde o jméno, email či telefon, tak tyto údaje jim poslouží tak maximálně k tomu, aby Vás zasypávali spamem o podobným podvodným obsahem. Pokud jste jim ale poskytla údaje k platební kartě či jste jim zaslala scan Vašich osobních dokladů, tak to už je horší. Lidé, kteří za tímto podvodem stojí, rozhodně nehrají fér. Vaše osobní údaje ani další informace rozhodně nebudou mazat na základě Vaší žádosti, to už máme vyzkoušeno…

   • Anonym
    Publikováno 21.11.2019 10:44
    Anonym
    Reagovat
    Autor

    Dobrý den,děkuji Vám za odpověď.Poslala jsem jim jen e-mail,telefon,adresu ale bohužel i údaje ke kartě zaslali mi na e-mail pokyny heslo a pokyny k aktivaci,kterou jsem neudělala a ani se nepřihlásila.Nevím co mám teď dělat můžete mi nějak poradit?Můj e-mail je 2***dys@seznam.cz moc Vám předem děkuji.

    • InvestPlus
     Publikováno 21.11.2019 11:02
     Reagovat
     Autor

     Dobrý den, jak jsem psal – kontaktní údaje lze využít maximálně na spamování, ale co se týče karty, tak tam určitě kontaktujte Vaši banku. Oni nejlépe vědí, kdy lze kartu ještě nadále používat a kdy již situace vyžaduje její trvalou blokaci.

 • Anonym
  Publikováno 21.11.2019 18:19
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den,

  peníze z účtu se odecetly, oni tvrdí, ze je tam nemají a zažádají o screen platby , to já jsem samozřejmě chytré udělala a pak se dostala k tomuhle článku a napadá mě jediná otázka, šance dostat peníze zpět je mizivá ?

  • InvestPlus
   Publikováno 21.11.2019 18:43
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den, otázkou je, kam peníze putovaly? Šly na účet nějakého konkrétního brokera? Kdo s vámi záležitost komunikuje? Jedná-li se o brokerskou společnost, tak tam šance na získání zaslaných prostředků určitě existuje. Pokud jde o nějaké noname osoby, tak tam to bude horší. Pokud k transakci došlo před pár dny, možná by Vám pomohla Vaše banka, která si může v odůvodněných případech odeslané peníze “stáhnout” zpět.

   Jinak na začátku listopadu bylo v této věci podáno TO (číslo jednací Vám bohužel nesdělím, ale autorem je poslanec Petr Třešňák (Česká pirátská strana) – na základě této informace Vám PČR jistě poskytne podrobnosti). Pokud se Vám tedy nepodaří vykomunikovat vrácení zaslaných prostředků, určitě se k TO připojte.

 • Dana
  Publikováno 22.11.2019 14:53
  Dana
  Reagovat
  Autor

  Tak jsem taky skočila na návnadu. při komunikaci jsme se dostali k bodu, kdy po mě chtěli čtyřmístné číslo z mojí karty. V ten moment jsem komunikaci ukončila. Takže mají můj telefon a e-mail , no a vyhrožují mi pomocí těchto nástrojů, že mě dají k soudu. Volají z jiného tel. čísla, původní jsem zablokovala. Na e-mail jsem dostala zprávu : nemůžete udělat registraci a říct mi, že mě nezajímá, měli byste dokončit tuto registraci, takže za to, že mám všechny oppotuneti, abych vás poslal na soud, protože tady je busty miláčku, žádný druh hry. Následně jsem pro zajímavost odpověděla : Mohl byste mi, prosím, sdělit oficiální název, číslo registrace a místo registrace Vaší firmy a údaje o jejím statutárním zástupci? Ráda bych Vám nechala zakázat pokračování ve Vašem stalkingu oficiálně. O tom, že mne budete žalovat jste mne už informoval a kromě požadovaných údajů tím považuji naši komunikaci jak mailem, tak telefonicky za ukončenou. A následovala tahle odpověď : Jsem správce účtu v této společnosti a nemusíte s nimi mluvit, víte proč, protože vám nikdo neřekne, abyste si zaregistrovali registraci v této společnosti
  Tak asi tak. Takže jejich e- maily taky bloknu a uvidím, jak dlouho je to bude bavit. Jo hold za blbost se platí.

  • InvestPlus
   Publikováno 22.11.2019 15:32
   Reagovat
   Autor

   Díky za komentář. Tohle je naprosto příkladná ukázka jednání podvodných firem v tomto oboru. Pokud máte chvilku, doporučuji nahlásit výše uvedené na PČR. Stačí se odvolat na již podané TO viz. komentář výše.

 • Keenan
  Publikováno 26.11.2019 13:35
  Keenan
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, také jsem objevil článek o “zázračném zbohatnutí díky BitcoinPro”. Jako šťouravý kaskadér jsem chtěl zjistit jak “profesionálně” tento podvod realizují. Vyřazený laptop, předplacená SIM, veřejná IP, čerstvý e-mail a GoPro. Obratem mne kontaktoval údajný Paul Benedict z trade***.com s odkazem na app any***.com (s čistě znělým ruským akcentem!!!). Kulisa call centra v povzdálí zní věrohodně. Registrace s jeho vzdálenou “pomocí” došla k bodu zadání údajů o kartě (neplatná debit karta vydaná v USA), a začalo show při dotazech na nutnost zadat CVV, mezitím tuto kartu identifikovali jako kartu vydanou U.S. Bank (identifikace země vydání není složitá), otázky na můj status v USA, nutnost zadat pouze evropskou atd., do toho se připojil údajný manager spol. (akcent tentokrát Indie, Pákistán možná blízký východ). Na argument o nelegálnosti jejich postupů další přesvědčování stylem arabského bazaru. Po odmítnutí vyhrožování soudem apod. Odkázal jsem je tedy na Law Office přítele v Atlantě odkazem v prvním e-mailu. Za cca 5 minut byli dvě GB tel. čísla z kterých jsem byl kontaktován nedostupná, bez reakce na další e-mail 😉 Chápu, že je Londýn multikulturní, ale pravděpodobnost, že narazíte v jedné relaci na rusáka a pakoše zase tak vysoká nebude. Na celou “akci” mám video a sound recording, který samozřejmě poskytnu PČR. Lidi nevěřte pohádkám o zázračném bohatství, neexistuje.

  • InvestPlus
   Publikováno 26.11.2019 13:55
   Reagovat
   Autor

   Perfektní investigativní práce! Smekám 🙂

 • Finanční negramota
  Publikováno 27.11.2019 7:33
  Finanční negramota
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den,
  článek na mě vyskočil včera, 26. 11. 2019, kolem desáté hodiny večer, když jsem prouzdal na Facebooku. Znělo to vše velmi hezky, ale protože jsem byl unavený a nedůvěřivý, chtěl jsem s registrací počkat na dnešní odpoledne, až si získám více informací.

  Musím říct, že se považuju za skeptického člověka, ale ty stránky mě opravdu dostaly. Ani ne tak diskuse, obrázek dvou bratrů, kteří se radují z vozu značky Ferrari, ale spíše příběh novináře/reportéra, který se zaregistroval a nyní vydělává díky této aplikaci velké peníze.
  Baví mě, že u informace o vstupním vkladu, ve výši 250 euro, zmíněný reportér uvádí, že je to částka, kterou jeho rodiny (4-5 členná) utratí měsíčně ve fast foodech (opravdu vztyčený varovný prst).
  Bankéř je totiž údajně bez práce! Nicméně o pár řádků dál, již v “úterý, kdy musel do práce” (druhý vztyčený prst), v kanceláři, v pracovní době (!!!) odbíhá na toaletu, aby si zkontroloval, jak úspěšně bohatne. A nyní bere rodinu na dovolenou. Příběh věru krásný, kdo by neměl rád happy endy, že?

  Nejvíce mě u tohoto příběhu ale dostaly dvě věci:
  1.) obrázek rodiny bankéře, včetně dětí (který rozumný člověk tohle udělá na opravdu veřejně přístupné internetové stránce?)
  2.) fotografie šeku ze zahraniční banky se jménem reportéra a vydělanou částkou

  Šek působí věrohodně až na jednu věc – jméno. Česká jména mají jednu krásnou a specifickou vlastnost – háčky a čárky. A jméno novináře znělo (v mě zobrazeném článku) Tadeáš, příjmení už nevím, ale také tam bylo nějaké typicky české písmenko.
  I přes to, že se banky hodně snaží, aby byly klientům o něco blíže, nevěřím tomu, že by zahraniční banka (z anglicky mluvící země), vytiskla jméno českého klienta shodně s českou abecedou.

  Toto bylo pro mě hlavním signálem, že článek opravdu nebude v pořádku. A dnes jsem začal pátrat více. A jsem rád, protože jsem byl opravdu silně nahlodaný, abych udělal nějakou blbost typu registrace…

  Děkuji za Vámi poskytnuté informace, které jsem zde našel a děkuji všem, kteří vložili komentář se svými zkušenostmi.
  Hezký den

 • Anonym5
  Publikováno 29.11.2019 10:10
  Anonym5
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, taky jsem naletěl, ale jsem na jejich stránkách pouze registrovaný, tzn. jméno, email a telefon. Bankovní údaje jsem nevyplnil, číslo karty, platnost, žádnou částku jsem nevložil. Teď mi co hodinu volá vždy jiné neznáme číslo z ciziny a přišlo mi 3 emaily, jeden o potvrzení registrace a pak 2 další, jeden ohledně nějaké aktualizace účtu a pak, že sem se zajímal o jejich firmu a ať je kontaktuji zpět. Na nic nereaguji, Nemusím se ničeho bát? Neplatí se nějaké poplatky za tu registraci či, že mám u nich ten účet? Nepřijde mi třeba za měsíc nějaký email, ať něco zaplatím? Děkuji.

  • InvestPlus
   Publikováno 29.11.2019 10:59
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den, pokud jste nevyplnil údaje k platební kartě tak Vás budou pouze otravovat, nic víc.

 • Anonym5
  Publikováno 29.11.2019 11:46
  Anonym5
  Reagovat
  Autor

  Děkuji za odpověď, ne nic víc kromě jména, emailu a telefonu jsem nezadal, jen jsem se zaregistroval. Po přihlášení jsem nezadal žádné bankovní údaje, žádná částka nebyla mnou odeslána, žádná konkrétní adresa vyplněna. Měl jsem strach i z dlouhodobého hlediska, zda li tam nejsou nějaké poplatky či sankce.

 • PK
  Publikováno 29.11.2019 19:36
  PK
  Reagovat
  Autor

  Tihle podvodníci musí vydělávat fakt slušný mergle. A to i pokud jim na jejich bitcoiny, odsávače tuku, nafukovače svalů, zlepšování zraku, likvidaci artrózy atd. atd. naletí jenom povězme dvě až tři procenta populace.

 • Janusz Konieczny
  Publikováno 1.12.2019 10:49
  Janusz Konieczny
  Reagovat
  Autor

  Pokud jste oběti tohoto podvodu, tak dávám na vědomí, že případem se zabývá Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 5 a pochopitelně může této kauze pomoct, pokud se zde připojite k trestnímu oznámení, které podal poslanec Pirátů Petr Třešňák. Stačí popsat aspoň svoji zkušenost z pozice poškozené osoby.

  Mimochodem smekám nad autorem těchto podrobných analytických článků na Investplus, na které se odkazují i přímo novináři (například Seznamu). Tyhle podvody mě vždycky vytočí a musíme holt pracovat na osvětě. Takováto “zázračná zbohatnutí” jsou zpravidla nesmysl. Základ jsou ověřování informací.

 • RF
  Publikováno 1.12.2019 21:26
  RF
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, já se stal také obětí, a za vidinou lehkého zisku jsem se registroval, email, tel.jmeno,registraci jsem nedokončil, druhý den mi volali tel. s mezinárodním předčíslím 44,po komunikaci jsem jim sdělil já blbec číslo karty, i s 3 ciferným kódem aby si sami ztáhli 250euro.Ráno mi mají volat k dodatečné registraci. Po zjištění, že je to opravdu podvod jsem dnes rychle u banky nechal zablokovat kartu. Poradíte mi prosím, jak postupovat dále, je šance částku dostat zpět a hrozí další rizika? Děkuji

  • InvestPlus
   Publikováno 2.12.2019 23:21
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den, jak jsem již odpovídal výše – záleží, kam peníze putovaly. Nejlépe Vám v tomto směru poslouží pochopitelně obchodní podmínky dané společnosti.

 • Honza
  Publikováno 3.12.2019 19:10
  Honza
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, prosím nevíte, jestli je i web Livemarkets podvodný? Na tuto adresu totiž taky odkazovala reklama s Petrem Kellnerem a já jsem se na tento web registroval. Bohužel i poslal peníze. Požadované dokumenty jsem už neposlal. Když jsem hledal jakékoli informace o LiveMarkets.io, vlastně jsem nic nenašel. Děkuji

 • veriljsem
  Publikováno 4.12.2019 19:04
  veriljsem
  Reagovat
  Autor

  Skočil jsem na reklamu, pouze se zaregistroval na první stránce. Nic víc. Od té doby mi neustále volají čísla z Londýna, Belgie nebo třeba ze Ženevy. Nezvedám to, protože neumím anglicky, ale otravují tedy fakt hodně! Třeba v jednu hodinu ráno mám 8 hovorů za sebou, nic příjemného … Operátor to nedokáže zablokovat, jediné řešení je asi změna čísla. Takže pozor na to.

 • Swarovska
  Publikováno 7.12.2019 13:16
  Swarovska
  Reagovat
  Autor

  zdravim vsetkych vo spolok, bitcoin clanok vyskocil dnes na mna na FB, tak som zo zvedavosti klikla najprv na profil (vzdy pod tym napisu: sponzorovane), teda na ten profil, ktory clanok na FB zavesil. Uz ten profil sa na prvy pohlad javil ako falosny. V “udajnom” clanku z novin SME najprv pouzili resp.zneuzili meno Karola Kučeru (znamy tenista), ktory pise o tom, ako zarobil svojich prvych 2,3 miliona eur na bitcoinoch..pomooooc..😂😂😂, a pod tym boli dalsie siahodle nezmysly. Najlepsie je, ze staci len kliknut na noviny SME, zadat doslova skopirovany nazov clanku z FB s Kučerom do vyhladavaca v SME a NIČ vam nenajde 🤣🤣..cize uz hned tam clovek vidi ze na FB zaveseny sponzorovany clanok z falosneho profilu je totalny “bulšit”..zašla som dalej, zacala som klikat na googli na vseliake bitcoin clanky, len tak bez hlavo, a opat som sa prihlasila na FB..ludia🙈..len sa to tak vysypalo na mna..ale uz aj z inych internetovych novin, medzi poslednymi medialne znamymi adeptmi bol Slavomir Haščak (tiez zneuzite meno) s jeho “uprimnou spovedou” ako zarobil svoje miliony…strasne sa smejem..😅..na konci prispevku prikladam link..neviem dokedy bude link žit, ale sak sa pobavte😉..nasledovalo zase kopirovanie clanku ale NIČ..😂😂😂..jedina dobra vec co google urobil, ze pri tejto zabavke, som sa ani neviem ako, dopracovala na toto forum, tak som si povedala, ze uz sa s vami podelim o moju dnesnu slavnu bitcoin karieru😜👌..prajem vam vsetkym kraaasne sviatky a radsej tych 250 e minte so svojou rodinou ci na vianocny punč. zelam vela zdravia.
  EDIT: Link již není aktivní

 • Rad
  Publikováno 12.12.2019 23:10
  Rad
  Reagovat
  Autor

  Naletěl jsem…jak mohu zablokovat nebo zrušit registraci. Kartu jsem hned zablokoval..Děkuji

 • Anonym
  Publikováno 30.12.2019 11:26
  Anonym
  Reagovat
  Autor

  A když už nic,tak si stačí se podívat na ty recenze dole.Každé kliknutí vás hodí do přihlášení bitcoinu plus a totálně mě pobavily úsměvy asiatů s českými jmény…

 • Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář