Aktualizováno

Recenze V8Options Zkušenosti s brokerem V8 Options, demo, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

Pokud chcete obchodovat binární opce, ale nehodláte se omezovat pouze klasickými High/Low opcemi, pak pro vás může být zajímavým řešením broker V8Option. Společnost sídlící na Novém Zélandu je vedena v tamějším registru FSP (Financial Service Providers). Regulacím evropských úřadů (CySEC, FCA, ČNB…) ovšem broker nepodléhá.

Binární obchodování u V8Options

Webová stránka V8Options.com

Webová stránka V8Options.com

Broker V8Options rozlišuje čtyři typy obchodních účtů. Minimální vklad pro základní účet Bronze je 250$ (Silver 1000$, Gold 5000$, VIP 10 000$). Vklady i výběry lze realizovat pomocí platebních karet, bankovního převodu nebo přes elektronické peněženky. Za výběr bankovním převodem si broker účtuje poplatek 30$. Minimální transakce u klasických opcí je 25$ a 5$ u minutových opcí.

Za první vklad mohou klienti získat bonus, jehož hodnota záleží na zvoleném typu účtu. Pro základní účet Bronz je výše bonusu 10%, zatímco nejlepší účet VIP umožňuje získat bonus až 100%. Na účtu VIP mají navíc klienti o 1% vyšší zhodnocení.

Platforma V8 Options

Typy obchodních účtů u V8Option

Typy obchodních účtů u V8Option

Obchodní platforma V8 Options je založena na systému TradeSmarter. Součástí platformy je graf (svíčkový nebo čárový), panel Trader Sentiment ukazující aktuální volbu ostatních obchodníků a možnost nastavit si poměr profit/refundace. U vybraných aktiv mají obchodníci k dispozici také nástroje pro odprodej aktivních opcí, zdvojnásobení původních investic nebo hedgování pozic.

Obchodní platforma brokera

Obchodní platforma brokera

Obchodní platforma V8 option obsahuje klasické High/Low opce, párové opce a dotykové opce StrategiX, které zahrnují Abowe/Below opce, Range opce, Touch opce nebo No Touch opce. StrategiX ovšem nelze obchodovat na základním účtu Bronze. Z hlediska exspiračních časů jsou dostupné klasické, krátkodobé i dlouhodobé opce.

Velkým nedostatkem brokera V8 Options je bezpochyby zhodnocení. To je u krátkodobých opcí sice až 80%, ovšem u klasických opcí je profit podprůměrný. Zhodnocení není pevně stanoveno a závisí na zvoleném aktivu a exspirační době, průměrně se ale pohybuje kolem 76%.

Sociální obchodování

Metody vkladu na účet V8 Options

Metody vkladu na účet V8 Options

V8Options podporuje sociální obchodování, takže můžete své obchody veřejně sdílet s ostatními tradery. Broker nenabízí demo účet, ale klienti mají k dispozici video tutoriály, slovník důležitých pojmů i bezplatnou elektronickou knihu a webové semináře. V8Options se chlubí zákaznickou podporou 24/7, kterou lze kontaktovat telefonicky, emailem nebo přes live chat. Broker ovšem nepodporuje češtinu, takže komunikace probíhá v angličtině.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Charakteristika brokera V8Options.com

Sídlo Nový Zéland
Regulace v EU Ne
Zhodnocení až 81%
Minimální vklad 250 USD
Minimální objem transakce 25$ (5$ krátkodobé opce)
Platforma v češtině Ne
Demo účet Ne
Bonus za vklad až 100%
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé, dlouhodobé, párové, dotykové
Podpora Chat (EN), email (EN),telefonicky(EN)
Mobilní aplikace Ne
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze, reference

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář