UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

OptionsClick je broker na binární opce založený v roce 2011, který sídlí na Kypru. Provozovatel Leadcapital Markets Ltd. podléhá regulacím úřadu CySEC, který dohlíží na kyperský finanční trh. Broker je registrovaný také u FCA a od roku 2015 nechybí ani v evidenci ČNB. Díky tomu je jeho činnost na území ČR zcela legální a vklady klientů jsou pojištěny.

Recenze brokera OptionsClick

Binární opce u OptionsClick se obchodují na vlastní platformě brokera. Ta je sice rychlá a jednoduchá, ale neobsahuje žádné analytické nástroje a pokročilé funkce. Součástí platformy je ekonomický kalendář a obchodní signály pod názvem „Trading Alerts“.

 

Platforma obsahuje klasické high/low opce, One-Touch opce a Range opce. Zatímco u klasických opcí se spekuluje na pokles nebo růst ceny, u One-Touch opcí musí cena aktiva překonat předem stanovenou hodnotu. U Range opcí naopak nesmí cena aktiva od uzavření transakce do exspirace opustit dané cenové pásmo. Obchodníci mohou vybírat z více než 180 podkladových aktiv, mezi kterými nechybí měnové páry, akcie, indexy ani komodity.

 

Otevřít účet u OptionsClick

 

Obchodní podmínky OptionsClick

Minimální počáteční vklad na obchodní účet OptionsClick je 100$. Jednotlivé transakce lze uzavírat od průměrných 10$. Vklady a výběry peněz lze realizovat obvyklými metodami - pomocí bankovního převodu nebo platebními kartami.

 

OptionsClick nabízí spíše podprůměrné zhodnocení, které u pěti měnových párů s nejvyšší likviditou dosahuje 78%. Průměrně se zhodnocení pohybuje v rozmezí 69% až 75%. Při obchodování s krátkou životností (60 sekund až 5 minut) je zhodnocení navíc sníženo na maximálních 70%. 

Jak se obchodují binární opce?

Demo účet a vzdělávací materiály zdarma

Pokud si u brokera vytvoříte účet a dobijete alespoň minimální požadovaný vklad, můžete si zažádat o aktivaci demo účtu. Na demo účtu u OptionsClick se setkáte s poměrně nízkým virtuálním vkladem 300$, který lze po domluvě s brokerem opětovně vložit. Na druhou stranu cvičný účet není zpoplatněný ani časově omezený.

 

Klienti OptionsClick mohou využívat obchodní aplikaci pro chytré mobilní telefony. Na webu brokera naleznou ale také slovník cizích pojmů, ekonomický kalendář a bohatý vzdělávací program, který obsahuje výuková videa elektronickou knihu o binárních opcích. Nevýhodou je, že broker nepodporuje češtinu, takže platforma, klientská podpora i všechny vzdělávací materiály vyžadují pokročilou znalost angličtiny.

 

Získejte bonus až 100%

Zatímco někteří brokeři nenabízejí ani bonus za první vklad, OptionsClick odmění hned první tři vklady nových klientů. Na první vklad se vztahuje bonus 100% a za druhý a třetí vklad můžete získat bonus poloviční, tedy 50%. Jednou z podmínek nezbytných pro výběr bonusu je nutnost zobchodovat 50x hodnotu získaného bonusu

 

Broker binárních opcí OptionsClick

 

Minimální vklad: 100 USD
Minimální obchod: 10 $
Aktiva: přes 180 (komodity, indexy, akcie, měny)
Druhy opcí: klasické (High/low), one touch, range, krátkodobé (60 sekund)
Bonus na vklad: Ano
Demo účet: Ano
Regulace: CySEC, FCA, ČNB (licence brokera OptionsClick na webu ČNB)
Pojištění vkladů: Ano
Zhodnocení: cca 78% (měnový pár EUR/USD: 78%)
Vklad/Výběr:platební karty, bankovní převod

 

Otevřít účet u OptionsClick

 

Kam dál? Binární obchodováníbinární opce strategiebinární opce demo účetjak vydělat na binárních opcíchbinární opce kniha,  binární opce TopoptionStockpair recenzeOptiontradeHighlowIq option recenzeETX CapitalCopyopMiroslav KadlecSuperalertsproprofitonline.czThemillionaireinpjs

OptionsClick - recenze brokera, zkušenosti s platformouWebová stránka brokera OptionsClickMobilní aplikace pro obchodování binárních opcíRecenze OptionsClick – zkušenosti s brokerem na binární opce
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

OptionsClick - diskuze, zkušenosti

Vložit komentář