Aktualizováno

Recenze OptionsClick Zkušenosti s brokerem na binární opce

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

OptionsClick je broker na binární opce založený v roce 2011, který sídlí na Kypru. Provozovatel Leadcapital Markets Ltd. podléhá regulacím úřadu CySEC, který dohlíží na kyperský finanční trh. Broker je registrovaný také u FCA a od roku 2015 nechybí ani v evidenci ČNB. Díky tomu je jeho činnost na území ČR zcela legální a vklady klientů jsou pojištěny.

Recenze brokera OptionsClick

Binární opce u OptionsClick se obchodují na vlastní platformě brokera. Ta je sice rychlá a jednoduchá, ale neobsahuje žádné analytické nástroje a pokročilé funkce. Součástí platformy je ekonomický kalendář a obchodní signály pod názvem „Trading Alerts“.

Platforma obsahuje klasické high/low opce, One-Touch opce a Range opce. Zatímco u klasických opcí se spekuluje na pokles nebo růst ceny, u One-Touch opcí musí cena aktiva překonat předem stanovenou hodnotu. U Range opcí naopak nesmí cena aktiva od uzavření transakce do exspirace opustit dané cenové pásmo. Obchodníci mohou vybírat z více než 180 podkladových aktiv, mezi kterými nechybí měnové páry, akcie, indexy ani komodity.

Obchodní podmínky OptionsClick

OptionsClick - recenze brokera, zkušenosti s platformou

OptionsClick - recenze brokera, zkušenosti s platformou

Minimální počáteční vklad na obchodní účet OptionsClick je 100$. Jednotlivé transakce lze uzavírat od průměrných 10$. Vklady a výběry peněz lze realizovat obvyklými metodami – pomocí bankovního převodu nebo platebními kartami.

OptionsClick nabízí spíše podprůměrné zhodnocení, které u pěti měnových párů s nejvyšší likviditou dosahuje 78%. Průměrně se zhodnocení pohybuje v rozmezí 69% až 75%. Při obchodování s krátkou životností (60 sekund až 5 minut) je zhodnocení navíc sníženo na maximálních 70%. 

Demo účet a vzdělávací materiály zdarma

Webová stránka brokera OptionsClick

Webová stránka brokera OptionsClick

Pokud si u brokera vytvoříte účet a dobijete alespoň minimální požadovaný vklad, můžete si zažádat o aktivaci demo účtu. Na demo účtu u OptionsClick se setkáte s poměrně nízkým virtuálním vkladem 300$, který lze po domluvě s brokerem opětovně vložit. Na druhou stranu cvičný účet není zpoplatněný ani časově omezený.

Klienti OptionsClick mohou využívat obchodní aplikaci pro chytré mobilní telefony. Na webu brokera naleznou ale také slovník cizích pojmů, ekonomický kalendář a bohatý vzdělávací program, který obsahuje výuková videa elektronickou knihu o binárních opcích. Nevýhodou je, že broker nepodporuje češtinu, takže platforma, klientská podpora i všechny vzdělávací materiály vyžadují pokročilou znalost angličtiny.

Získejte bonus až 100%

Mobilní aplikace pro obchodování binárních opcí

Mobilní aplikace pro obchodování binárních opcí

Zatímco někteří brokeři nenabízejí ani bonus za první vklad, OptionsClick odmění hned první tři vklady nových klientů. Na první vklad se vztahuje bonus 100% a za druhý a třetí vklad můžete získat bonus poloviční, tedy 50%. Jednou z podmínek nezbytných pro výběr bonusu je nutnost zobchodovat 50x hodnotu získaného bonusu

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Broker binárních opcí OptionsClick

Minimální vklad: 100 USD
Minimální obchod: 10 $
Aktiva: přes 180 (komodity, indexy, akcie, měny)
Druhy opcí: klasické (High/low), one touch, range, krátkodobé (60 sekund)
Bonus na vklad: Ano
Demo účet: Ano
Regulace: CySEC, FCA, ČNB (licence brokera OptionsClick na webu ČNB)
Pojištění vkladů: Ano
Zhodnocení: cca 78% (měnový pár EUR/USD: 78%)
Vklad/Výběr:platební karty, bankovní převod

Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář