Aktualizováno

Recenze BuzzTrade Zkušenosti s brokerem BuzzTrade.com, platformy, demo účet, diskuze

Hodnocení:
50%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

BuzzTrade je broker na binární opce, který představil jedinečnou funkci pro výběr exspiračních časů. Brokerská společnost působí od roku 2015. Broker sídlí na Kypru a na jeho činnost dohlíží regulační komise CySEC. Vklady klientů jsou pojištěné proti úpadku brokera do výše až 20 000 EUR. Provozující společnost Airfinance Pro Ltd je registrovaná také v evidenci ČNB.

Platforma a obchodování u Buzztrade

Domovská stránka brokera BuzzTrade

Domovská stránka brokera BuzzTrade

Broker BuzzTrade využívá platformu Airsoft LTD, na které najdete velké množství podkladových aktiv. Celkově lze obchodovat přes 140 akcií, 10 indexů, 43 měnových párů a 16 komodit. Platforma obsahuje pouze klasické High/Low opce, které jsou rozdělené na opce s krátkodobou exspirací (short term) a opce s dlouhodobou exspirací (long term). Možnosti technické analýzy grafu jsou poměrně omezené, protože kromě různých stylů grafu a 6 technických indikátorů platforma Buzztrade žádné nástroje neobsahuje.

U krátkodobých opcí jsou exspirační časy 60 sekund, 3 minuty, 5 minut, 15 minut, 30 minut a 1 hodina. U dlouhodobých opcí si exspirační čas vytvoří obchodník pomocí jednoduchého kalendáře, ve kterém si vybere libovolný den a konkrétní hodinu. Exspirace jsou dostupné po 15 minutových intervalech.

Zhodnocení je ve srovnání s konkurencí průměrné až nepatrně nadprůměrné a u obou druhů opcí (krátkodobých i dlouhodobých) se pohybuje v rozmezí od 71% do 83%. U měnového páru EUR/USD je zhodnocení dokonce 86%, což vám při exspiraci 60 sekund nabídne málokterý broker. Minimální velikost transakce u BuzzTrade je 5$.

Financování a účty

Typologie obchodních účtů (www.buzztrade.com)

Typologie obchodních účtů (www.buzztrade.com)

Minimální velikost vkladu je u společnosti BuzzTrade 250$ a limit pro výběr je minimálně 50$. Peníze na obchodní účet můžete vložit pomocí bankovního převodu, platebních karet nebo elektronických peněženek (Skrill, NETELLER…). Výběr peněz vám broker BuzzTrade umožní až poté, co mu zašlete kopie vyžadovaných osobních dokumentů pro ověření účtu. Obvykle brokeři vyžadují kopii osobního průkazu, kopii dokumentu potvrzující vaší adresu (např. faktura za elektřinu nebo výpis z bankovního účtu), případně kopii použité platební karty.

Broker BuzzTrade nabízí 5 typů obchodních účtů (Newbie, Mini, Classic, Pro, VIP). Účty se liší minimálním vkladem a poskytovanými službami. Jako příklad uveďme uvítací bonus, jehož velikost (25-50%) závisí právě na zvoleném typu obchodního účtu. Před výběrem bonusové částky je samozřejmě nutné zobchodovat určitý objem transakcí. Broker láká také na obchodní signály a pravidelné zpravodajství z trhu.

Výhody a nevýhody BuzzTrade

Platforma BuzzTrade je sice jednoduchá, ale nepatří mezi nejrychlejší a působí nedokončeným dojmem. Podle webové stránky brokera by totiž měla obsahovat i párové a dotykové opce. Velkým nedostatkem je také absence cvičného demo účtu. Na druhou stranu broker poskytuje ekonomický kalendář a sekci se vzdělávacími a výukovými materiály. Obchodovat můžete navíc prostřednictvím mobilní aplikace.

Brokera BuzzTrade můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Klientská podpora je dostupná 24 hodin denně, 6 dní v týdnu. Broker podporuje zatím 6 světových jazyků, češtinu mezi nimi ale nehledejte. Pokud vyžadujete vysoký počet aktiv a chcete si vytvářet vlastní exspirační časy, bude pro vás BuzzTrade ideální volbu. Ostatní obchodníky ale nabídka BuzzTrade pravděpodobně příliš nenadchne.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Charakteristika brokera BuzzTrade.com

Sídlo Kypr
Regulace v EU CySEC, ČNB
Zhodnocení cca 71 – 86% (měnový pár EUR/USD: 86%)
Minimální vklad 250 USD
Minimální objem transakce 5$
Platforma v češtině Ne
Demo účet Ne
Bonus za vklad až 50% za první vklad
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé/dlouhodobé opce
Podpora Email (EN), telefonicky(EN)
Mobilní aplikace Ano
Vklad/Výběr Platební karty VISA a MasterCard, bankovní převod, NETELLER, Skrill…
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze, zkušenosti

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář