Aktualizováno

Recenze brokera 24option – zkušenosti, hodnocení, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

24option je celosvětově známý broker na opce. Funguje od roku 2010 a těší se velké popularitě zejména díky široké nabídce podkladových aktiv. Silná klientská základna je ale částečně i výsledkem masivní reklamní kampaně, ovšem 24option se alespoň vyhnul použití pochybných marketingových strategií jako je třeba obchodní bot Optionavigator v případě EZTrader.

Pokud nevíte jak na binární opce u 24option, v krátké recenzi vás blíže seznámíme s tímto makléřem. Minimální vklad je 250$. Ten je možné provést obvyklými způsoby, a to bankovním převodem, platebními kartami nebo internetovou peněženkou Skrill. Stejné možnosti máte i při výběru peněz, při kterém doporučujeme zohlednit poplatky jednotlivých služeb. 

Platforma 24 Option

Zkušenosti s 24Option.com - náhled webu

Zkušenosti s 24Option.com - náhled webu

Platforma 24option umožňuje obchodovat mnoho druhů binárních opcí; klasické HIGH/LOW, one touch opce, boundary opce a oblíbené minutové opce. Nabízené profity jsou spíše nadstandardní. Doba exspirace opce se pohybuje od 60 sekund až po celé dny. 24option také nabízí možnost refundace při neúspěšných obchodech na úkor nižšího profitu.

Broker nabízí Demo účet pro všechny registrované klienty, kteří provedli vklad nad 250$. Jak tomu bývá, demo účet není založen automaticky a je nutné si jej vyžádat u přiděleného obchodního manažera. Možnost otestovat platformu a získat nové zkušenosti virtuálním obchodováním by měl určitě každý využít.

Obchodní platforma 24option je ve srovnání s konkurencí poněkud chaotická, ale i přesto je její používání intuitivní. Bohužel není dostupná v češtině, což může pro některé obchodníky znamenat překážku v obchodování. Využít lze nabízenou mobilní aplikaci pro obchodování na cestách.

Obchodování binárních opcí u brokera

Obchodování binárních opcí u brokera

Velkou nevýhodou pro začátečníky může být výše minimálního obchodu, který je 24$. V dnešní době je to skutečně nemalá částka. Zvlášť když například u TopOption je to pouhých 10$. Proto není 24option nejvhodnější volbou kde obchodovat binární opce, když nemáte potřebné zkušenosti. Nevýhodou také je, že tento makléř nepodléhá regulaci ČNB.

Zkušenosti s brokerem

Zkušenosti s 24option jsou převážně kladné, nicméně se objevují zprávy o velmi neprofesionálním jednání ze strany brokera. Zejména pak nátlak na obchodníka ze strany obchodních manažerů, což je nepřípustné. Jelikož je ale 24option regulovaný společností CySEC, jsou peníze investorů před možnými podvody v bezpečí.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Souhrn

Minimální vklad: 250 $ 
Minimální obchod: 24 $
Druhy opcí: High/Low opce, One Touch opce, Boundary opce, minutové opce
Bonus na vklad: Ano
Zhodnocení: 89%
Demo účet: Ano
Výhody: regulace CySEC, mobilní aplikace

Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář