UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Pokud chcete obchodovat binární opce, ale nehodláte se omezovat pouze klasickými High/Low opcemi, pak pro vás může být zajímavým řešením broker V8Option. Společnost sídlící na Novém Zélandu je vedena v tamějším registru FSP (Financial Service Providers). Regulacím evropských úřadů (CySEC, FCA, ČNB…) ovšem broker nepodléhá.

Binární obchodování u V8Options

Broker V8Options rozlišuje čtyři typy obchodních účtů. Minimální vklad pro základní účet Bronze je 250$ (Silver 1000$, Gold 5000$, VIP 10 000$). Vklady i výběry lze realizovat pomocí platebních karet, bankovního převodu nebo přes elektronické peněženky. Za výběr bankovním převodem si broker účtuje poplatek 30$. Minimální transakce u klasických opcí je 25$ a 5$ u minutových opcí.

 

Za první vklad mohou klienti získat bonus, jehož hodnota záleží na zvoleném typu účtu. Pro základní účet Bronz je výše bonusu 10%, zatímco nejlepší účet VIP umožňuje získat bonus až 100%. Na účtu VIP mají navíc klienti o 1% vyšší zhodnocení. 

Jak se obchodují binární opce?

Platforma V8 Options

Obchodní platforma V8 Options je založena na systému TradeSmarter. Součástí platformy je graf (svíčkový nebo čárový), panel Trader Sentiment ukazující aktuální volbu ostatních obchodníků a možnost nastavit si poměr profit/refundace. U vybraných aktiv mají obchodníci k dispozici také nástroje pro odprodej aktivních opcí, zdvojnásobení původních investic nebo hedgování pozic. 

 

Obchodní platforma V8 option obsahuje klasické High/Low opce, párové opce a dotykové opce StrategiX, které zahrnují Abowe/Below opce, Range opce, Touch opce nebo No Touch opce. StrategiX ovšem nelze obchodovat na základním účtu Bronze. Z hlediska exspiračních časů jsou dostupné klasické, krátkodobé i dlouhodobé opce.

 

Velkým nedostatkem brokera V8 Options je bezpochyby zhodnocení. To je u krátkodobých opcí sice až 80%, ovšem u klasických opcí je profit podprůměrný. Zhodnocení není pevně stanoveno a závisí na zvoleném aktivu a exspirační době, průměrně se ale pohybuje kolem 76%.

 

Sociální obchodování

V8Options podporuje sociální obchodování, takže můžete své obchody veřejně sdílet s ostatními tradery. Broker nenabízí demo účet, ale klienti mají k dispozici video tutoriály, slovník důležitých pojmů i bezplatnou elektronickou knihu a webové semináře. V8Options se chlubí zákaznickou podporou 24/7, kterou lze kontaktovat telefonicky, emailem nebo přes live chat. Broker ovšem nepodporuje češtinu, takže komunikace probíhá v angličtině.

 

Charakteristika brokera V8Options.com

Sídlo Nový Zéland
Regulace v EU Ne
Zhodnocení až 81%
Minimální vklad 250 USD
Minimální objem transakce 25$ (5$ krátkodobé opce)
Platforma v češtině Ne
Demo účet Ne
Bonus za vklad až 100%
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé, dlouhodobé, párové, dotykové
Podpora Chat (EN), email (EN),telefonicky(EN)
Mobilní aplikace Ne
Webová stránka V8Options.comTypy obchodních účtů u V8OptionMetody vkladu na účet V8 OptionsObchodní platforma brokeraRecenze V8Options – zkušenosti s brokerem V8 Options, demo, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k V8Options

Vložit komentář