Power Ledger - kryptoměna

POWER LEDGER kurz, graf, cena POWR, nákup, kalkulačka, kde koupit kryptoměnu

Power Ledger - kryptoměna
Vývoj
TÝDENNÍ VÝVOJ
Načítání
USD
Power Ledger Kurz
Cena v CZK
CZK
24H Změna
Kapitalizace
Pořadí
MÍSTO
Power Ledger Kurz [?]
Načítání
USD
Cena v CZK
CZK
24H Změna

Kryptoměna Power Ledger

POWR - oficiální web

POWR - oficiální web

Power Ledger je decentralizovaná platforma s aplikacemi pro obchodování s energiemi. Technologie Power Ledger umožňuje například prodávat přebytek energie vyrobené z obnovitelných zdrojů, jelikož podle slov vývojářů dokáže „stopovat“ každou jednotku energie od místa vzniku až do místa spotřebování. Power Ledger tak dává moc řídit energetickou ekonomiku do rukou spotřebitelů.

POWR je digitální token založený na Ethereu, který potřebujete pro přístup k platformě Power Ledger a pro používání aplikací. V síti existuje ještě jeden druh tokenů: Sparkz (SPK). Tokeny POWR slouží ke generování tokenů SPK. Tokeny SPK pak představují hodnotu samotné energie a používá se k transakcím v síti. SPK si tedy uživatelé mezi sebou posílají, zatímco POWR je něco jako palivo, které potřebujete k používání sítě.

V první fázi vývojáři spustili předprodej 350 milionů digitálních tokenů POWR. Předprodej trval od srpna do října 2017. Cena jednoho tokenu se při předprodeji pohybovala kolem necelých 10 centů, takže vybráno bylo celkem 34 milionů USD. Dohromady vznikne miliarda POWR tokenů.

Vývoj hodnoty Power Ledger (graf ceny)

Cenový graf zobrazuje vývoj hodnoty kryptoměny Power Ledger. Vodorovná osa grafu zobrazuje čas a svislá osa znázorňuje cenu. U grafu si můžete přes horní panel nastavit styl zobrazení (LINE: liniový graf, CANDLE: svíčkový graf, OHLC: schodový graf) a měnu, vůči které se kurz POWR přepočítá (USD, EUR, CZK, BTC). Změnit můžete také časový interval grafu. Zobrazit lze vývoj za poslední den (1D), poslední týden (1W), jeden měsíc (1M), jeden rok (1Y) nebo všechna dostupná data (ALL).

Důležitým parametrem každé kryptoměny je trží kapitalizace. Tržní kapitalizace udává celkovou tržní hodnotu všech mincí dané kryptoměny, které jsou v oběhu. Vypočítá se velmi jednoduše, a sice jako celkový počet existujících mincí x cena jedné mince. Tržní hodnota kryptoměny Power Ledger je v současné době přibližně 19,314,883 $.

NÁKUP: Jak a kde koupit Power Ledger

Digitální měny a tokeny lze koupit či prodat přes internetové burzy a směnárny. Power Ledger ovšem patří mezi méně známé kryptoměny, které se shánějí o poznání složitěji než třeba Bitcoin. Většina kryptoměnových směnáren totiž POWR v současné době nepodporuje. Seznam burz, na kterých lze Power Ledger obchodovat, najdete na webu coinmarketcap.com. Složitější ovšem není pouze nákup, ale také uložení nakoupených mincí. Každá virtuální peněženka totiž podporuje jen některé kryptoměny, takže u méně známých kryptoměn je výběr velmi omezený.

Méně známé kryptoměny se nakupují obvykle za Bitcoiny nebo Ethereum. Bitcoiny můžete nakoupit třeba přes burzu Coinmate, kde lze obchodovat přímo v CZK. Bitcoin seženete také přes tuzemské směnárny a kryptoměnové automaty, kde se ale často setkáte s nevýhodným kurzem. Alternativou tak může být například zahraniční směnárna Coinbase, na které lze nákup kryptoměn uhradit online platební kartou. Power Ledger nelze zatím obchodovat ani prostřednictvím CFD kontraktů.

Obchodování kryptoměn prostřednictvím CFD brokerů

Nejvýznamnější kryptoměny lze obchodovat prostřednictvím kontraktů u CFD brokerů. Výhodou tohoto způsobu obchodování kryptoměn je například to, že nemusíte řešit ukládání digitálních mincí na virtuálních peněženkách, nemusíte se obávat krádeží kryptoměn a hlavně můžete vydělávat, i když hodnota kryptoměny klesá.

Kde obchodovat kryptoměny?
Přehled nejlépe hodnocených CFD brokerů, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami:
Neoblíbenější
  • 12 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
  • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
  • Neomezený testovací účet s kapitálem 500 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
U 76.4% účtů investorů došlo k finanční ztrátě
  • 14 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí, platforma v češtině
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 76% ztrácí peníze
  • 9 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
  • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 80% ztrácí peníze

Power Ledger kurz

Kryptoměna Kód Kurz v USD Cena v CZK Tržní kap.
Power Ledger POWR 0.046171 $ 1.057316 Kč 19,314,883 $

Aktualizace: 23.10. 2019 14:20
Power Ledger kurz

Power Ledger kurz

V každé kryptoměnové síti si uživatelé mezi sebou posílají digitální mince (tzv. tokeny). U kryptoměny Power Ledger se digitální mince označují zkratkou POWR. Kurz udává hodnotu jedné mince (1 POWR) vyjádřenou nejčastěji v amerických dolarech (USD) nebo v bitcoinech (BTC). Kurz Power Ledger je aktuálně 0.046171 $ a za posledních 24 hodin se kurz změnil o 1.84%.

Cena se stanovuje na základě burz, na kterých se Power Ledger obchoduje. Na každé burze je ovšem odlišná nabídka a poptávka, takže i kurzy se na jednotlivých burzách mohou nepatrně lišit. Jednoduchým přepočtem lze získat také kurz POWR vůči euru (EUR) nebo České koruně (CZK). Cena jednoho tokenu POWR v Českých korunách je přibližně 1.057316 Kč.

Vývoj zájmu o kryptoměnu (online graf)

Prostřednictvím specializované služby Google Trends lze sledovat vývoj zájmu o kryptoměnu Power Ledger v průběhu času. Na online grafu níže je zobrazen trend celosvětového zájmu o kryptoměnu POWR za uplynulých 12 měsíců.

Kalkulačka POWR/CZK/USD/EUR/BTC (převodník)

Kalkulačka, kterou naleznete níže, funguje jako jednoduchý převodník kurzu mezi kryptoměnou Power Ledger a dalšími měnami. Převodník umožňuje konverzi mezi měnovými páry POWR/USD, POWR/EUR, POWR/CZK, ale také POWR/BTC. Kalkulačka je stále aktuální, jelikož převodní ceny se pravidelně obnovují.

Převodník

Kalkulačka / převodník

Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

POWR – související kryptoměny

Diskuze , zkušenosti

Vložit komentář