UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Podvodných stránek, které pod záminkou rychlého a snadného zbohatnutí lákají k obchodování binárních opcí, v posledních měsících výrazně ubylo. I přesto jich stále několik internetem koluje, takže opatrnost je na místě. Nedávno jsem se například dostal na web o Martinu Kollárovi, který údajně odhalil jedinečnou metodu k obchodování binárních opcí. Svoji metodu se navíc rozhodl zveřejnit několika lidem a jedním z nich údajně můžete být i vy. Nepřipadá vám to povědomé?

Na webu The Wallet Magazine se dočtete o tom, jak vám metoda Martina Kollára umožní vydělávat závratné sumy, jak si budete moci koupit nový automobil, dům nebo jachtu, a to vše prakticky bez práce a námahy. Pokud vás zajímají konkrétní čísla, tak autor uvádí, že vám jeho metoda vydělá částku v rozmezí 30 až 200 tisíc korun každý měsíc. Na registrační stránce autor dokonce garantuje, že budete vydělávat minimálně 2000 korun denně bez těžké práce. Nic z toho ale není pravda.

 

Obchodní metoda Martina Kollára

Martin Kollár údajně vydělává obchodováním binárních opcí a to pomocí jednoduché obchodní strategie. Pokud už jste podobný podvod v minulosti viděli (jen v Česku jich totiž existují desítky), jistě víte, jak podvodné projekty fungují. Pro ty, kteří se s binárními opcemi ještě nesetkali, uvedeme krátký příklad.

 

Binární opce jsou legální obchodní nástroj, pomocí kterého obchodníci tipují, zda bude v budoucnu hodnota například zlata vyšší nebo nižší, než je aktuální hodnota. Spekulovat lze nejen na zlato, ale i na další komodity, oblíbené akcie nebo měny. Abyste mohli obchodovat, musíte nejprve vložit na obchodní účet peníze, které pak budete na své tipy a prognózy investovat. Pokud se budete obchodování věnovat, můžete na binárních opcích skutečně vydělávat. Podvodníci ale s oblibou tvrdí, že odhalili unikátní metodu, která nevyžaduje znalosti ani zkušenosti. 

Jak se obchodují binární opce?

Proč je Obchodní ústav podvod?

Web o Martinu Kollárovi už v minulosti obsahoval smyšlený článek o tom, jak jistý obchodník (Vojtěch Wagner) vytvořil ziskovou obchodní metodu, kterou se v rámci svého projektu (Akademie Vojtěcha Wagnera) rozhodl zveřejnit omezenému počtu lidí. Nyní autoři jen změnili několik detailů, z Vojtěcha Wagnera udělali Martina Kollára a z Akademie Vojtěcha Wagnera je nyní Kollárův obchodní ústav.

 

Žádný ze zmiňovaných obchodníků samozřejmě neexistuje. Jména si autoři webu jednoduše vymysleli a stejně je tomu také se jmény klientů, jejichž recenze najdete na registračním webu. Jejich fotografie navíc pocházejí z internetových databází.

 

Mnoho důvěry nevzbuzuje ani fakt, že stránka vypadá jako web o financích, ale všechny funkční odkazy vás přesměrují jen na registrační web obchodního ústavu. Data na obou webech se každý den aktualizují. To platí nejen pro datum, do kdy se můžete registrovat, ale také data u jednotlivých příspěvků v diskusi. Do diskuze mimochodem nelze přispívat.

 

Web tak vypadá aktuálně (měnící se data) a důvěryhodně (kladné recenze). Jelikož jeho autoři tvrdí, že se registrovat může jen omezený počet lidí, tak se mnoho čtenářů zaregistruje ze strachu, aby o tuto příležitost nepřišli. Počet míst k registraci je ale neomezený.

 

Pozor podvod!

Ať už je řeč o obchodním ústavu Martina Kollára, Akademii Vojtěcha Wagnera, Abramovičově akademii nebo dalších podvodných webech (např. Czech Method), všechny podvodné weby mají jediný cíl: Snaží se vás nalákat ke konkrétní brokerské společnosti. Obchodní strategie nebo programy, které od nich získáte, jsou z dlouhodobého hlediska ale ztrátové. Binární opce si podvodníci vybírají proto, že jsou relativně neznámé. To se ovšem v posledních letech hodně mění, což může souviset s úbytkem podvodných webů.

 

Pokud chcete na binárních opcích vydělávat, začněte se nejprve vzdělávat. Kvalitní brokeři na binární opce dnes obvykle nabízejí cvičný demo účet, takže si obchodování můžete nezávazně a bez rizika vyzkoušet. Pokud vám ale někdo nabízí vysoce výnosnou strategii nebo program, nevěřte mu.

Martin Kollár a jeho metoda na binární opce se nachází na webu LevnyTrh.netTajná metoda je bohužel podvodPodvod má souvislost s dříve recenzovaným Vojtěchem Wágnerem a Adamem AbramovičemSnímek, na němž má být Martin Kollár, pochází z fotobanky DreamstimePodvod: Martin Kollár a Obchodní ústav – recenze, zkušenosti
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Martin Kollár (metoda) - diskuze, zkušenosti

 • Joe
  23.1.2017 2:14
  Joe
  Autor

  ´´Snaží se vás nalákat ke konkrétní brokerské společnosti´´ – ke které? Napište, která mrdka za tím je.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář