Aktualizováno

Recenze Trade360 Poplatky, zkušenosti s brokerem Trade 360, demo účet, diskuze

Hodnocení:
50%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

V dnešní recenzi se podíváme na kyperského brokera Trade360. Sám broker se označuje jako jednička mezi on-line brokery pro obchodování CFD. Dokáže ale tak odvážné tvrzení obhájit i před konkurencí?

Právní zástupce provozovatele brokera Trade360 (Crowd Tech Ltd) označil komentáře v diskuzi pod tímto článkem za nepravdivé a vyzval nás k jejich odstranění. Zároveň nás vyzval k tomu, abychom zamezili jakémukoli dalšímu přidávání komentářů.

Recenze Trade360 ve zkratce

Trade360 je kyperský broker s licencí CySEC, u kterého můžete obchodovat rozdílové smlouvy na akcie, měny, komodity, indexy a populární ETF. Broker láká na širokou nabídku instrumentů a nástroj Crowdtrading, který sleduje obchodní kroky ostatních traderů.

K obchodování se využívá jednoduchá webová platforma, počítačová platforma MetaTrader 5 nebo mobilní aplikace. Webovou platformu si můžete bez rizika vyzkoušet díky testovacímu účtu.

Výhody

 • Regulovaný broker s licencí CySEC
 • Funkce Crowdtrading
 • Velké množství obchodních účtů

Nevýhody

 • Vysoké spready (EUR/USD 4 pips)
 • Vysoká minimální investice
 • Vedení účtu pouze v USD
 • Spojení s podvodnými nabídkami

Hodnocení brokera Trade360: 50%

Základní informace o Trade360

Regulace CySEC (Kypr)
Nabízené produkty CFD (akcie, forex, indexy, komodity, ETF)
Poplatky za obchodování Fixní spready a swapy → srovnat s konkurencí
Komisní poplatky Ne
Poplatek za neaktivitu Ano
Poplatek za výběry Ne
Platební metody Bankovní převod, platební karty, elektronické peněženky
Měna účtu USD
Demo účet Ano
Minimální vklad 450 USD
Minimální obchod 0,1 lotu (cca 300 až 1000 USD)
Sociální obchodování Ne

Co nabízí broker Trade 360

Hned na úvod musíme zdůraznit, že Trade 360 je CFD broker. To znamená, že broker nabízí rozdílové smlouvy, které se využívají pro krátkodobé obchody a spekulace s měnami, akciemi a dalšími burzovními produkty. Skutečné akcie ani komodity ale přes platformu Trade360 nekoupíte.

CFD kontrakt je dohoda mezi brokerem a obchodníkem o vyplacení cenového rozdílu. Prostřednictvím CFD mohou obchodníci spekulovat na růst nebo pokles hodnoty různých aktiv, aniž by je opravdu vlastnili.

Trade 360 nabízí CFD kontrakty na více než 550 instrumentů z pěti různých kategorií:

 • 48 měnových párů – EUR/USD; EUR/CZK; USD/CZK; USD/CHF; GBP/USD…
 • 455 akcií – Amazon, Apple, BMW, Facebook, Google, Microsoft, NETFLIX, Tesla, Volkswagen…
 • 4 komodity – ropa, zlato, stříbro, zemní plyn
 • 7 Indexů – DAX 30, Dow Jones, S&P 500, NASDAQ, CAC40, Nikkei 225, WIG20
 • 41 ETF – QQQ, SPY, DIA, GLD, VIXY, IXP…

Kryptoměny ani akcie z pražské burzy BCPP na platformě brokera nenajdete.

Obchodování u Trade360

Obchodní platformy

Broker Trade360 pro své klienty připravil dvě obchodní platformy: WebTrader Trade360 a desktopovou platformu MetaTrader 5. Samozřejmostí je také obchodní aplikace pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS.

MetaTrader 5

MetaTrader 5 je novější alternativou populární platformy MetaTrader 4, kterou nabízí většina brokerů. Platforma obsahuje pokročilé grafy s řadou nástrojů pro technickou i fundamentální analýzu. Profesionální obchodníci ocení virtuální servery (VPS), podporu algoritmického obchodování (obchodních robotů) nebo třeba možnost zobrazovat více grafů současně.

Designem si MT5 asi mnoho fanoušků nezíská, ale celý systém je intuitivní a logicky uspořádaný. Výhodou je také rychlost a stabilita platformy.

Online platforma Trade360

Webová platforma Trade360

Webová platforma Trade360

Druhou možností je webová platforma Trade360, kterou spustíte v klasickém internetovém prohlížeči. Platforma se tedy nemusí stahovat ani instalovat. Největším přínosem platformy má být funkce Crowdtrading, kterou si představíme později.

Platforma Trade360 je přehledná a ani zde nechybí pokročilé grafy s řadou nástrojů a technických indikátorů. Celou platformu si můžete prohlédnout a vyzkoušet přes demo účet.

Jak obchodovat u Trade360? Nejprve zvolíte instrument a zadáte velkost investice. Potom už jen vyberete, jestli chcete spekulovat na růst (BUY) nebo na pokles (SELL) ceny. U každé transakce je dobré zapnout příkaz stop-loss, který transakci v případě nepříznivého vývoje ukončí.

Crowdtrading

Nástroj Crowdtrading

Nástroj Crowdtrading

Crowdtrading je speciální funkce, která zobrazuje obchodní tipy založené na chování ostatních obchodníků. Nutno dodat, že čísla na Crowdtradingu se týkají pouze obchodníků u Trade360, nikoli obchodníků z celého trhu.

Jak Crowdtrading funguje? Funkce posílá obchodníkům upozornění přímo do platformy. Crowdtrading vás například upozorní, že obchodní objemy na zlatě jsou 10x vyšší než obvykle a 80 % obchodů jsou spekulace na růst.

Crowdtrading je zajímavý nástroj, ale není to žádná novinka. Například pro platformu MT4 existují pluginy třetích stran, které umí prakticky totéž. Řada broker navíc podporuje sociální obchodování, kde se mohou obchodníci od ostatních nejen inspirovat, ale také mohou libovolné obchodníky v reálném čase kopírovat (viz platforma eToro).

Otázkou také je, proč bychom měli využívat „moudrost davu“, ve kterém většina obchodníků nedokáže dlouhodobě profitovat? Statistiky CFD brokerů jasně ukazují, že 80 % retailových obchodníků končí ve ztrátě. Selský rozum nám tedy napovídá, že člověk by se měl davovému myšlení naopak vyhnout.

Finanční páka

CFD se obchoduje s finanční pákou, takže obchodník financuje jen zlomek celkového objemu objednávky. Pro zjednodušení můžete páku chápat jako multiplikátor, který násobí všechny zisky i ztráty.

Pro retailové klienty je finanční páka omezena podle nařízení ESMA:

Profesionální obchodníci mohou u Trader360 zažádat o navýšení finanční páky až na 1:400.

Minimální investice

K otevření jedné obchodní pozice budete potřebovat asi 300 až 700 dolarů, což není zrovna málo. Přesná částka se liší pro každý instrument, ale můžete si ji jednoduše spočítat podle minimálního objemu a finanční páky. Minimální objemy najdete na obchodní platformě.

Jak to funguje v praxi? u měnového páru EUR/USD je minimální objednávka 10,000 eur a finanční páka 1:30. Obchodník tedy financuje jen třicetinu z celé objednávky, což je asi 333 eur.

Obchodní účty

Obchodní účty v nabídce brokera

Obchodní účty v nabídce brokera

Broker rozlišuje několik typů obchodních účtů, které si nyní stručně představíme.

 • MINI – Základní účet, který vyžaduje vklad $450. S účtem MINI nemůžete využívat platformu MetaTrader5 a zároveň budete platit nejvyšší poplatky.
 • STANDARD360 – Standartní účet s minimálním vkladem $1000 vám zpřístupní platformu MT5 a zvýhodní spready u vybraných instrumentů.
 • GOLDZlatý účet vyžaduje vklad $5000. Jeho držitelé získají platformu MT5, zvýhodněné spready, exkluzivní informace z trhu a možnost SMS oznámení.
 • PLATINUMPlatinový účet získáte při vkladu nad $10,000. Od zlatého účtu se liší nižšími spready.
 • DIAMANT – Diamantový účet nabídne nevýhodnější (až o polovinu nižší) spready a všechny předchozí výhody. Obchodník ovšem musí vložit 50,000 dolarů.

Registrace a ověření účtu

Registrace obchodního účtu probíhá přes internet a je opravdu rychlá. Stačí vyplnit jméno, příjmení, telefon, email a libovolné heslo. Po přihlášení budete mít přístup k testovací verzi, ale pro obchodování s reálnými penězi musíte vyplnit ještě adresu, datum narození a dva dotazníky (ohledně příjmů a předchozích zkušeností s CFD).

Předtím, než vložíte peníze a začnete obchodovat, je dobré účet verifikovat. Bez ověřeného účtu totiž nemůžete vybírat peníze, takže odkládat verifikaci nemá žádný smysl. Verifikace probíhá tak, že brokerovi pošlete kopie několika osobních dokumentů:

 • Platný průkaz totožnosti pro ověření identity: občanský průkaz, řidičský průkaz, nebo pas.
 • Doklad pro ověření bydliště: faktura za elektřinu, výpis z banky, ID s adresou, nájemní smlouva a podobně. Dokument nesmí být starší než 3 měsíce.
 • Pokud chcete peníze vložit platební kartou, tak broker vyžaduje také kopie obou stran použité karty. Z bezpečnostních důvodů byste měli zakrýt prvních 12 číslic na čelní straně a CVV/CVC kód na straně zadní.

Dokumenty stačí vyfotit mobilem a kopie nahrát na obchodní účet. Jediným požadavkem je, aby kopie byly ostré a všechny údaje čitelné. Samotné ověření by pak nemělo trvat déle než 48 hodin.

Vklady a výběry

Broker podporuje tři platební metody pro vklady a výběry:

Pro vklady i výběry by měl obchodník použít stejnou platební metodu. U výběrů je ale podstatně delší doba zpracování (3 až 14 dní).

Minimální velikost vkladu u základního účtu je 450 dolarů a prostředky klientů jsou pojištěné proti úpadku brokera.

Poplatky u Trade360

Poplatky za obchodování u brokera Trader 360 nepatří mezi ty nejnižší, a to dokonce ani u prémiových účtů. Naopak poplatky za vklady a výběry srazil broker na nulu.

Poplatky za obchodování

Spready u brokera Trade 360

Spready u brokera Trade 360

 • Hlavním poplatkem je spread, což je rozdíl mezi nákupní (vyšší) a prodejní (nižší) Spready u Trade360 jsou poměrně vysoké a fixní, takže se nemění. Například u měnového páru EUR/USD je základní spread 4 pips (0.03 %), byť řada konkurenčních brokerů má spread pouze 1 pip. Vyšší spready jsou také u akcií (Tesla: 0.01 %) a komodit (zlato: 0.01 %).
 • Dále se do nákladu promítne také Swap neboli poplatek za držení pozice přes noc se účtuje v případě, že máte otevřenou transakci i po skončení obchodních hodin. Velikost poplatku je odlišná pro každý instrument, ale obvykle bývá pár setin procent. Swapy se účtují každý den, což je dobré zohlednit u dlouhodobých transakcí.

Srovnání poplatků

Abyste získali lepší představu o velikosti spreadů, tak jsme nabídku brokera Trade360 srovnali se spready konkurenčních brokerů.

 trade360XTBPlus500eToro
EUR/USD3.0 PIP0.9 PIP
0.8 PIP
1.0 PIP
S&P 5001.0 $
0.60 $
0.70 $0.75 $
Bitcoin
Nelze
obchodovat
0.28 %
0.30 %2.00 %
Tesla1.60 $0.44 $
0.35 $
2.17 $
Zlato1.95 $
0.30 $
0.41 $0.45 $
Revize 14.5.2023, výše poplatku se může měnit.
 Recenze XTBRecenze Plus500Recenze eToro
Revize 14.5.2023, výše poplatku se může měnit.

Administrativní poplatky

 • Poplatek za neaktivitu se účtuje každých 45 dní, pokud obchodník neprovede žádnou obchodní aktivitu. Velkost poplatku je 100 dolarů, ale pokud peníze z účtu včas vyberete, tak žádný poplatek neplatíte.
 • Pokud je měna podkladového aktiva a měna účtu odlišná, tak broker provede konverzi dle vlastního kurzovního lístku. Počítejte tedy i s malým poplatkem při převodu měny.
 • Vklady a výběry jsou bezplatné.

Vzdělávání

Obchodování CFD bez zkušeností a znalostí nemá smysl. I když na první pohled vypadá jednoduše, dlouhodobě profitovat dokáže asi jen 20 % traderů!

Výukové materiály broker neposkytuje. Při registraci se vám ale automaticky vytvoří demo účet s virtuálním vkladem $10,000, na kterém si můžete otestovat nejen platformu, ale i svoje dovednosti. Přepínání mezi zkušebním a reálným účtem najdete pod tlačítkem Nastavení.

Klienti brokera Trade 360, kteří vloží alespoň 1000 dolarů, mají přístup ke zpravodajské a analytické službě od Trading Central. Služba zahrnuje každodenní komentáře, videa, analýzy, výukové materiály a tržní zpravodajství. Modul Trading Central lze nainstalovat do platformy MT5.

Zákaznický servis a bezpečnost

Broker Trade360 vznikl v roce 2013 a v současné době sídlí na Kypru. Provozovatelem brokera je společnost Crowd Tech Ltd, která je držitelem licence CySEC (Kyperská komise pro cenné papíry a burzu). Díky registraci u ČNB může broker legálně poskytovat investiční služby v Česku.

Trade360 je broker typu Market Maker, takže objednávky obchodníků prochází přes dealing-desk. To mimo jiné znamená, že broker může obchodovat proti svým klientům a vydělávat na jejich neúspěchu.  Trade360 na možný střet zájmů s obchodníky upozorňuje na oficiálním webu.

Zákaznický servis lze kontaktovat telefonicky, emailem, přes kontaktní formulář nebo na živém chatu. Plusem je český překlad webu, platformy a důležitých dokumentů.

Zkušenosti s Trade360

Zkušenosti s brokerem Trade360

Zkušenosti s brokerem Trade360

Licence CySECu a notifikace ČNB sice něco znamenají, ale nejvíce o spolehlivosti brokera prozradí zkušenosti jeho klientů. Skvělým zdrojem jsou v tomto ohledu internetové diskuse a recenze o brokerovi Trade360.

Zahraniční recenze hodnotí Trade360 jako bezproblémového, ale zároveň průměrného brokera s vyššími spready. Například na portále Trustpilot má broker hodnocení 3/5, avšak řadu kritických recenzí broker nahlásil a nejsou viditelné pro veřejnost.

V diskusích najdete jak chválu, tak kritiku. Kritiky je bohužel podstatně více, což na kyperskou společnost dobré světlo nevrhá. Většina stížností se navíc týká přístupu obchodních manažerů, nevyžádaných hovorů, ale také neodborných a špatných investičních tipů.

Ještě jednou musíme zdůraznit, že Trade 360 je broker typu Market Maker, takže může profitovat na ztrátě svých obchodníků. Obchodovat podle tipů od MM brokerů je vysoce rizikové!

Velkým nedostatkem jsou nejednotné informace na webu brokera. Ukažme si jeden příklad za všechny: Podle sekce FAQ je minimální vklad 500 USD, srovnání účtů ukazuje 450 USD a podle platformy musíte vložit alespoň 250 USD.

Recenze a zkušenosti klientů

?Zdroj referencí: Trustpilot
M. L. napsala

Ani jsem u nich neobchodovala, a přesto mi neustále volají, i když jsem je všechny žádala, aby moje údaje vymazali ze systému. Dovedu si představit ty potíže, kdybych u nich skutečně obchodovala.

E. J. napsal

Výběry jsou rychlé a spolehlivé!!!

N. K. napsal

Po registraci vám budou slibovat všechno možné, jen abyste vložili co nejvíc peněz, budou slibovat, jak vás naučí obchodovat a že každý musí někde začít. Ale pamatujte, že se tím jen ujišťují, že peníze vložíte…

R. M. napsal

Hrozná společnost, naháněli mě ve dne v noci na telefonu. Požádal jsem o odstranění telefonního kontaktu, ale řekl mi, že to neodstraní a ještě zařídí, abych od nich měl přes 50 hovorů denně. Když jim nemůžete věřit ohledně telefonu, proč byste jim věřili s vlastními penězi.

Co klienti oceňují:

 • Jednoduchost platformy

Co klienti kritizují:

 • Neodbytné a nevyžádané telefonní hovory
 • Neprofesionální přístup některých manažerů
 • Vyšší spready

Trade360 a podvodné weby

Za zmínku stojí jistě také spojení mezi brokerem Trade360 a podvodným webem s názvem KomarekSystém, který slibuje vysoký výdělek prostřednictvím unikátního softwaru.

Projekt Komarek Systém, který je dostupný na webu komareksn.site, se představuje pomocí propagačního videa, ve kterém například zazní, že projekt vytvořil Honza Komárek se svým partnerem, jenž dříve pracoval pro velkou privátní banku.

Web KomarekSystem je spojen s brokerem Trade360

Web KomarekSystem je spojen s brokerem Trade360

Tato dvojice údajně vytvořila obchodní program, který na základě analýzy trhu vytváří investiční tipy. Program jinými slovy radí, co má člověk nakupovat a prodávat, aby na burze vydělal.

Nyní Komárek hledá 45 dobrovolníků, kteří program bezplatně otestují. Za oplátku mají dobrovolníci vytvoří krátkou recenzi. Autoři jsou si jisti tím, že program funguje, takže očekávají pouze kladné recenze, které pak použijí k propagaci systému. Licence k programu chtějí prodávat za 15 999 Kč.

Úryvky z propagačního videa

Úryvky z propagačního videa

Asi není nutné dodávat, že zmíněný projekt KomarekSystem je pouze past na důvěřivé lidi.

Co nás však opravdu zaskočilo byl následný krok po zadání osobních údajů do formuláře na webu KomarekSystem. Na základě jména, příjmení, telefonního čísla a emailu nám byl totiž automaticky zřízen obchodní účet u brokera Trade360. A to bez jakéhokoliv upozornění a bez našeho souhlasu!

Ihned po registraci na webu KomarekSystem nám do emailové schránky dorazil email od brokera Trade360 s výzvou k vložení finančních prostředků. V emailu bylo také uvedeno, že nás bude v následujících dnech telefonicky kontaktovat správce účtu z týmu Trade360. Kompletní znění zaslané zprávy naleznete zde.

Podle informací, které poskytuje o brokerovi Trade360 analytický server Similarweb, se zřejmě nejedná o ojedinělý případ. Mezi nejvíce odkazující stránky na web brokera totiž Similarweb zařadil i web s názvem ČeskýSystém.

Český Systém mezi zdroji návštěvnosti brokera

Český Systém mezi zdroji návštěvnosti brokera

Zda jde o podvod Český Systém, o kterém jsme nedávno psali, a který se až nápadně podobá výše zmiňovanému webu KomarekSystem, nebo o zcela jiný web, necháme na posouzení každého z čtenářů.

Závěrečné shrnutí

Trade360 je regulovaný broker, který provozuje platformu pro obchodování forexu a CFD.

Největší výhodou jsou nulové poplatky za vklady i výběry, více než 500 instrumentů a 2 solidní platformy. Broker také vyzdvihuje službu Crowdtrading, která upozorňuje na neobvyklé situace na trhu.

Na straně nevýhod jsou vyšší spready a vyšší finanční náročnost. Minimální objem objednávky je totiž desetkrát vyšší, než bývá u CFD brokerů běžné.

Šokující je spojení s podvodnými nabídkami a fakt, že po zadání osobních údajů na webu KomarekSystém došlo k automatickému zřízení obchodního účtu u brokera Trade360. S něčím takovým jsme se u licencovaných brokerů ještě nesetkali.

Internetové recenze řadí společnost Trade360 mezi průměrné, ale důvěryhodné brokery. Četná kritika brokera v internetových diskusích ovšem mnoho důvěry nevzbuzuje. Faktem ale zůstává, že broker podléhá regulacím kyperského úřadu CySEC a je registrován u ČNB.

Kde obchodovat?
Přehled populárních CFD brokerů, kteří jsou prověřeni tisícemi českých obchodníků:
ZPŮSOB ŘAZENÍ
1

XTB

Broker roku
95
Měna účtu
CZK, USD, EUR
Minimální vklad
0 Kč ($0)
CFD v nabídce
2 000+
Čeština
ANO
Demo účet
ANO

Výhody / nevýhody

 • Licencovaný broker
 • Nabízí akcie, ETF a CFD
 • Nízké nebo nulové poplatky
 • Zlomkové akcie (investice od €1)
 • Podporuje češtinu a platby v CZK
 • Poplatek za výběry pod 3 000 Kč
 • Vyšší zdanění českých dividend
Recenze
Vyzkoušet XTB
4000+ našich čtenářů si vybralo XTB
Služba CFD. 76% ztrácí peníze
2

eToro

90
Měna účtu
USD
Minimální vklad
$100
CFD v nabídce
5 000+
Čeština
Částečně
Demo účet
ANO

Výhody / nevýhody

 • Licencovaný broker
 • Nabízí akcie, ETF, krypto a CFD
 • Reálné akcie a ETF bez poplatků
 • Zlomkové akcie (investice od $10)
 • Kopírování ostatních obchodníků
 • Čeština není kompletní
 • Účet je vedený v dolarech
 • Nepodporuje výběry v CZK
 • Složité výběry kryptoměn
Recenze
Vyzkoušet eToro
2000+ našich čtenářů si vybralo eToro
Služba CFD. 51% ztrácí peníze
Měna účtu
CZK, EUR
Minimální vklad
30 Kč (€1)
CFD v nabídce
9 000+
Čeština
ANO
Demo účet
ANO

Výhody / nevýhody

 • Licencovaný broker
 • Nabízí akcie, ETF a CFD
 • Reálné akcie a ETF bez poplatků
 • Zlomkové akcie (investice od 25 Kč)
 • Podporuje češtinu a platby v CZK
 • Vyšší swapy u některých CFDs
 • Nenabízí české akcie
 • Akcie nelze převést k jinému brokerovi
Recenze
Služba CFD. 68% ztrácí peníze
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 68 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Informace na screenshotech z platforem jsou pouze ilustrativní.

Diskuze, reference

 • Tera
  11.2.2022 0:32
  Tera
  Autor

  No já ukončila v trade účet , a hned po mi volali ze mám peníze ještě na blockchange nechapu tak trosku ….

  • InvestPlus
   11.2.2022 10:42
   Autor

   Můžu Vás poprosit o podobnější info? To Vám volali z Trade360? Jaký měl být postup získání prostředků?

   • Martin
    29.11.2022 11:18
    Martin
    Autor

    Dobrý den,

    uspěl jste při získání prostředků zpět?

 • Milgane
  13.3.2021 9:50
  Milgane
  Autor

  Jak ziskat penize zpatky

  • Martin
   29.11.2022 11:14
   Martin
   Autor

   Dobrý den,

   povedlo se Vám získat prostředky zpět?
   Předem děkuji za odpověď.

 • lois293
  26.2.2021 13:34
  lois293
  Autor

  taky bych chtěla ten účet zrušit nevíte někdo jak předem děkuji

  • Kuli
   10.5.2021 18:58
   Kuli
   Autor

   Mám stejný problém a nevím kam napsat svou žádost.

 • Anonym
  6.2.2021 16:22
  Anonym
  Autor

  Jak získat platbu zpět,prosim

 • S.S.
  6.2.2021 15:17
  S.S.
  Autor

  I já jsem zabrousil na jejich stránky, a na podzim jsem se na zkoušku registroval, ač jsem neprovedl vklad, tož mě mailama obtěžují a ještě víc volají na mobil, že jsem registrován, ať provedu vklad. Nejsem blázen, otravné mejly nemohu zrušit. Asi je při dalším volání poprosím o zrušení registrace, vymazání čísla atd. Tož to je moje rada.

 • Anonym
  8.1.2021 11:35
  Anonym
  Autor

  Také se mi podařilo se nějakým způsobem zaregistrovat aniž bych věděla o co jde. Otravný hovory a odpovědi jak to zrušit žádné.

 • tomas
  10.12.2020 13:33
  tomas
  Autor

  spokojeny nevím co řešíte

  • InvestPlus
   10.12.2020 14:13
   Autor

   Tak pokud vám nevadí časté nevyžádané hovory nebo třeba výše poplatků, které jsou někdy i 5x vyšší než u konkurence (viz srovnání), tak pak samozřejmě nepochybuji o tom, že jste s brokerem spokojený…

 • Milan
  5.12.2020 15:23
  Milan
  Autor

  Dobrý den. Chtěl bych také skončit s obchodováním s Trade360 ,ale nevím jak ukončít smlouvu.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář