UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: 24option je celosvětově známý broker na opce. Funguje od roku 2010 a těší se velké popularitě zejména díky široké nabídce podkladových aktiv. Silná klientská základna je ale částečně i výsledkem masivní reklamní kampaně, ovšem 24option se alespoň vyhnul použití pochybných marketingových strategií jako je třeba obchodní bot Optionavigator v případě EZTrader.

Pokud nevíte jak na binární opce u 24option, v krátké recenzi vás blíže seznámíme s tímto makléřem. Minimální vklad je 250$. Ten je možné provést obvyklými způsoby, a to bankovním převodem, platebními kartami nebo internetovou peněženkou Skrill. Stejné možnosti máte i při výběru peněz, při kterém doporučujeme zohlednit poplatky jednotlivých služeb. 

Platforma 24 Option

 

Platforma 24option umožňuje obchodovat mnoho druhů binárních opcí; klasické HIGH/LOW, one touch opce, boundary opce a oblíbené minutové opce. Nabízené profity jsou spíše nadstandardní. Doba exspirace opce se pohybuje od 60 sekund až po celé dny. 24option také nabízí možnost refundace při neúspěšných obchodech na úkor nižšího profitu.

 

Broker nabízí Demo účet pro všechny registrované klienty, kteří provedli vklad nad 250$. Jak tomu bývá, demo účet není založen automaticky a je nutné si jej vyžádat u přiděleného obchodního manažera. Možnost otestovat platformu a získat nové zkušenosti virtuálním obchodováním by měl určitě každý využít.

 

Obchodní platforma 24option je ve srovnání s konkurencí poněkud chaotická, ale i přesto je její používání intuitivní. Bohužel není dostupná v češtině, což může pro některé obchodníky znamenat překážku v obchodování. Využít lze nabízenou mobilní aplikaci pro obchodování na cestách.

 

Velkou nevýhodou pro začátečníky může být výše minimálního obchodu, který je 24$. V dnešní době je to skutečně nemalá částka. Zvlášť když například u TopOption je to pouhých 10$. Proto není 24option nejvhodnější volbou kde obchodovat binární opce, když nemáte potřebné zkušenosti. Nevýhodou také je, že tento makléř nepodléhá regulaci ČNB.

Jak se obchodují binární opce?

Zkušenosti s brokerem

Zkušenosti s 24option jsou převážně kladné, nicméně se objevují zprávy o velmi neprofesionálním jednání ze strany brokera. Zejména pak nátlak na obchodníka ze strany obchodních manažerů, což je nepřípustné. Jelikož je ale 24option regulovaný společností CySEC, jsou peníze investorů před možnými podvody v bezpečí.

Souhrn

 

Minimální vklad: 250 $ 
Minimální obchod: 24 $
Druhy opcí: High/Low opce, One Touch opce, Boundary opce, minutové opce
Bonus na vklad: Ano

Zhodnocení: 89%

Demo účet: Ano

Výhody: regulace CySEC, mobilní aplikace

Zkušenosti s 24Option.com - náhled webuObchodování binárních opcí u brokeraRecenze brokera 24option – zkušenosti, hodnocení, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k 24Option

Vložit komentář