Spořitelní družstvo ANO nově nabízí využití terminovaných vkladů pro každého, kdo chce efektivně a bez rizika zhodnotit své úspory. Vklady jsou totiž ze zákona pojištěny a nabízejí až 3,6 procentní roční úrok.  

Jestliže se rozhodnete využít této nabídky, je nezbytné vložit peníze pomocí bankovního převodu. Ani výběr není možné provést osobně, jelikož spořitelní družstvo ANO disponuje pouze bezhotovostními pobočkami. Vklad není omezen maximální hodnotou a záleží tak pouze na možnostech klienta. Navíc je podle zákona č. 21/1992 Sb. vklad pojištěny do výše 100.000 Euro. Úroky, jejichž výše závisí na dohodnuté době, jsou připisovány až na konci terminovaného vklad.

 

Při zvolení nejkratšího možného období terminovaného vkladu, které trvá 3 měsíce, je výše úroku 1,1%. Půlroční termínovaný vklad je úročen sazbou 1,6%. Dále má klient možnost zvolit období od 1 roku až po pět let. Roční vklad je odměněn 2,1%, vklad na dva roky podléhá úrokové sazbě 2,8%. O jednu desetinu procenta více, tedy 2,9%, má úrok pro tříleté období. Vklad na 4 roky je úročen 3,3%. Nejdelší možné období terminovaného vkladu je 5 let. Při zvolení této varianty budou vaše finance zhodnoceny o 3,6% ročně. Všechny uvedené úrokové sazby jsou p.a., tedy roční.

Získejte nejvyšší zhodnocení prostředků na trhu - až 3,30%. Sazba garantovaná po celou dobu trvání vkladu.

Zatímco si právnické osoby musí danění vyřešit samy, fyzickým osobám je výnos automaticky zdaněn spořitelním družstvem. Poplatky si ANO za zřízení a vedení terminovaného vkladu neúčtuje, nicméně předčasný výběr nebo zrušení terminovaného vkladu je zpoplatněno podle individuální smlouvy s klientem.

 

Zdroj: http://www.anosd.cz/terminovane-vklady/

Podrobnosti o termínovaných vkladech na webu ANO spořitelního družstvaKalkulačka úroků pro termínové vkladyTermínované vklady u spořitelního družstva ANO s úrokem až 3,6%

Diskuze

Vložit komentář