Aktualizováno

RECENZE TRADERA: Vydělávání peněz přes binární opce není pro každého

Binární opce jsou na trhu poměrně novým obchodním instrumentem a pro svoji jednoduchost se těší veliké oblibě. Jejich princip není složitý a tak se investorem může stát téměř každý. Bohužel ne každý na binárních opcích vydělá.

Co je nutné pro dlouhodobý úspěch?

Vydělávání peněz přes binární opce - obchodní prostředí

Vydělávání peněz přes binární opce - obchodní prostředí

Aby se člověk stal úspěšným, musí mít jeho obchodní strategie úspěšnost obvykle kolem 60%. Přesná hranice úspěšnosti závisí na profitu za jednu uzavřenou transakci. Platí jednoduché pravidlo: s větším profitem stačí dosáhnout menší úspěšnosti. To je zároveň hlavní argument, proč je těžší uspět při obchodování s minutovými opcemi než s dlouhodobými opcemi, které zpravidla nabízejí vyšší profit. Ačkoli se změní hranice potřebné úspěšnosti pouze o několik procent, je tento rozdíl velmi složité dorovnat.

Jestliže chce člověk na binárních opcích vydělat, je vhodné se zaměřit na jeden druh opcí.  Než se rozhodnete investovat reálné peníze, snažte se získat co nejvíc zkušeností, například pomocí demo účtů. I když jejich zřízení vyžaduje alespoň minimální vklad na reálný účet, peníze investovat nemusíte a lze si je posléze vybrat zpět.

Důležitá je také volba správného brokera. Výše profitů není konstantní a někteří brokeři nabízejí možnost refundace v případě neúspěšného obchodu. Velmi výhodné nabídky bývají ovšem mnohdy spojené s podvody (problémový je například broker AnyOption), a proto je dobré vybrat brokera podle ohlasu jeho klientů. Vyhnout se komplikacím kvůli jazykové bariéře lze výběrem brokera s českou podporou a webovou platformou, například TopOption (viz. recenze brokera TopOption ) či ETX Binary.

Jak začít s obchodováním

Možnosti vkladu prostředků

Možnosti vkladu prostředků

Trh je plný investorů, kteří chtějí z obchodování s opcemi vytvořit hlavní zdroj příjmů. Není to nereálné, ale ani jednoduché. Binární opce nejsou zázračný obchodní instrument, který by všem investorům přinesl úspěch. Protože jsou založeny na velmi jednoduchém principu, který umožňuje téměř každému vstoupit na trh, těší se velké oblibě. Pravděpodobnost úspěchu se ale od ostatních obchodních nástrojů téměř neliší.

 Začít by měl každý s malými částkami. Pro úspěch je většinou potřebné volit vhodnou strategii. Pokud investor uzavírá transakce pouze na základě svých domněnek, pravděpodobnost mluví spíše proti němu.  Každá taková investice má 50% naději úspěchu, protože mohou nastat pouze dva scénáře. To je velmi málo, uvážíme-li, že výše provize nikdy nepřesáhne hranici 100%. Je třeba vycházet ze znalostí trhu.  Je třeba vycházet ze znalostí trhu. Proto je nevyhnutelné kromě peněz investovat i čas.

TIP: Zajímá-li vás, jaké je obchodování s opcemi z pohledu tradera, pak si přečtěte tuto recenzi.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář