Immediate MaxAir – recenze, zkušenosti

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 54 dny
Zdravím,
máte nějaké informace o platformě Immediate 1.0 MaxAir? Mělo by jít o nástroj, který provádí obchodování s kryptoměnami pomocí umělé inteligence. Zajímalo by mě, zda je tato platforma bezpečná nebo zda se ji mám raději vyhnout. Děkuji za odpověď
Odpověď Investplus

Dobrý den, díky za dotaz. Platforma Immediate MaxAir (resp. Immediate 1.0 MaxAir, Immediate Ai MaxAir aj.) je velmi pravděpodobně podvodná, investici jejím prostřednictvím Vám tak nedoporučujeme.

Podobných alternativ je teď promováno velké množství, namátkou jde například o Immediate ProAir, Immediate Peak, Immediate Bitwave, Immediate Apex či Immediate Matrix. Všechny uvedené platformy jsou propagovány prostřednictvím článků na webech, které na první pohled vypadají jako známé zpravodajské servery (např. CNN Prima News, Aktuálně, ČT). Jde však o podvrh, což lze si lze jednoduše ověřit prostřednictvím URL v záhlaví prohlížeče.

Spočítejte si Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Máte-li zájem o investici do kryptoměn, vždy používejte pouze ověřené platformy – v případě přímého nákupu kryptoměn jsou to například burzy Binance či Coinmate, v případě obchodování kryptoměnových CFD pak licencované brokerské společnosti jako například XTB či eToro. Tyto služby sami využíváme a za jejich důvěryhodnost se můžeme zaručit.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář