Aktualizováno

Recenze IC Markets Zkušenosti s brokerem ICMarkets.com, demo účet, poplatky, diskuze

Hodnocení:
50%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

IC Markets (International Capital Markets Ltd) je jedna z největších brokerských společností typu ECN v Austrálii. Broker poskytuje investiční služby od roku 2007 a sídlí v Sydney. Na činnost brokera dohlíží regulační úřad Australian Securities & Investments Commission (ASIC). U brokera můžete obchodovat forex, CFD, komodity a vybrané akcie a opce.

Účty pro MetaTrader

Typologie obchodních účtů u brokera IC Markets

Typologie obchodních účtů u brokera IC Markets

V nabídce brokerské společnosti IC Markets nechybí oblíbená platforma MetaTrader 4. Na této platformě si můžete aktivovat Standardní účet s exekucí MM nebo účet s modelem exekuce ECN. Minimální vklad pro tyto účty je 200$. Na MM účtech začínají spready na hodnotě 1 pipu a neplatí se zde komisní poplatky. Opakem je ECN účet, kde můžete obchodovat i s nulovými spready, ovšem za každý lot brokerovi zaplatíte poplatek 3.5 $.

ECN účet na C Trader

Pro ECN účty je připravena také platforma c Trader, která ovšem vyžaduje minimální vklad 1000$. Na této platformě si broker účtuje komisní poplatek 3$ za zobchodovaný lot. Na platformě jsou variabilní spready, které mohou vzácně klesat i do záporných hodnot. Podle brokera jsou spready na páru EUR/USD průměrně 0.1 pipů. Likviditu zajišťuje přes 50 poskytovatelů a díky ECN modelu je plnění obchodních příkazů velmi rychlé. 

Financování účtů a výhod pro klienty IC Markets

Recenze - webová stránka Icmarkets.com

Recenze - webová stránka Icmarkets.com

Peníze na obchodní účet IC Markets můžete vložit pomocí bankovního převodu, platebními kartami nebo přes elektronické peněženky (Skrill, NETELLER, WebMoney…). U některých metod si broker účtuje poplatek 3% z vkladu. Obchodní účet může být veden v 10 měnách (AUD, USD, EUR, GBP, JPY, CHF, NZD, SGD, CAD, HKD). Minimální velikost transakce je 0.01 lotu a při obchodování můžete využívat finanční páku v rozmezí 1:1 až 1:30.

Zájemci si mohou na webu IC Markets vytvořit cvičný demo účet. Při zakládání demo účtu si sami zvolíte velikost virtuálního vkladu (od 200$ do 5 milionu USD). Na webu brokera naleznete video-návody, vzdělávací materiály pro začínající investory a slovník důležitých pojmů.

Pokud jste zastánci sociálního obchodování, můžete využít službu ZuluTrade, kterou broker podporuje. Kromě sociálního obchodování si můžete vyzkoušet i obchodování na základě signálů na platformě Signal Trade a automatické obchodování prostřednictvím služby Myfxbook AutoTrade.

Brokera je možné kontaktovat emailem, telefonicky nebo přes live chat na oficiálním webu. Nevýhodou je, že IC Markets nepodporuje češtinu. Veškeré výukové materiály, klientská podpora i obchodní platformy tak vyžadují znalost angličtiny.

Kde obchodovat?
Přehled populárních CFD brokerů, kteří jsou prověřeni tisícemi českých obchodníků:
BROKER
ROKU
 • Jednoduchá platforma a nízký minimální vklad
 • Testovací demo účet zdarma, výukové materiály, semináře
 • Kompletně v češtině, CZ podpora, obchodování v CZK
 • Na trhu od roku 2002, licence, vklady obchodníků pojištěny
4246 našich čtenářů si vybralo XTB
98%
Služba CFD. 77% ztrácí peníze
 • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
 • Testovací demo účet s kapitálem 100 000 dolarů zdarma
 • Platforma v češtině
 • Na trhu od roku 2006, licence, vklady obchodníků pojištěny
2079 našich čtenářů si vybralo eToro
97%
Služba CFD. 62% ztrácí peníze
 • Neomezený demo účet s kapitálem 1 000 000 Kč zdarma
 • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
 • Na trhu od roku 2008, licence, vklady obchodníků pojištěny
95%
72% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze
?Seřazeno podle redakčního hodnocení

Charakteristika brokera icmarkets.com

Sídlo Austrálie
Regulace ASIC
Typ brokera MM, ECN
Minimální vklad 200 USD
Minimální objem transakce od 0,01 lotu
Metody financování účtu Bankovní převod, kreditní karta, Skrill, Neteller, WebMoney…
Hedging Ano
Finanční páka až 1:30
Demo účet Ano
Bonus Ne
Mobilní aplikace Ano
Platformy WebTrader, MetaTrader, c Trader
Spready od 0 pipu
Poplatky u IC Markets Ano
Čeština Ne
Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Informace na screenshotech z platforem jsou pouze ilustrativní.

Diskuze, recenze a zkušenosti obchodníků

 • RadekS
  29.1.2019 12:49
  RadekS
  Autor

  Jejich aplikace cTrader jde přepnout do češtiny, ale mají tam několik příšerných překladů. Např: “Free margin” (volná marže) přeloženo jako “Marže zadarmo” .. to snad musel překládat translator z 90tek !!! Časem se to určitě vylepší.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář